FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dekoracja ścian
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tika
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 25
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nemo33 napisał:
Witam. Jakie polecacie dekoracje na śican?


U mnie sprawdziły idealnie lustra o fikuśnych kształtach. Rozświetliły salon i optycznie go powiększyły. Postawiłam na lustra Layer z firmy Broste Copenhagen, ale możesz też pomyśleć o fajnych zegarach naściennych czy zdjęciach w ciekawych ramkach Smile Możliwości jest sporo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sob Lip 11, 2020 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że obraz paryż https://uwalls.pl/obrazy-paryz/ będzie super dekoracją do Twoich wnętrz. Ja mam kilka obrazów z tego sklepu i jestem zadowolony, ich jakość jest naprawdę na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ekopolimer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas malowania i dekorowania ścian na pewno przyda się taśma papierowa. Przyklejanie i odklejanie jest naprawdę proste. Najważniejsze to zrobić to równo.
_________________
Taśma papierowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariolciazNS
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy ściany nie ozdobić w piękny i stylowy grzejnik ? mają fajne modele i bardzo atrakcyjne ceny - więc czemu nie ? sprawdźcie sami https://grzejniki-proterm.pl/11-grzejniki-lazienkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 5:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą formą dekoracji ściennej mogą być nawet wiszące półki. W ten sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym. Podpowiedzi jak to zrobić znajdziesz na tej stronie www. Sprawdź jak połączyć praktyczność z walorami dekoracyjnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak!

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pfannerstill.vivienne
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja wnętrza to kwestia gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 217

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciągle coś przemeblowuję na ścianach, lubię zmieniać aranżacje, dużo moje dzieciaki tworzą i często ozdobą są ich prace włożone w ramki, robimy sami różne ramki, fajna sprawa, do takich prac przydaje się wiertarko-wkrętarka, widzialam w leroy merlin fajna promocje na ryobi one+ i nie wiem czy nie kupić, bo moj stary sprzęt już niedomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli szukacie wyjątkowych propozycji w zakresie dekoracji ściennych, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep online - https://onmywall.art/ gdzie znajdziecie wiele propozycji jeżeli chodzi o wzory, kolory i oczywiście różne rozmiary. Warto poszukać fajnych propozycji, także teraz kiedy można złapać naprawdę fajne promocje. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście mam nadzieję, że zakup będzie jak najbardziej udany Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o dekorację ścian chodzi, to mnie od jakiegoś czasu podobają się obrazy malowane na płótnie. Takie chciałabym kupić do salonu nad komody. Tam będą się fajnie prezentowały, bo będą wyeksponowane. Jednak nie bardzo wiedziałam, gdzie takie obrazy mogę zamówić. Prześledziłam kilka stron i tutaj https://ih.katowice.pl/firma/gdzie-zamowic-obraz-na-plotnie-i-na-co-zwrocic-uwage/ znalazłam świetny poradnik w tym temacie. Dzięki tym informacjom wiem, na co warto zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albert102
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Sty 2021
Posty: 5

PostWysłany: Nie Sty 03, 2021 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jak na oknach powiesisz rolety rzymskie duo, to i ściany będą zdecydowanie żywsze. Można w nich fajnie konfigurować tkaniny Tutaj są fajne rolety duo rzymskie Zdecydowanie polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Nie Sty 03, 2021 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podobają panele 3D z tej firmy https://www.dekohaus.pl/. Chciałabym je przykleić na ścianę za telewizorem. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Moim zdaniem dodałoby to pomieszczeniu trochę energii oraz wyjątkowości. Może ktoś z was ma takie rozwiązanie u siebie w domu i może się pochwalić? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór dekoracji nigdy nie jest łatwym zadaniem, ale odpowiednie dobranie ich jest bardzo istotne. Rozglądając się za dekoracjami, polecam wybrać jmb design home tutaj jest największa różnorodność produktów w rozsądnych cenach, więc na pewno szybko znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie Kamienne Wnętrza znalazłam piękny kamień dekoracyjny https://kamiennewnetrza.pl/kamien-dekoracyjny i tylko na tym mi zależy. Chcę, żeby to naprawdę dobrze wyglądało, było wyjątkowo wykonane, ale i żeby potem nie okazało się, że coś nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie taką ścianę trzeba najpierw wyrównać, inaczej malowanie uwydatni wszelkie niedoskonałości. Inna opcja, to tapetowanie lub wybór podobnego materiału. Może to być np. fornir https://fornirykamienne.pl/ jeśli lubisz kamień ozdobny. Pięknie to wygląda, gwarantuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 14 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy