FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna, drzwi, bramy - Tylka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Czw Wrz 01, 2022 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sprawdzonego producenta okien plastikowych z Poznania to ja doradzam wam firmę Variant https://www.variant-okna.pl/ W ciągu 48 godzin dokonają wam bezpłatnej wyceny zamówienia a powiem wam, że ich ceny są bardzo rozsądne. Jestem w 100 % zadowolony z ich okien, mamy system Eforte, ma doskonałe parametry termoizolacyjne i super design. Co więcej ta sama firma oferuje także bramy garażowe, boczne drzwi wejściowe do garaży, elektronikę oraz rolety, także tym bardziej warto mieć na nich namiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manawardze
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 18

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra centrala do sterowania otwieraniem bramy to maxgate - czytelny wyswietlacz pomaga w latwej konfiguracji ustawien. A do ustawiania jest np czas otwierania bramy, zaleznie od naszych upodoban. Akcesoria jak czujniki i krancowki wykonane bardzo porzadnie - posluza na lata https://jbpartner.pl/zestawy/558-16-profesjonalny-naped-do-bramy-uchylnej-2-skrzydlwej-full-opcja.html#/28-rozmiar_silownikow-12_cali_stosowane_do_bramy_do_4m
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Cze 05, 2020 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podczas wyboru dobrej jakości rozwiązań w zakresie stolarki okiennej to jednak postanowiłem skontaktować się z firmą Domega w Poznaniu, gdzie ich obsługa naprawdę znacząco mi pomogła i ułatwiła wybór. Stawiają głównie na polskich producentów, do tego maja jedne z najlepszych cen w Poznaniu. My się nie zawiedliśmy i oby Wam także skutecznie pomogli!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sob Cze 13, 2020 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o okna pvc to my kupiliśmy nasze w salonie Okna i Drzwi Kawka http://kawka.pl/ z okolic Gniezna i bardzo jesteśmy z nich zadowoleni. Służą nam dobrze, są porządnie wykonane i wytrzymałe, mają dobre właściwości termoizolacyjne. Sprawdźcie sobie firmę, na bank będziecie zadowoleni z ich oferty, także z racji rozsądnych cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za elementami do montażu drzwi i okien to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.bufab.com/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą elementów montażowych. Sam korzystam z produktów od nich zakupionych i mogę powiedzieć że warto nawiązać z nimi współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy