FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Swój biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 47, 48, 49  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko na nowo powraca do normy, a ja chciałbym otworzyć własną restaurację i już rozglądam się za tym, co będzie mi potrzebne. Fajne wyposażenie dla gastronomii posiada MM Gastro. Moim zdaniem z oferty każdy może być zadowolony, więc gdyby była potrzeba to sprawdźcie sobie, co i jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwierając swój biznes miałem na uwadze, że bhp Gdynia https://q-hse.pl/ będzie ważną rzeczą, którą w pierwszej kolejności trzeba mieć. Mało kiedy zdajemy sobie sprawę, że w firmie jest to ważne szkolenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 137

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno trzeba być dobrym w tym co sie robi, sytuacja z pandemią niestety wiele biznesów położyła, ja też musiałem przesunąc profil swojej firmy, zacząłem robić meble do wysyłki. Dokupiłem trochę sprzętu akumulatorowego od AEG, bo ten mi się sprawdza od lat i ruszyłem powoli z produkcją, efekty są i coraz więcej klientów się pojawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian46
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Czechowice-Dziedzice

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej firmy w tych czasach jest bardzo trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabri3l
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z Wami, że pandemia jest ciężkim okresem dla większości biznesu, ale trzeba to przetrwać. Szczególnie ciężko mają przedsiębiorcy, którzy utrzymywali się głównie z turystyki. Aktualnie ludzie nie podróżują, hotele stoją puste, atrakcje wakacyjne nie działają. Szczególnie brak ludzi można zauważyć na krakowskim rynku głównym. Ktoś kto był na krakowskim runku gdy pandemii jeszcze nie było dokładnie wie o czym mówię. Teraz idąc rynkiem ciężko jest spotkać 10 osób, a czasami ciężko było przejść. Ponadto na runku jest dużo zabytków, które zawsze przyciągały turystów. Zabytki, które warto zobaczyć na krakowskim rynku znajdziecie na stronie: https://cracow.info.pl/ . Jest to krakowski blog o Krakowie, ale nie tylko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to świetna sprawa, jednak trzeba dobrze zaplanować każdy element. Jednym z ważniejszych jest dobór sprzętu IT. Warto żeby zajęli się tym fachowcy, którzy pozwolą Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze, które są bardzo na początku bardzo ważne. Mogę polecić Ci tą firmę https://ale.pl/1162-rozwiazania-dla-biznesu. Dobiorą odpowiedni sprzęt oraz rozwiązania IT dla Twojej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrze jest inwestować w rozwój biznesu, dlatego tak naprawdę należy przede wszystkim pomyśleć o jakimś rozwiązaniu, bo ja wiem, usprawniającym procesy w firmie. Wbrew pozorom, to takich jest mnóstwo . Zobaczcie na przykład tutaj https://www.bpxglobal.com/kontakt/ i zrozumiecie, o czy mówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na ofertę tej firmy http://kreacjasukcesu.pl/przepisywanie-tekstow/ i zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy. Kreacja Sukcesu zajmuje się m.in marketingiem internetowym oraz przepisywaniem tekstów. Wiem, że zarówno reklama jak i teksty wydobyte m.in z plików PDF bardzo nam się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dobomir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób na dzień dzisiejszy najlepiej reklamować się w internecie? Znam kilka katalogów firm takich jak Easy Deck i mam tam już swoje wizytówki z czego bardzo się cieszę, ale chętnie jeszcze poczytam w jaki sposób wy robicie marketing internetowy. Z góry dziękuję za porady i wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli mówimy o kwestiach związanych z prowadzeniem własnego biznesu, to trzeba być świadomym, że niesie to za sobą mnóśtwo stresu i wyrzeczeń.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała jakoś dodatkowo dorabiać, teraz mam mały sklepik i dlatego interesuje mnie franczyza kuriera . Czytalam że niczego inwestować nie trzeba, a zawsze to jakaś dodatkowa kasa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się na dodatkowe szkolenia dzięki, którym prowadzenie biznesu będzie łatwiejsze. Ja od siebie mogę wam polecić centrum szkoleniowe https://www.vade.com.pl/ we Wrocławiu. Tam znajdziecie ciekawe szkolenia dla menedżerów i osób zarządzających firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy biznes to przede wszystkim ludzie, dlatego warto dbać o ich rozwój. W obecnych czasach organizuje się przede wszystkim szkolenia online Smile gdybyście szukali takich z zakresu BHP to warto zerknąć na ofertę https://kursbhp.com/. Wysoka jakość, umiarkowane ceny, profesjonalny zespół szkoleniowców z dużym doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hintz.vernon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy przy zakładaniu własnego biznesu tworzyliście obszerny biznesplan?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej skupiam się na tym, aby korzystać z nowoczesnych technologii, które ułatwią całą pracę w firmie. Na stronie http://bilgoraj.com.pl/3-narzedzia-ktore-skutecznie-usprawnia-obieg-dokumentow-w-firmie,,3,11,11,1,25790,n.html możecie znaleźć sobie informacje o tym, w jaki sposób działa elektroniczny obieg dokumentów, którym ja aktualnie się interesuję już od jakiegoś czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 13 z 49

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy