FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lampy nowoczesne czy w starym stylu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 11:28 am    Temat postu: Re: Lampy nowoczesne czy w starym stylu Odpowiedz z cytatem

Hipoteczna napisał:
Jesteście raczej zwolennikami stylu nowoczesnego, czy takiego bardziej vintage?
Zdecydowanie jestem za nowoczesnymi lampami Wink. Cały dom urządzony mam w dosyć nowoczesnym i minimalistycznym stylu, więc nie chciałam kupować niepasujących lamp, by nie przytłoczyć całego wnętrza. Akurat znalazłam odpowiednie żyrandole w sklepie internetowym emi-led, polecam wszystkim, którzy szukają odpowiednich lamp i żarówek. Sama od dawna korzystam z ich oferty i jeszcze nie zdarzyło się, abym nie była zadowolona. Cena, jakość i czas przesyłki jak najbardziej mi odpowiada Wink. A wracając jeszcze do tematu żyrandola, to ten który wybrałam ma kształt prostokątna, z którego "odchodzą" przeźroczyste diamenciki. Idealnie wpisuje się to w aranżację mojego salonu Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
RaffaelItalia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam po prostu, że zdecydowanie lepiej jest po prostu użyć i kupić sobie po prostu takie nowoczesne lampy z tego to powodu, że po prostu moda się zmienia i trzeba być po prostu na bieżąco haa Ja ostatnio kupiłem sobie taką fioletową w promocyjnej cenie w galerii handlowej i jestem z niej bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podobają sie takie stylowe lampy, które potrafią całkowicie zmienić otoczenie.Po Przeczytaniu takiego artykułu http://www.polskatimes.pl/artykul/3655980,lampy-zegary-i-naklejki-jako-dekoracje-scienne-kreatywny-wystroj-wnetrz,id,t.html?cookie=1, wolę bardziej postawić na oryginalność. Wzory lamp jakie tam widziałam, tak pozytywnie mnie zaskoczyły że z checią zmienie cos teraz w wystroju mojego salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię niestandardowe oświetlenia. Nie lubię tych klasycznych lamp w kloszach czy tych takich kwiatowych. Bardzo podobają mi się lampy z kryształkami. Tworzą moim zdaniem świetny efekt, zarówno przy zgaszonym jak i zapalonym świetle. Weźmy dla przykładu taką lampę http://sprzedajemy.pl/lampa-krysztalowa-z-kolorowymi-krysztalkami,16403937 jak dla mnie super. Jest nietuzinkowa, fajnie wyprofilowana i pasuję zarówno do klasycznie i nowocześnie urządzonego wnętrza. A co Wy sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę offtop, ale... jak jest u Was z lampami do pokojów dziecięcych? Co sądzicie o takich lampach jak te od
Lamps&Co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patty_
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2015
Posty: 38

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze - i nowoczesne i klasyczne lampy mają swoją urok i trudno jednoznacznie stwierdzić, które są lepsze Wink. W moim domu jednak zdecydowałam się na te nowoczesne - zarówno lampy wiszące, kinkiety, lampy schodowe, listwy sufitowe i lampy podłogowe kupione zostały na magiaswiatel.pl, bo po pierwsze chciałam kupić wszystko za jednym razem, a po drugie skusiła mnie korzystna cena. Nie myliłam się, bo ich jakość także jest b. dobra Smile. Ale wracając do tematu, myślę, że nowoczesne oświetlenie nie tylko zapewni nam doskonałe wrażenia wizualne, ale stworzy w naszym domu czy mieszkaniu niepowtarzalną atmosferę komfortu i wygody Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marios
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 10:19 pm    Temat postu: Szpachlowanie podczas remontów Poznań Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy oczywiście od wnętrza, natomiast nowoczesne lampy z kloszami z dymionego (matowego) szkła są ostatnim hitem mody. Tak słyszałem od kuzyna z TGBudownictwo.pl. On ogarnia tematykę remontów i usług z tym związanych. Działa w Poznaniu i okolicach.
_________________
Podobno znam się na szpachlowaniu w Poznaniu... Sprawdź to na
tgbudownictwo


Ostatnio zmieniony przez marios dnia Czw Sie 10, 2017 3:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie chyba najbardziej podobają się nowoczesne coś w stylu tych http://lampydomowe.pl/reality-m117.html Smile Idealnie będą pasować do salonu....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do każdego nowoczesnego wnętrza będą pasowały lampy designerskie wiszące. Ja jestem ich wielkim fanem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 544

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat wole taki stary styl, zawsze mi się podobały takie lampy witrażowe: http://dragonfly24.com.pl/ chociaż zdaje sobie sprawę, że w nowocześnie urządzonym domu raczej nie miałyby racji bytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
desing
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę nowoczesne style, zdecydowanie stare mi się nie podobają.
_________________
http://designiwnetrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się podobają tylko nowoczesne lampy. Najbardziej taka sztalugowa, którą znalazłam na stronie homebook.pl.



Podoba Wam się? Jeśli szukacie ciekawych mebli i dekoracji, to koniecznie zajrzyjcie na ten portal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszWlkpPL
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Osobiście uwielbiam oświetlenie w stylu vintage i retro. Nie macie wrażenia, że te lampy i abażury dają ciepło nawet gdy nie świecą? Doceniam pomysłowość designerów od stylu modern, ale te przedmioty są dla mnie zbyt chłodne.
Moje typy: www.vintagehome.pl/134-oswietlenie-i-lampy-stylowe-dekoracyjne
Smile
_________________
Carpe Diem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrała oświetlenie w stylu rustykalnym - uwielbiam je Wink
Jeśli nie wiesz na co się zdecydować to zajrzyj na http://amled.pl/ Widziałam, że mają tam różne rodzaje oświetlenia. Możesz je przejrzeć i porównać, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę zmienić wystrój swojego salonu, bo obecny już dawno mi się znudził. Moje wnętrze jest nijakie, nie ma wyrazu. Jest to wnętrze minimalistyczne, w którym nie ma dużej ilości mebli ani dodatków, bo w zasadzie w salonie mam tylko komplet wypoczynkowy, stolik kawowy i komodę, na której stoi telewizor. Zastanawiam się nad kupnem jakiś poduszek dekoracyjnych, a także lamp, bo one mogą bardzo zmienić wnętrze. Myślę o lampie stojącej z oferty tego sklepu http://sferalumina.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe.html , bo te lampy mają bardzo ciekawe wzornictwo i wydaje mi się, że wprowadzą trochę charakteru mojemu wnętrzu. A Wy co o tym sądzicie i która lampa najbardziej Wam się podoba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy