FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
reklama firmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
striXta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o promowanie swojej marki, to wzorem do naśladowania jest witryna Fitmin. Promują się oni w sieci oraz za pomocą banerów przydrożnych, co w dzisiejszych czasach jest chyba najlepszą opcją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dadzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 116

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama prowadzę niewielką działalność i muszę przyznać, że dzięki reklamie rozwijam się i sporo klientów udaje mi się zdobyć a później już zatrzymać. Oczywiście wspomagam się agencją http://womm.com.pl/ która działa dla mnie marketingiem szeptanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Przecież sprawnie przeprowadzony marketing to podstawa dla każdej firmy.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak reklama dziś to koniecznie w sieci, bo niby gdzie teraz o łatwiejszy kontakt z klientem. Tu w przemyślany sposób działała dla mnie agencja http://marketing-net.pl/ . Poznali firmę, założone cele i stopniowo wprowadzali kolejne etapy całej kampanii marketingu internetowego, czym budowali pozycję lidera branży Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimbambom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie Maj 09, 2021 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam skorzystać ze sprawdzonej i skutecznej metody, jaką są hostessy Smile My korzystaliśmy ostatnio przy akcji promocyjnej w Warszawie z agencji hostess Alternativa i wszystko poszło po naszej myśli https://alternativamodels.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nadal sądzę, że jeśli lokalna forma reklamy to https://www.wito.media.pl/one-page/ulotki-zabrze/ czyli standardowo ulotki są najlepsze szczególnie w miastach dużych, gdzie jest pełno blokowisk. Połączyć to z internetową reklamą i marketing udany, ot cały sekret.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze przydała by Ci się też fotografia reklamowa? Moim zdaniem,, jak coś takiego jest wykonane profesjonalnie to zdecydowanie lepiej wygląda i bardziej przyciąga klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2021 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmę można reklamować na wiele różnych sposobów. Moim zdaniem rodzaj reklamy trzeba dopasować do gałęzi gospodarki, w jakiej działa nasza firma oraz do profilu klientów, których obsługujemy. U nas w firmie nadal super sprawdzają się gadżety reklamowe takie jak kalendarze trójdzielne. Klienci mają je w swoich domach i biurach przez cały rok, dzięki czemu o nas pamiętają i wracają. O to chodzi w reklamie prawda?! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaylord.renee
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama firmy w Social Mediach jest obecnie bardzo ważna. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 3:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, w jakiej branży działasz, ale ostatnio natknęłam się na bardzo ciekawy tekst o prowadzeniu firmy transportowej. Tutaj link - możesz poczytać o reklamie, pozycjonowaniu i content marketingu. Niektóre rady są dość uniwersalne, dlatego sprawdzą się w każdej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bazaemaili
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wyszukiwarkę do znalezienia firm zajmujących się pozycjonowaniem. Przykładowo te listy mailingowe ceidg mogą okazać się pomocne. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz nad tym jaka forma reklamy w sieci będzie najlepsza, to według mnie marketing szeptany Facebook jest odpowiedni. Ja korzystam z takiej usługi w firmie https://www.lartweb.pl/produkt/marketing-szeptany-fb-25-postow/ i jestem zadowolony z ich pracy, mam teraz o wiele więcej klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje wiele różnych form reklamy, które przynoszą różne rezultaty. Moim zdaniem w przypadku pozycjonowania w Google warto korzystać wyłącznie z pomocy specjalistów, dlatego zainteresowanym polecam stronę https://seo-www.pl/blog/najlepsze-sposoby-na-optymalizacje-kampanii-w-google-ads-adwords/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie sobie na stronę https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjonowanie, żeby dowiedzieć się więcej w temacie pozycjonowania, jak to właściwie działa i jakich efektów możecie oczekiwać. Ja się zdecydowałem już jakiś czas temu na taką usługę dla mojej strony i powiem wam, że na prawdę widać efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Nie Paź 17, 2021 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wydawało mi się, że żeby, reklamować firmę trzeba zatrudnić jakiegoś specjalistę od reklamy, bo przecież samemu nie idzie tego ogarnąć. Okazało się jednak, że są takie sposoby reklamę, które i dla laika nie są wiedzą tajemną. Jeśli interesuje was reklama tradycyjna na przykład za pomocą gadżetów, to nic prostszego! Wejdźcie na stronę Ateko https://ateko.pl/ i tam możecie zamówić takie rzeczy jak kalendarze książkowe. Bardzo polecam, bo jakość i wykonanie zawsze są rewelacyjne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 15 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy