FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jadalnia/kuchnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka, remontuję właśnie mieszkanie pod wynajem i nie wiem jak urządzić kuchnię. Myślałem o stylu loftowym, całego mieszkania. Nie uważacie, że kuchnia w takim stylu, będzie przerażająca i mało przytulna? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnie na zamówienie oraz meble na wymiar wykonuje firma Artex ze Zgorzelca https://www.artex-kuchnie.pl/ Dla nas wykonali sporo mebli, w tym własnie zabudowę kuchenną i jesteśmy bardzo zadowoleni, że na tę firmę trafiliśmy, bo kuchnia wyszła idealnie. Jest funkcjonalna, solidna, wszystko fajnie pomieściła i pięknie wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kuchnia na wymiar to najlepsza opcja. W kuchni przebywa sę dużo czasu, więc wszystko musi być praktycznie zrobione. Porządne kuchnie w Pruszkowie robi firma Jago Kuchnie. Są liderem na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo popularne są nowoczesne stoły do jadalni. Czy taka opcja się Wam podoba, czy raczej szukalibyście wśród innych ofert? Mnie wydaje się, że takie stoły są świetne, ładnie wyglądają i są fajnym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. Jeśli potrzebujecie takich stołów tak samo, jak ja, to polecam zajrzeć sobie na stronę https://otomeble.pl/meble-do-jadalni/stoly-do-jadalni.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze marzył mi się w jadalni taki spory rozkładany stół, przy ktorym bedzie mogła usiąść cała nasza rodzina. Dlatego zastanawiam się nad zakupem takiego https://www.sfmeble.pl/c/stoly-rozkladane-do-jadalni rozkładanego stołu. Może okazać się bardzo praktyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alisa.rath
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie tych dwóch wnętrz jest naprawdę dosyć trudnym wyzwaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób ma połączoną kuchnię z jadalnią i nie ma co się dziwić w sumie, bo tak jest zdecydowanie praktyczniej. Dla mnie tutaj przy urządzaniu najważniejszy był stół i krzesła, także trochę czasu mi zajęło zanim znalazłam coś odpowiedniego. Krzesła ostatecznie zakupiłam na https://dominova.com.pl/krzesla-do-jadalni-cat-140 i jestem z nich bardzo zadowolona, bo jednak widać porządne wykonanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
perfektmarket
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podoba mi się lampa nad stół czerwona ale nie bardzo wiem w jaki sposób miałabym ją zostawić z innymi meblami jakie już mam w jadalni i dodatkami Może macie jakiś pomysł Albo bloga instalacyjnego Gdzie mogę znaleźć pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście dobrze zastanowili się nad tym, w jakim kierunku pójść z doborem mebli do Waszego mieszkania.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zdradźcie proszę jakie stołu macie w swoich kuchniach/jadalniach ? ja się właśnie przymierzam do remontu tego pomieszczenia i obecnie wybiera meble Smile szukając pomysłów w sieci trafiłam na ciekawy blog i wpis https://sonito.pl/2021/03/22/mebel-ktory-jednoczy-stol-kuchenny-do-twojego-domu/. warto go przeczytać, ta lektura z pewnością pomoże Wam wybrać coś odpowiedniego dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając pomysłów na aranżację swojej jadalni to tutaj akurat myślę, że śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez firmę https://megandesign.pl/realizacje/jadalnia/ która ma ogromne doświadczenie w zakresie przygotowania mebli na zamówienie również do tego pomieszczenia. Mają ogromną ilość realizacji na koncie i tak świetnie wykonanych, że naprawdę szybko nas do tego wyboru przekonali. Myślę, że i Was pozytywnie zaskoczą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tharber
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mamy kuchnię połączoną z jadalnią lub salon połączony z kuchnią i jadalnią to warto pomyśleć o jakichś fajnych, ciekawych krzesłach, które dopełnią wystrój całego pomieszczenia. Mi osobiście podobają się takie w stylu skandynawskim. Pozdrawiam! Very Happy
____________
Jakie krzesła do kuchni są obecnie modne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to będzie kuchnia, jadalnia czy inne pomieszczenie to warto sobie na spokojnie przemyśleć umeblowanie i całą taką aranżację. Ważne żeby było nie tylko ładnie, ale też funkcjonalnie. Ja to zawsze lubię wybrać się do ikea franowo , można się zainspirować gotowymi aranżacjami i też jest duży wybór mebli i różnych dodatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
co_ffee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 4:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie tanich i sprawdzonych mebli to polecę Wam sklep z ogromnym wyborem i wysoką jakością - mirjan24.
Oferują darmową dostawę, więc to dodatkowy plus dla tego sklepu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, co robić, jeśli sprzęty w kuchni się popsują? Warto wiedzieć, gdzie szukać specjalistów w tej branży. Polecam rzucić okiem na PERFEKT - serwis i naprawa urządzeń AGD Wrocław i okolice: http://serwisagd.wroclaw.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy