FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
urządzenie ogrodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w zakresie elementów betonowych oraz środków do ich impregnacji mogę polecić producenta Pozbruk. Mają szeroki wybór materiałów (również na taras, ścieżki ogrodowe, elewację, czy nawet budowy domu np. stropy) oraz przystępne ceny. Dzięki czemu warto rozważać wykonanie pięknego ogrodu z elementami betonowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród powinien być urządzony wyłącznie przez specjalistów. Aranżacja na własną rękę jest zwyczajnie niemożliwa, o czym przekonałem się oglądając ogrody moich znajomych. Dlatego nawiązałem współpracę z ekipą Jarzembiński Ogrody http://jarzembinski-ogrody.pl/ , która wykonała wspaniały ogród przy mojej posesji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele propozycji znajdziesz w ofercie Pozbruk, gdzie pod względem przygotowanej oferty są zdecydowanie jednym z najlepszych wyborów ponieważ zadbali nie tylko o styl ale również jakość wykonania produktów i ich zabezpieczeń o czym możesz dodatkowo się przekonać zaglądając np. do ich kanału na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ogrodu znajdziesz naprawdę bardzo szeroki wybór pięknych materiałów w ofercie Pozbruk, także z własnego doświadczenia mogę Ci jak najbardziej polecić sprawdzenie ich strony internetowej i jestem przekonany, ze również sie zakochasz i znajdziesz mnóstwo inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak oświetlacie ogród? Mi zawsze zależało na tym, żeby po zmroku była tam magiczna, wręcz oniryczna atmosfera, tak, żeby było przyjemnie na niego patrzeć tak przez okno, jak i chłodząc się w nim wieczorkiem : ). Mi się strasznie podobają do tego kinkiety. Fajne są tutaj, oczywiście nie tylko kinkiety: https://technodeluxe.pl/lampy-zewnetrzne/lampy-wiszace-zewnetrzne . Ktoś również z nich korzysta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poważnie zastanowić się nad takim rozwiązaniem jak sztuczne skały. Moim zdaniem robią one świetne wrażenie. Ogród zmienia się w instalację artystyczną. Super opcja dla wszystkich fanów oryginalnych pomysłów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my w tym roku w ogrodzie zastosowaliśmy palisady dekoracyjne Pozbruk oraz ich kostkę Kamie Ogrodowy na ścieżce. Wygląda to efektownie i oby tak zostało na lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammar24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 236

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utrzymanie pięknego ogrodu wymaga oczywiście naszej pracy i zaangażowania, szczególnie w okresie wiosny i jesieni gdy wszystko trzeba będzie sprzątnąć. Dlatego jeżeli będziecie potrzebowali również narzędzi oraz akcesoriów do swoich ogrodów to zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://www.kammar24.pl gdzie powinniście znaleźć wszystko w bardzo przystępnych cenach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowoczesne tarasy czy ogrody staja się teraz bardzo popularne. Chociaż nie zawsze musimy wszystko zmieniać. czasami wystarczy tylko powiew takiej nowoczesnosci. W tym artykule http://superchodziez.pl/pl/641_materialy_partnera/704_znudzi_ci_si_tw_j_ogr_d_wprowad_do_niego_powiew_now oczesno_ci.html , bardzo fajnie to wyjaśnili.

Ostatnio zmieniony przez Eliza dnia Wto Wrz 11, 2018 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariot
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 50

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w zeszłym sezonie mega przydała się w ogrodzie rozdrabniarka do liści, którą znalazłem na tej stronie: https://www.dladomu.org/rozdrabniarka-do-galezi/. Świetna rzecz, bardzo przydaje się w okresie jesiennym, gdzie jest dużo spadających z drzew liści, oraz gałęzi. Bardzo ułatwia i przyspiesza proces pozbywania się ich i porządkowania całego ogródka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałem się na zamieszczenie kamieni w ogrodzie. Jak pokazał czas. był to pomysł idealny. Za sprawą https://www.stonegarden.com.pl/ udało mi się zrealizować ten plan : zaopatrzyli nas w mniejsze, jak i większe głazy, które nadały ogrodowi sporo uroku. Było warto, ogród jest bajeczny i mistyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rlmrdlar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym obszarze. Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile
_________________
Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź SOBĄ. - Michel Quois
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 342

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero wiosną będę mogła urządzać swój ogród. Będąc u znajomych na działce bardzo spodobał mi się ślazownik. Szukałam o nim informacji w sieci i natrafiłam na https://www.bilscy.info/blog/slazownik . Bardzo pomocne informacje, które z pewnością wykorzystam sadząc te byliny na swojej działce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród powinien zostać zaprojektowany przez prawdziwego specjalistę. Aranżacja według własnego pomysłu z reguły kończy się katastrofą, a końcowy efekt jest fatalny. Dlatego, aby uniknąc tego typu wpadki, zdecydowalem sie nawiazac współprace z http://jarzembinski-ogrody.pl/ . W fantastyczny a przede wszystkim gustowny sposób zaaranżowali oni mój ogród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karpiuk3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
_________________
Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się - Aldous Huxley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 11 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy