FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Magazyn - Warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyś potrzebował wyposażenia do magazynu np. palet to sprawdź tutaj, mają najlepsze - palety niestandardowe http://lidal.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wybudować magazyn, to skontaktuj się z firmą, która ma w tym niemałe doświadczenie. Ze swojej strony mogę polecić Ci firmę Commercecon. Zleciłem jej budowę hali sprzedażowej i poradziła sobie bardzo dobrze, nie zrujnowała mnie finansowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kolejnym etapem będzie wybór odpowiedniego wyposażenia do magazynu. My już jesteśmy na szczęście po tym i wszystko jest dopięte "na ostatni guzik:, a dwa wózki widłowe wynajmujemy w firmie Lemarpol. Zaoferowali bardzo dobre warunki, gdzie w późniejszym okresie jak zdecyduję się je odkupić to mogę liczyć na obniżoną cenę o okres wynajmu. Do tego zapewniają samodzielnie prowadzone serwisy oraz mają swój magazyn z częściami zamiennymi, więc nie ma problemu z ich sprawnym znalezieniem i dobraniem. Na stanie znajduje się u nich ponad 350 sztuk sprzętu do wyboru, także chyba są jedną z największych tego typu firm z tak ogromnym doświadczeniem.
Powrót do góry
kosanoztra
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa magazynów okazuje się niestety koniecznością kiedy planujemy rozwój firmy bądź zajmujemy się dystrybucją towarów. Warto poszperać sobie w sieci i zobaczyć kto zajmuje się budowa magazynów. Ja akurat ze swojej strony mogę polecić http://mix.waw.pl/budowa-hal-magazynowych.html . Nie jest to łatwe zadanie i trzeba je powierzyć firmie, która zna się na rzeczy. Ważne by budowa magazynów została wykonana z największą starannością.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: