FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
zakupy online
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emil07
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 127

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest tu jakiś pasjonat malarstwa?? Czy mieliście kiedyś problem z kupnem akcesoriów i sprzętu malarskiego? W miejscu http://krosnamalarskie.com.pl możecie zaopatrzyć się w krosna malarskie, sztalugi, podobrazia oraz inny asortyment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiecie, gdzie znajdę wózki wielofunkcyjne dla niemowląt w dobrej cenie? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jestem ogromną fanką zakupów online. Ostatnio udało mi się znaleźć na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/na-jowisza-2-nadal-uzupelniam-jezycjade-emilia-kieres-p-1566130.html kilka bardzo ciekawych lektur bardzo dobrych cenach. Jeżeli interesuje was taka tematyka, to polecam wam tam zajrzeć, a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zamda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz wysokiej jakości paneli podłogowych do swojego domu lub mieszkania, to koniecznie sprawdź, co możesz znaleźć w wyjątkowo szerokiej ofercie sklepu online Zamda. Na naszej stronie internetowej zamda.pl możesz zapoznać się szczegółowo z dostępnymi w naszym asortymencie panelami o zróżnicowanym spektrum parametrów. W sprzedaży posiadamy panele podłogowe AC4, AC5, AC6 i wiele innych. Możecie tu kupić również panele przystosowane do ogrzewania podłogowego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami już teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeżeli lubicie zakupy online, to ja od siebie polecam wam zerknąć na portal ceneo.pl. Tam będziecie mogli zakupić ulubione produkty w dużo niższych cenach. Mnie ostatnio udało się tam dorwać buty nike air max thea jestem z tego zakupu naprawdę bardzo zadowolona. Sporo zaoszczędziłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3378

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 8:16 am    Temat postu: Odkurzacz Odpowiedz z cytatem

Ostatnio właśnie kupiłam roombe i szczerze mówiąc jestem nią zachwycona. W moim domu w końcu panuje idealny porządek i co ważne nie muszę nosić już ciężkiego odkurzacza po całym domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
apowlowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach wiele niecodziennych rzeczy zamawia się przez sieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są rzeczy które kupuję wyłącznie online, a są też takie które wolę kupować stacjonarnie, bo mogę daną rzecz dokładnie obejrzeć, a także doradzić się u obsługi sklepu. Sklepem który lubię odwiedzać jest wood fashion. Odkryciem dla mnie jest, że jest dostępny w galerii handlowej homepark w Targówku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 936

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o zakupach online, to według mnie, to ogromna oszczędność czasu. Niedawno stwierdziłam, że mam ochotę pograć trochę na konsoli i na portalu pokato.pl szukałam osoby, która chciałaby sprzedać używany ps4. Udało mi się znaleźć kilka ofert, więc mam nadzieję, że w tym tygodniu dopnę już szczegóły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Pią Lis 05, 2021 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hi. No dobra jak już mowa o zakupach online to owszem bardzo taki sposób zakupów w ostatnim czasie polubiłam. Bo jednak tam dużo więcej czegoś ciekawego można znaleźć. I tak też między innymi taka szklana butelka gwiazda https://coteca.pl/butelki-ozdobne-100-ml/316-butelka-gwiazda-100-ml.html może być idealnym pomysłem prezentowym. Bo można w niej trzymać soki do herbat i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam robić zakupy w sieci, wszystko taniej i z dostawą do domu. Ostatnio zamówiłem sobie bardzo fajne i nie drogie słuchawki w sklepie https://edibazzar.pl/ dla mnie rewelacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego dokładnie szukacie w sieci? Bo ja ostatnio trafiłam na stronę polskiego producenta obuwia, firmy Zapato: https://zapato.com.pl/botki-damskie-skorzane-na-slupku . Spodobały mi się ich propozycje. Może i Wy znajdziecie u nich coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zakupy online to ja kupuję już tak niemal wszystko łącznie z zakupami spożywczymi. Ostatni zakup to okulary przeciwsłoneczne bo akurat są sezonowe wyprzedaże https://eyewear24.net/product-pol-26527-Gucci-GG-3729-F-S-INLNQ.html Myślę że każdy znajdzie tam okulary dla siebie i dołączy do grona ich zadowolonych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez Internet można teraz kupić dosłownie wszystko. Nawet jakieś ciekawe atrakcje. Na przykład voucher w formie prezentu dostaniecie w tunel aerodynamiczny we Wrocławiu . Oferują niesamowite wrażenia za niewielkie pieniądze. Idealne dla poszukiwaczy przygód.
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darya1212
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 24

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robię zakupy w Internecie! Znalazłam fajną stronę z biżuterią włoską i niedługo planuję zakupić ten produkt: nausznica zaciskowa https://esclusiva.pl/Kolczyki-nausznice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 18 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy