FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Higiena i dezynfekcja, jak sobie radzicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misia83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 63

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbam o dezynfekcję rąk oraz noszę dobrej jakości maseczki, które nie utrudniają oddychania. Kupiłam je na stronie https://www.permanent24.pl/pl/p/SmartMask-elektryczny-wentylatorek-maski-KN95-SUPER-WYGODA-i-ODDYCHANIE/369 i myślę, że są godne polecenia. Świetnie przylegają, są bardzo wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna rzeczą jest znalezienie porządnych środków dezynfekujących i czyszczących. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.taks.stg.pl/ Jest to sprawdzona hurtownia chemiczna, która ma całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Paź 04, 2020 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to konkretnie zastanawiam się, jak działają lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania . Macie może jakieś doświadczenie z nimi? Może używacie ich w swoim biznesie? Będzie to dla mnie spora pomoc i ułatwienie, jeśli udzielicie mi jakiś porad!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 135

PostWysłany: Nie Paź 11, 2020 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamówiłem sobie zamgławiacz ryobi one+, to taki opryskiwacz tylko tworzy właśie taką parę, dzisiaj ma być u mnie, myślę, że dużo łatwiej bedzie się nim dezynfekowało większe powierzchnie, a przyda mi się też do ogródka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dezynfekcja rąk stała się teraz bardzo niezbędna. Bo jednak w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy musimy szczególnie zadbać o higienę. Ale nie zapominajmy także o zakładaniu maseczek ochronnych. Wiadomo, że szukamy sklepów w których takie maseczki są za rozsądną cenę. Moja znajoma pokazała mi tę stronę https://www.ceneolokalnie.pl/lodz/maski-przeciwpylowe-i-ochronne gdzie sama zamawia różnego typu maseczki ochronne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ojakubowski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyt częste używanie środków przeznaczonych do dezynfekcji nie jest wskazane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeze mnie cały czas w użyciu są wkładki higieniczne. Dla mnie to wygodna opcja, chociaż wiem, że wiele z was negatywnie podchodzi do wkładek. Czego używacie częściej? Podpasek czy tamponów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusia98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 108

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim na co dzień używam wszelkich produktów dezynfekujących. Na https://punktmedyczny24.pl/plyny-dezynfekujace możecie znaleźć płyny zarówno do rąk, jak i powierzchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 764

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z środkami higieny oraz ochrony osobistej, to zdecydowanie mogę Wam polecić https://www.dezynfekcja24.com/Autoklaw-kosmetyczny-chelp-pol-232.html , ponieważ sam regularnie korzystam z ich oferty. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilem
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 217

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawową rzeczą o którą powinniśmy dbać, by zachować odpowiedni poziom higieny i chronić się przed zarazkami to prawidłowo myć ręce. Z resztą wszędzie o tym mówią i to jest prawdą. Zwłaszcza jeśli chodzi o miejsca publiczne, tam to już szczególnie powinniśmy tego pilnować. Oprócz prawidłowego mycia rąk bardzo ważne jest ich wysuszenie aż do sucha. Świetnie w tym celu sprawdzają się suszarki kieszeniowe. Tutaj https://ecouse.pl/ dostępne są takie, które posiadają antybakteryjne obudowy, a wydmuchiwane powietrze jest czyste i wolne od pyłów oraz zarazków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cziks
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 21

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochani akurat tego szukałam, dzięki za świetne wskazówki. Pozdrawiam! Smile
_______________
plastikowy paszport covid - dowiedz się, dlaczego warto go zamówić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Sob Mar 26, 2022 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże znaczenie tutaj może mieć przede wszystkim jak najbardziej rzeczowe podejście do danego problemu. Ja wychodzę z założenia, że jednak dzisiaj jest tyle różnych możliwości pod kątem zabezpieczenia się przed chociazby zakażeniem, że na pewno warto wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Widziałem na stronie https://www.grupa-anmar.pl/safemed/rekawice-lateksowe/ sporo informacji na temat tego, w jaki sposób sprawdzić mogłyby się na przykłąd rękawiczki lateksowe. Czuję, że takie kwestie faktycznie mogą mieć znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My niedawno właśnie wybraliśmy firmę DDD usługi. Dezynfekcja wykonana została bardzo sprawnie. Pracują tutaj świetni fachowcy, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do zleceń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flavia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pandemia się kończy najwyraźniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości artykułów do zachowania porządku i higieny do łazienki to możecie zapoznać sie z ofertą https://e-higiena24.pl/katalog/tork-mid-size-t7/tork-coreless-mid-size-papier-toaletowy-bez-rolki-472584 gdzie znajdziecie dosłownie wszystko czego możecie potrzebować. Licząc zarówno na profesjonalne doradztwo, możliwość zakupu dobrej jakości artykułów także na przykład w zakresie większych paczek ręczników. Dobre ceny, terminowe dostawy i bardzo konkretna obsługa, także jak chcesz od razu zrobić duże zakupy to na pewno nie będzie problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy