FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Program dla agencji nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carlos1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys pracowaliśmy na e-Biuro, niedawno przeszliśmy na asariWEB. Program łatwy w obsłudze i bardzo profesjonalny. W środku dużo fajnych funkcji- szybki eksport ofert, wyszukiwanie po mapie czy wbudowany edytor zdjęć. Polecam wszystkim, którzy chcą ograniczyć do minimum papierkową robotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
teressa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fają opcją jest enova obczaj ją sobie tu http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace masz mozliwosc dokupienia dodatku dla firm budowlanych i rozbudowania jej. zresztą wiadomo ze większość takiego softu można rozbudować pod siebie tylko kwestia kasy Smile
lucky
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele jest programów CRM na rynku np. COMARCH takie robi.
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucky napisał:
Wiele jest programów CRM na rynku np. COMARCH takie robi.

Możesz coś więcej na ten temat?
Powrót do góry
kalamar
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mi kilka osób polecało Comarch
Powrót do góry
Mada
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skrócie CRM to taki moduł, który pozwoli Ci zaplanować kanały kontaktu z klientem, a potem zapisywać kiedy umówiłeś się na spotkanie albo co z niego wyszło jak jesteś już po i tak dalej. Poza tym możesz przydzielać zadania pracownikom. Nie znam się na tym tak super, więc nie wytłumaczę. Poczytaj na stronie firmy http://www.connecto.pl oni się tym zajmują od wielu lat.
Powrót do góry
lucas33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 2:30 pm    Temat postu: program Odpowiedz z cytatem

Ja tworzę spersonalizowane oferty sprzedaży nieruchomości przez program nokazja.pl. Mam wykupiony dostęp abonamentowy. Na jedno stanowisko 20 zł/msc. To jest program stworzony przez pośrednika dla pośredników rynku nieruchomości, co jest dość wyjątkową zaletą moim zdaniem. Łatwo sobie połączysz oczekiwania klientów z twoją główną ofertą. Na tym schodzi strasznie dużo czasu, więc oszczędności są raczej jasne.
Powrót do góry
mąż54
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 6:41 pm    Temat postu: Program dla biura nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pojawiło się więcej nowych programów Smile Uśmiecham siębo nie sądziłem że zmienię oprogramowanie, któego używałem od 8 lat, a jednak.. W zeszłym miesiącu zadzwonił do mnie przedstawiciel programu nexporter, o którym wcześniej nie słyszałem. Zadzwonili, zaprosili na testowanie. Wypełniłem prosty formularz i kilka tygodni a może i był to cały miesiąc testowałem na własnych ofertach. Dzisiaj już nie szukam innych programów bo okazał się naprawdę intuicyjny i skuteczny. Dodatkowo mam eksport na nieruchomosci.net.pl i domy.net.pl, bo udało się potargować Smile oprócz oczywiście wszystkich pozostałych ogólnopolskich portali typu otodom czy gratka. Polecam potestować jak macie jakieś propozycje programów, bo to z reguły nic nie kosztuje a daje pewność dobrego wyboru
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: