FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy satysfakcjonują Cię Twoje zarobki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
insomnia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 92

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem z tych, którym apetyt rośnie w miarę jedzenia Razz więc bez względu na to ile zarabiam, zawsze chcę więcej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Macioszka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2013
Posty: 16

PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

worldresidence napisał:
zarobki jak zarobki ale mnie bardziej martwi to że nie mogę znaleść pracy na umowe o pracę tylko same śmieciówki :/



Oj współczuję, dzisiejszy rynek pracy pozostawia wiele do życzenia. Ludzie harują za półdarmo albo na śmeiciowych umowach. Skandal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałam to śmieciowe umowy pojawiają się też za granicą. Ale co z tego? Tam przynajmniej ludzie mogą godnie zarobić i przeżyć po ludzku za minimalną pensję, a tutaj co? Za tą minimalną pensję to człowiek mieszkania nie opłaci. Naprawdę nie dziwi mnie, że tyle osób decyduje się na wyjazd stąd po zobaczeniu, że oferty pracy za granicą naprawdę mają o wiele bardziej korzystne warunki, pozwalające normalnie wyżyć w przeciwieństwie do tego na co możemy liczyć w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolny
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat zarabiam dość dobrze, jestem zadowolony ze swoich zarobków. Myślę, że jak na Polskę to jest naprawdę nieźle. Ale moja żona ma już przeciętną wypłatę, żadnych rewelacji i uśredniając nasze zarobki nie jest źle, ale koszty życia rosną w zastraszającym tempie i boję się, że za rok nasze zarobki nie wzrosną, a ceny nieruchomości czy nawet zwykłych produktów w sklepach już tak. Dlatego staram się jakoś inwestować pieniądze, także odpowiednio zabezpieczając przyszłość, aby utrata pracy czy nawet poważna choroba wykluczająca z życia zawodowego, nie spowodowała katastrofy w domowym budżecie.
Część oszczędności mam na lokacie, część staram się inwestować w przyszłą emeryturę na IKE oraz w polisę dla rodziny (oferta ubezpieczenie życia ING http://www.ingzycie.pl/ubezpieczenie-na-zycie/agent-ubezpeczeniowy-Katowice/Romuald-Papiorok). Myślę, że warto przeznaczać pieniądze na tego typu ochronę i inwestycje, zwłaszcza jak się pracuje i nieźle zarabia. Dla mnie daje to duże poczucie stabilności i pewniej czuję się, że mam zabezpieczenie dla siebie i rodziny.
Wiem, że życie za granicą byłoby łatwiejsze, ale jakoś nie mam motywacji do wyjazdu. Pozostaje życie w kraju. Najważniejsze dla mnie to utrzymać dotychczasową pracę. Ale w między czasie staram się chodzić na kursy i szkolenia, które jakby co pomogą mi znaleźć szybko inne zajęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleco
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Konary

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się jakoś super nie powodzi, mam za co jeść, ale niewiele poza tym, o odkładaniu nie mówiąc. Ale jakbym miała kasę, która mi zostaje, to nie wchodziłabym w takie niepewne inwestycje, zresztą po ostatnim kryzysie w fundusze emerytalne i inne też nie bym nie weszła. Może dobrze, że nie mam kasy na inwestycje, bo właściwie nic nie uważam za pewne:)
_________________
Napędy do bram Hormann znajdziesz na stronie producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lola
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

insomnia napisał:
ja jestem z tych, którym apetyt rośnie w miarę jedzenia Razz więc bez względu na to ile zarabiam, zawsze chcę więcej Very Happy


Oj, u mnie jest zupełnie tak samo. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joannakozlik79
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Suchań

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zadowolona, ale też dostaję tyle, ile sama wypracuję. Jak się wdrożę w pracę, to potrafię wyciągnąć tyle, żebym nie miała problemów z przeżyciem.

A to mi w zupełności wystarcza.
_________________
edebt, wezwanie przedsądowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marczak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 11

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie jest najgorzej, ale zawsze mogłoby być lepiej Smile Jednak patrząc na to ile niekórzy zarabiają, to wydaje mi sie nie mogę narzekać. Spokojnie wiążemy koniec z końcem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zadowolona, ale muszę przyznać, że zarabiałam więcej zagranicą. Szczególnie zwrot podatku z Niemiec był nieporównywalnie większy. Aczkolwiek nie zdecydowałabym się na stałe wyjechać z kraju, więc trzeba cieszyć się tym co się ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pensja na razie wystarczająca, ale nigdy nie pogardziłabym podwyżką. Chyba nie ma na świecie człowieka, który narzekałby na nadmiar kasy Very Happy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jak i moich znajomych niestety nie zadowalała aktualna praca i zarobki, musieliśmy szukac ogłoszeń z pracą dodatkową żeby dorobić sobie pare groszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2014 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaleźliście coś fajnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak jak wpływa to nie, ale jak zobacze co dostają inni, od razu mi się robi lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marczak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 11

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amanda_kos napisał:
Ja jestem zadowolona, ale muszę przyznać, że zarabiałam więcej zagranicą. Szczególnie zwrot podatku z Niemiec był nieporównywalnie większy. Aczkolwiek nie zdecydowałabym się na stałe wyjechać z kraju, więc trzeba cieszyć się tym co się ma.


Mam znajomych co siedzą w Niemczech i tam faktycznie zarobki są nieporównywalne do naszych... niestety. Ich córka w tydzień zarobiła na to żeby wrócić do Polski i kupić sobie iphona... a u nas musiałabym robić na to przez miesiąc, jak nie wiecej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie jesteście usatysfakcjonowani swoimi zarobkami może warto byłoby szukać czegoś interesującego przez internet? Na stronie: http://www.gowork.pl - znajdziecie bardzo wiele ciekawych propozycji pracy oferowanych przez różne firmy ponieważ pracodawcy coraz bardziej doceniają tę metodę szukania pracowników (mogą dzięki temu dotrzeć do sprytnych i młodych ludzi).
Warto jest sprawdzać stronę na bieżąco ponieważ ciekawe oferty tak samo szybko się pojawiają jak znikają.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy