FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
reklama firmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
istoltenberg
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej odezwać się do firmy SEO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zapoznać się z ofertą firmy Retio. Znajdziecie ją na stronie https://www.retio.pl . Firma ta specjalizuje się w różnego rodzaju ściankach reklamowych, flagach reklamowych czy rollupach. Każdej firmie przydadzą się tego typu elementy reklamowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcclure.margarett
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną opcją będą zestawy upominkowe dla klientów, takie np położone na ladzie w recepcji (oczywiście zależy od rodzaju firmy) Kto będzie chciał sobie je weźmie a myślę, że łatwo wybrać coś co każdemu podejdzie do gustu Wink
_________________
zestawy upominkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 362

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

istoltenberg napisał:
Moim zdaniem najlepiej odezwać się do firmy SEO.


Oczywiście, że tak. Nie ma tu co wymyślać po swojemu. Potrzebna jest agencja reklamowa, która w sposób profesjonalny zajmie się reklamą. W obecnych czasach chyba najlepiej będzie zainwestować w reklamę internetową. Jedna z agencji zajmująca się takimi kampaniami mieści się w Toruniu, to agencja reklamowa Pirmedia https://pirmedia.pl/ Zobacz koniecznie ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emmie.christiansen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kampania adwords jest ważna, jeżeli chodzi o działalność prowadzoną przez internet? Jestem początkującym przedsiębiorcą i nie wiem za co zabrać się od razu.
_________________
google adwords częstochowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy przedsiębiorca szuka najskuteczniejszego sposobu rozreklamowanie swojej firmy. Możliwości jest bardzo wiele, od reklamy tradycyjnej, po internetową. O jej skuteczności przesądza wiele czynników, o których mowa na tej stronie, link. Znajdziecie tu pomocne porady dotyczące tego, jak wybierać formę reklamy i na co zwracać uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozliwosci reklam jest duzo, grunt by wybrac taki sposob by nie kosztowal wiele ale przyniosl spodziewane efekty. Ja wybralam promocje firmy w sieci i w tym celu wynajelam agencje matketingowa http://influencermarketing.com.pl/ ktora skutecznie promuje marke w internecie pomaga jej sie rozwinac i zwiekszyc sprzedaz. To dzialania na roznych portalach spolecznosciowych i socjal mediach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra agencja marketingowa to podstawa. Osobiscie bardzo dobrze współpracuje mi się z http://erzecznik.com.pl/ poniewaz analizują informacje o firmie w sieci i sa w satanie wyłapać każdą myśl jaka się o niej pojawia bez wzgledu na to czy jest dobra czy zla. Ustosunkują się do tego co jest, poprawiaja wizerunek i neutralizuja jesli jest potrzeba. Dają firmie bardzo duze mozliwosci poniewaz ich komunikacja z uzytkownikami jest otwarta, naturalna i skuteczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na [url=audyt seo]audyt seo[/url] i zastanawiam się nad tą formą reklamy. Prowadzę sklep internetowy i siłą rzeczy muszę promować go w internecie - inne formy reklamy się nie opłacają. Poki co działam w mediach społecznościowych, ale chcę dotrzeć do większego grona potencjalnych klientek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz cale nasze zycie opiera sie na internecie, facebook, instagram, kupowanie online, no nie oszukujmy sie, bez tego ani rusz. Wyobrazacie sobie teraz nie miec internetu? nie czytac, nie zagladac, nie byc NA BIEZACO? Chyba nie:) Bo to wlasnie to jest najwazniejsze, aby byc na czasie, podazac za tym co sie dzieje aktualnie, tu i teraz, no i z takiej formy marketingu moim zdaniem powinnismy korzystac , ja znam nawet agencje ktora sie w tym specjalizuje http://realtimemarketing.pl/ dzialaja glownie w oparciu o czas terazniejszy, sledza to co sie wokol dzieje, badaja rynek, wiedza czego pragnie konsumet i staraja sie na ta potrzebe ,,tu i teraz'' odpowiedziec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagr
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo często korzysta się z power banków. Ja wykorzystałem tą wiedzę i zainwestowałem w taki właśnie gadżet reklamowy http://regalo.pl/kategoria-produktu/elektronika/power-banki/ . Sprawdza się świetnie, a sam sprzęt jest naprawdę dobry. Koniecznie się na to zdecydujcie.
_________________
Aby ukarać mnie za moją pogardę dla autorytetów, Los sprawił, że sam stałem się autorytetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek273847
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o reklamę w internecie to polecam wam stronę https://ekspresowelajki.pl/ Mi szybko wypromowali firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubons21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 4:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o takiej formie reklamowania własnej firmy w internecie jak usługa https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-tarnowskie-gory.html agencji z mojego miasta? W świat internetu dopiero co wchodzę wiem dziwnie to brzmi, ale prowadzę firmę budowlaną i nigdy nie myślałem o reklamie internetowej. Czy faktycznie warto? Jakie realne efekty przynosi pozycjonowanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welch.rhianna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama jest bardzo ważna, dzięki niej możliwe jest pozyskanie nowych klientów i utrzymanie obecnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vmarksis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama powinna zapadać w pamiętać, musi mieć treść, która dotrze do szerokiego grona odbiorców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy