FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Agencje nieruchomości godne polecenia.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda85
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 61

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2022 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę ci polecić mieszkanie na tym osiedlu https://nadjasieniem.pl/lokalizacja/ Super lokalizacja, okolica piekna no i mieszkania z ciekawym układem, w dobrej cenie. Sama biorę to miejsce pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
vladsmirnov23
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2022 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele agencji zostało już tutaj poinformowanych, ale widzę, że niewiele uwagi poświęcono konkretnie agencjom, które zajmują się nieruchomościami w Miami. Osobiście znam taką agencję, więc radzę skontaktować się z domy Miami. To firma z wieloletnim doświadczeniem, która chętnie pomoże Ci wybrać stylowe i fajne apartamenty w Miami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon Paź 17, 2022 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to czy chcesz sprzedać czy też kupić dom agencja nieruchomości https://safedom.pl pomoże tobie w obsłudze i kompleksowym obrocie zarówno jeżeli chodzi o wystawienie domu na sprzedaż oraz także znalezieniu nowego domu dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Paź 17, 2022 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie sprzedać mieszkanie, albo znaleźć mieszkanie na wynajem, to warto się zgłosić do konkretnego biura nieruchomości. Mając większą gotówkę zacząłem kupować mieszkania w niskich cenach i sprzedaję je z zyskiem i gdyby nie biuro https://www.freedom-nieruchomosci.pl/ to na pewno sprzedaż trwałaby o wiele dłużej, a zawsze zależy mi na czasie. W ich ofercie są dostępne mieszkania na wynajem w każdym regionie, więc jak szukacie jakiegoś, to warto sobie przejrzeć ich ofertę - dostępna jest wyszukiwarka. To biuro istnieje od kilku lat i umówić spotkanie nie jest trudno, ze względu na sporą ilość biur w różnych miastach. Ze sprzedażą mieszkań jest to samo - umawiacie spotkanie i zajmują się sprzedażą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu kto poszukuje specjalistów w zakresie nieruchomości szczerze mogę polecić usługi firmy https://hestianieruchomosci.pl. Posiadają bogate doświadczenie w branży idące z niebywałą wiedzą na temat lokalnych rynków i niekonwencjonalnym postrzeganiem rynku nieruchomości. Powierzając im swoją sprawę macie pewność że w 100% wykorzystają swoją wiedzę, umiejętności i pełne zaangażowanie dla uzyskania przez was pełnej satysfakcji z współpracy. Polecam ich usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy. Jeżeli chodzi o mnie, to długo szukałem odpowiedniej oferty dewelopera, która spełni wszelkie moje oczekiwania i natrafiłem na mieszkania nowe pruszków . Moim zdaniem oferują bardzo wysoką jakość w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Keulore55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzicie że to ciekawe jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WroSS
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2022
Posty: 16

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie samemmu kogoś kto serio podchodzi do tematu jest trudne. dobrze powołać się na spawdzone tematy.
_________________
Producent przyczep i naczep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję nowych inwestycji w okolicach Trójmiasta. Macie może coś ciekawego, chodzi mi raczej o kameralne osiedla z nowocześnie zaprojektowanymi domkami jednorodzinnymi, coś jak ma w ofercie firma https://www.amprojekt.com.pl/ Potrzebuje domku tak ok. 120m kw.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyłącznie Fronton w Krakowie https://www.fronton.pl/ Sam fakt, że jest najdłużej na krakowskim rynku nieruchomości wskazuje na profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w trakcie sprzedaży lub kupna nieruchomości korzystaliście z usług jakieś agencji?

airmax.pl opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyszukiwanie mieszkań do wynajęcia lub do kupienia, żadne inne biuro nieruchomości kraków nie jest tak wiarygodne jak to. Tutaj nie ma fałszywych ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lisowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Sro Lut 22, 2023 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nieruchomościami powinna zarządzać firma z doświadczeniem. Np. w Warszawie od lat działa firma Fadrowski. Wychodz naprzeciw oczekiwaniom mieskzańców, dba o porządek na osiedlach, prowadzi dział windykacji oraz pomaga w rozstrzyganiu sporów z deweloperem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
inherit
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 122

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2023 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem na znalezienie nieruchomości jest przeglądanie stron internetowych. Jeśli używasz wyszukiwarki, która ma darmowe ogłoszenia nieruchomości dostępne, to może sprawić, że cały proces dużo sprawniej przebiegnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy