FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ogrodzenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o płot drewniany to skierujcie się do Parkansystem, to producent różnego rodzaju deseczek drewnianych. U nich możecie liczyć na wysokiej jakości drewno i ceny z gatunku rozsądnych. Tu macie konkrety https://parkansystem.pl/uslugi/ogrodzenia-drewniane.html także sprawdźcie ich sobie jeśli szukacie sztachet na ogrodzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele ogrodzeniowe są świetną opcją na ogrodzenie, firma https://www.polbram.eu/ wykonuje takie już od lat, my je posiadamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę, że i wy będziecie mile zaskoczeni ogrodzeniem jak i bramą tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę. Można tak dosyć tanio i porządnie ogrodzić swoją posesje, montaż takich paneli nie jest też niczym trudnym. Zobaczcie sobie też może firmę https://plotex.net.pl/ jak szukacie odpowiedniego ogrodzenia dla siebie. W tym miejscu będziecie mogli liczyć na bardzo duży wybór ogrodzeń stalowych, panelowych, kutych, także i aluminiowych. Według mnie tylko takie powinniście brać pod uwagę jeżeli macie w planach zmianę ogrodzenia na nowe u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krysinski
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2021 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robi napisał:
Zastanawialiśmy się nad ogrodzeniem drewnianym, ale ono jest drogie i nietrwałe

Zgadzam się, ogrodzenie drewniane ma swój urok, jednak wymaga częstych prac konserwacyjnych aby go zachować. Ja z kolei wolę postawić na stal. Ocynkowana i powleczona jest zabezpieczona przed korozją i nie wymaga częstej konserwacji oraz prezentuje się nienagannie przez wiele lat. Dodatkowo panele można dopasować do stylu architektonicznego domu - jeśli lubicie nowoczesny minimalizm to zerknijcie na panele Zenturo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna61
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 36

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2021 7:17 pm    Temat postu: Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne Odpowiedz z cytatem

Każdej osobie, której zależy na tym, aby przy kupnie ogrodzenia mieć zapewniony również montaż, polecam zakupy u palisada.pl. Jakiś czas temu zleciliśmy im projekt ogrodzenia aluminiowego drewnopodobnego, który można znaleźć na stronie https://palisada.pl/ogrodzenia-aluminiowe. Nie było najmniejszego problemu z transportem w wyznaczone miejsce, a samo ogrodzenie zostało postawione w ekspresowym tempie. Minęło już kilka miesięcy, a nadal prezentuje się jak nowe. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Nie Cze 20, 2021 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto rozważyć każdą opcję. Ja po dłuższym namyśle zdecydowałem się na ogrodzenie panelowe z serii 2D firmy Konsport. Jego zaletą jest estetyczny wygląd, łatwy montaż oraz stabilna konstrukcja. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej: https://tcsogrodzenia.com/product-category/ogrodzenia-panelowe/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod ogrodzenie była potrzebna także solidna brama ogrodzeniowa. W końcu zdecydowałem się na inwestycję w rozwiązania który,i dysponowali https://www.bramymikolow.pl/index.php?id=bramy-ogrodzeniowe . Całkowicie sprostało to moim wymogom! A brama sprawuje się świetnie i wygląda nowocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krysinski
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 21

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milen napisał:
Pod ogrodzenie była potrzebna także solidna brama ogrodzeniowa.


Zgadzam się, jeżeli myślimy o ogrodzeniu to powinniśmy myśleć o całości wraz z bramą i furtką. Na pewno przy wyborze bramy trzeba odpowiedzieć sobie na takie pytania jak: jak często będziemy używać bramy i ile mamy miejsca wzdłuż i w głąb posesji. Dzięki temu będziemy wiedzieć, czy szukamy bramy przesuwnej czy skrzydłowej.
Jeżeli szukacie tej drugiej, to polecam przyjrzeć się linii Bekafor Classic - kompletny system z panelami, furtką i bramą zapewni spójny wygląd całej posesji. Co sądzicie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vhudson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie firmę, która zajmuje się naprawą bram automatycznych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zruecker
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o ogrodzeniach z siatki? Są one wytrzymałe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emil07
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 127

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne i funkcjonalne ogrodzenia gabionowe do ogrodu proponowane przez http://ogrodzenie-gabionowe.pl/ dają możliwość dowolnego kreowania przestrzeni ogrodowej. Doskonale nadają się do zabezpieczania różnego rodzaju osuwisk. Wykorzystywane są też jako elementy małej architektury ogrodowej, oryginalne ogrodzenia całej posesji lub tylko jej części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shana02
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zastanawiamy się nad nowym ogrodzeniem, więc chętnie poczytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest ogrodzenie betonowe i sprawdza się w praktyce znakomicie. Trafiliśmy dobrze z firmą, Kostex z miejscowości Sromutka z okolic Bełchatowa specjalizuje się w montażu ogrodzeń m.in. betonowych właśnie i ma bardzo rozsądne ceny. Tu ich stronka https://kostex.eu/ogrodzenia/ogrodzenia-betonowe/ Co jest fajne to fakt, że możecie u nich wybrać ogrodzenie betonowe w wielu różnych wariantach kolorystycznych, nasze betonowe ogrodzenie nawiązuje do wyglądu piaskowca, wygląda świetnie, elegancko, o taki efekt nam chodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio nawet zamówiłem specjalistyczne profile ogrodzeniowe . Oferta POMAR STAL całkowicie mi na to pozwoliła, a przecież jest to obowiązkowy zakup przy stawianiu nowoczesnych ogrodzeń! Obecnie już praktycznie nikt nie wykonuje ogrodzeń z archaicznych siatek, bo dziś popularne są zdecydowanie bardziej trwałe i estetyczne rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku wybór ogrodzenia jest naprawdę trudny. Jestem świadomym konsumentem, który ma jasno postawione wymagania i dlatego ciężko mi znaleźć coś, co sprosta moim oczekiwaniom. Na stronie: https://betto.pl/ udało mi się jednak znaleźć ogrodzenia, które poważnie mnie zainteresowały. Firma ma bardzo dobre opinie, więc naprawdę ich oferta jest godna uwagi, tym bardziej że wybór produktów jest dosyć szeroki. Wydaje mi się, że każdy znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy