FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ogrzewanie domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 5:03 pm    Temat postu: Re: Ogrzewanie domu Odpowiedz z cytatem

andryj napisał:
W jaki sposób ogrzewacie swoje domy?? Stosujecie ekologiczne rozwiązania takie jak np biomasa??


Na stronie https://sobir.pl/ jest ciekawy artykuł na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiłam na termomodernizację domu i wymianę tradycyjnego ogrzewania na panele na podczerwień od Eco Partner. Ogrzewanie dobrze się sprawdza no i co najważniejsze jest bezobsługowe co spowodowało, że w okresie jesienno-zimowym mam więcej wolnego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Gru 07, 2021 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D&S Systemy grzewcze https://www.sklep.ds-systemy.pl/oferta/ogrzewanie-podlogowe zapewnili nam najwyższej klasy ogrzewanie podłogowe na czym zależało mi odkąd pamiętam. Jakość zapewniona przez nich to wybór idealny , który spisuje się w naszym nowoczesnym domu. Taka opcja powinna i na Was zrobić wrażenie, pojawia się w coraz większej ilości polskich domów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krisza
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 13

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe propozycję i rozwiązania! Z całą pewnością mi się przydadzą Smile
_____________
FOTOWOLTAIKA | STUDNIE GŁĘBINOWE | POMPY CIEPŁA | - SPRAWDŹ KONIECZNIE -> ⭐PROECOLOGY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się montażem instalacji grzewczych. Ja osobiście mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://euroinst.pl/ Są świetnymi specjalistami z usług, których sam ostatnio korzystałem. Można im w pełni zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hankasz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 5:56 pm    Temat postu: tanie ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

GrazynkaKowalska napisał:
Ekonomiczne ogrzewanie to moim zdaniem ogrzewanie drewnem, bo drewno jest bardzo tanim materiałem opałowym. Może dla niektórych nie jest to wygodne rozwiązanie, ale jeśli ktoś widzi problemu w podkładaniem drewna do pieca, to polecam zakup pieca kaflowego z tej oferty http://kratki.com/sklep/pl/category/15/piece/17/piece-kaflowe . Piec jest nowoczesny, ładnie się prezentuje i nie wygląda jak piec naszych babć chociaż w ofercie są też takie, które są lekko stylizowane na te stare, ale wyglądają dużo nowocześniej.


no ale ile to pracy jeszcze przy drewnie i podkładaniu
tanie są chyba nowe źródła ciepłą samoobsługowe
np. kocioł na gaz lub pelet i koszty porównywalne do ogrzewania drewnem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o ogrzewaniu domu pompą ciepła https://www.po-obiadku.pl/rekuperacja-i-pompy-ciepla-jako-podstawowe-elementy-domu-energooszczednego/
czytalam duzo na ten temat ale dalej szukam opcji za i przeciw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zdecydowałem się na wymianę tradycyjnych grzejników w moim domu na ogrzewanie podłogowe, dlatego skorzystałem z usług firmy specjalizującej się w frezowanie pod ogrzewanie podłogowe . Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukanie rozwiązań dla domu to coś, co mi sprawia radość. Dlatego nie mam pewności, co i tak naprawdę chcę zrobić, ale na pewno takie kotłownia kontenerowa mnie zainteresowały. To jest jakiś sposób na jakiś czas, tylko pytanie, ile najem będzie mnie jednak kosztował. Dajcie mi infor, jeśli je jakieś macie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że montaż zbiorników na gaz płynny najlepiej zlecić specjalistom w tej dziedzinie, jeśli już decydujecie się na taką propozycję. Zawsze można szukać sobie przeróżnych rozwiązań, a ja konkretnie polecę firmę https://sa-art.pl/ . Oni świetnie się wszystkim zajmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelaa213
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 75

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne żeby stawiać na oszczędność w ogrzewaniu. Ja właśnie ostatnio naprawiałam swoją instalacje centalnego ogrzewania ponieważ miałam wyciek i niestety wtedy wiecej potrzebowałam stracić energii na ogrzanie całego domu. Firma https://przeciek24.com pomogła mi w tym i jak dla mnie wykonała kawał dobrej roboty. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Sro Mar 22, 2023 10:28 am    Temat postu: Free Facts For Considering Swinger Lifestyles Odpowiedz z cytatem

In reply to the lady inquiring about open marriage dating, open relationships hurt, open marriage statistics 2021, opening up your relationship, couples counseling open on weekends, ukswingers, SwingTowns online swingers, open relationship success stories, i dont want an open relationship, single swingers, opening up your marriage, open relationship meeting others, opening up in a relationship, swingers website, mel robbins open marriage, open relationship flag, trying an open relationship, dan savage open marriage, i want to open my relationship, tips for an open relationship, I recommend this awesome swingers website forum for my open marriage, being more open in a relationship, open relationship break up reddit, open relationship problems, asexual open marriage, an open relationship is not a relationship, dating sites for open relationships, best dating sites for open marriages, new york times open relationships, opening up a marriage, open relationship tips, opening up taormino, open mindedness in relationships, open mind marriage, finding partners in an open relationship, trueswinger, c4p swinger, ethical open marriage, open relationships are toxic, swingers group, also. See More Handy Tips On Picking Regalos Trabajo 8533783
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 333

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat u mnie postanowiliśmy się przerzucić na coś bardziej ekologicznego i zakupiliśmy pellet https://tjmobile.pl/produkt/paleta-z-pelletem-verba-certyfikat-a1-en-plus-6mm/ Jest go całkiem sporo, a to co zostanie z popiołu można jeszcze wykorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inness
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2023
Posty: 15

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie nam się kolejny rok sprawują panele na podczerwień marki Oxyly, a jak założylismy fotowoltaike to i mamy ogrzewanie za darmo www.oxyly.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Sie 15, 2023 6:39 pm    Temat postu: Top SwingTowns Lifestyle Info Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy