FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własna firma - trudna sprawa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 77, 78, 79  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was prowadzi może większą firmę produkcyjną? A jeśli tak to czy wdrażaliście w swojej firmie jakiś system ERP? Czytałam trochę na ten temat na tej stronie i powoli przymierzamy się do takiego wdrożenia. Chciałam się zapytać na co najbardziej uważać w praktyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W firmie, która stale się rozwija niezwykle ważną kwestią jest księgowość, która nie jest wcale taka łatwa do ogarnięcia. Warto skorzystać z porad specjalistów takich jak https://wfirma.pl/ Jak ktoś nie jest do końca przekonany, to na ich stronie można zapisać się do darmowego testowania usługi. To wydaje się być zachęcające, poza tym nic nie szkodzi spróbować, skoro nic za to nie płacimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo nie jest ale na pewno warto zalożyć działalność. Jeśli chcesz wypromować biznes zajrzyj na marketing internetowy. Oferta jest bardzo atrakcyjna a agencja profesjonalna. Na pewno ci pomogą wypromować firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście, że już za kilka dni odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Jedzie ktoś? Szkoda byłoby przegapić tak ważną imprezę biznesową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych przypadkach, firma powinna korzystać z usług tłumacza. Jeśli firma współpracuje z firmami zagranicznymi, jest to nieuniknione.
_________________
http://www.przysiegly-czeski.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ukrywac, że prowadzenie wlasnej firmy to nie łatwo sprawa. Natłok przepisów, sprawy urzędowo-skarbowe, no naprawdę można się pogubić. Rozpoczynając swoją przygodę w wlasnym biznesem niewątpliwie niezwykle ważne jest aby mieć zaufane biuro rachunkowe. Biuro Rachunkowe w Sopocie https://www.biurorachunkowerr.pl/rejestracja-firm/ takie własnie jest, pomogą juz odpoczątku przy zakładaniu działalności, wyborze formy opodatkowania itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest prowadzić swoją firmę. Zdecydowanie lepiej skorzystać z http://slaskietrendy.pl/praca-w-hucie-czestochowa/, lub podobnej okazji. Coraz więcej miejsc się pojawia i dadzą one pewniejsze pieniądze niż własna firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno pierwszy rok łatwy nie jest potem z górki. Jak będziesz mieć biuro poza domem to zainwestuj też w solidne zamki. Dobry ślusarz lublin doradzi odpowiednio. Ja miałam parę włamań na koncie. Co możesz deleguj firmom zew aby mieć spokojną głowę.

Ostatnio zmieniony przez beata55 dnia Wto Lis 28, 2017 8:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie swojej firmy wcale nie musi być ciężkie, pod warunkiem, że odpowiednio do tego podejdziemy. Oczywiście firmę trzeba też wyposażyć - w dzisiejszych czasach podstawą działania każdego biura jest dobry komputer. Podjęcie decyzji o zakupie nigdy nie jest łatwe dlatego warto rzucić okiem na Dell optiplex. To inwestycja na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej firmy niestety nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać dlatego czasami warto skorzystać z pomocy m.in radcy prawnego. Bardzo dobra kancelarię znalazłam jakiś czas temu na http://jadzynlt.pl
Mozesz się do nich zgłaszać z firmowymi problemami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnego biznesu i pozyskiwanie klientów cale nie musi takie trudne jak niektórym sie wydaje. Od kilku lat prowadzę sklep z materiałami budowlanymi a także z dodatkami do wnętrz. Próbowałam różnych form promocji i prawdę mówiąc ostatnio najlepiej sprawdza się baza architektów, którą kupiłam tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-architektow-i-biur-projektowych . Dzięki niej pozyskałam sporą ilość nowych klientów, którzy chętnie kupują produkty w moim sklepie po małym rabacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdania jak widac sa dosyc podzielone. Wydaje mi sie, ze duzo zalezy od tego w jakiej branzy dzialamy. Im wieksze pieniadze do zarobienia .. tym naturalnie bedzie wiecej problemow do rozwiazania. Na poczatek dobrym pomyslem moze byc cos zwiazanego z e-brazna .. nie tak duzo kosztuje postawienie wlasnego sklepu internetowego plus optymalizacja strony. Ja natomiast przymierzam sie do otwarcia swojej firmy zwiazanej z brazna transportowa. Chce przygotowac budynek pod magazyn dla firmy kurierskiej. Orientujecie sie moze gdzie najlepiej kupic potrzebne wyposazenie? Tak z grubsza patrzac Rajapack ma ciekawa oferte - https://www.rajapack.pl/wyposazenie-magazynu/wozki-magazynowe/wozek-magazynowy_C191021.html Dzialaja na wielu rynkach w europie wiec powinni miec sprawdzone rozwiazania. Jestescie w stanie cos wiecej na ten temat powiedziec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o firmę w której zatrudniamy pracowników, polecam fajną aplikację https://inewi.pl/ Apka liczy nam i monitoruje czas pracy naszych pracowników, działa to jak odbijanie na karcie pracowniczej, każda godina zostaje zapisana i sumowana pod koniec miesiąca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, na pewno nie jest to łatwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 11:16 am    Temat postu: Firma Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w prowadzeniu firmy najgorsze były właśnie sprawy urzędowo-księgowe. Niestety, w Polsce nie ma sprzyjającego klimatu dla przedsiębiorców. Wielokrotnie byłam zawalona papierzyskami i musiałam ślęczeć w stresie nad rachunkami, aby tylko nie popełnić żadnego błędu. W końcu miałam dosyć i wszelkie kwestie podatkowe i księgowe powierzyłam tej firmie - https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/tax-compliance/. Przynajmniej mam gwarancję, że są rzetelni i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 77, 78, 79  Następny
Strona 19 z 79

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy