FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie oświetlenie do biura jest najlepsze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdzisław25
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swoim biurze mam zamontowane oświetlenie biurowe Led. Wiadomo, że gdy jest złe oświetlenie człowiek szybciej się męczy - ja tak mam, a dobre poprawia efektywność pracy no i koncentracje, więc warto w to zainwestować. Po za tym jest to oświetlenie energooszczedne więc jest wiele korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trybik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oświetlenie faktycznie może szybciej męczyć oczy, zwłaszcza jak żarówki są słabej jakości - w tym temacie trzeba uwazać, tu więcej info: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-zarowki-led/606/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym chyba wybrała ledy może coś bardziej w stylu http://lampydomowe.pl/TRIO-m114.html?W biurze i tak najczęściej siedzimy sporo przed komputerem także oczy się męczą.Nie wiem czy jest jakiś lepszy sposób niż takie lampki wiszące?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zicher
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie w pracy, w biurze jest jedna lampa na ścianie zamontowana, z której wychodzą trzy klosze z miejscami na żarówki. Do tego dochodzi oświetlenie naturalne z okien, wiec to w pełni wystarcza. Jeśli masz gabinet w domu, to jeszcze możesz zainwestować w biurkową lampkę, bo najprawdopodobniej pracujesz też wieczorem. Przy pracy nocą oszczędniej jest jak główna lampa jest wyłączona, a świeci sie tylko biurkowa. Podoba mi się ta od Nowodvorskiego

Zdaje sobie sprawę że nie każdemu ta lampa przypasi dlatego odsyłam do sklepu www.ampla.eu po więcej przykładów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolback
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 11

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super lampka też mi się podoba bo jest taka bardzo nowoczesna i taka kosmiczna Smile zawsze co się spotykam to te lampki są czarne a tutaj z tej oferty jest szara, no świetnie. Chociaż, że tak się wyrażę u mnie w biurze nie ma takich nowości i będę musiał odpowiednio mojego szefa przekonać do tego by pomyślał o czymś nowszym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to nie powinno być tak, że takie miejsce pracy powinno być sprawdzone pod wzgledem natęzenia światła. A ja sądzę, że takie pomiary warto zrobić dla własnego, spokojnego sumienia. Ostatecznie, oczy mamy jedne, więc warto o nie dbać, kwestia wyposażenia wnętrza w oprawy to kwestia drugorzędna Smile
_________________________
http://kuta-autoserwis.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa, nigdy nie robiłam pomiarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj chyba dobrym rozwiązaniem okazały by się lampy sienne. Zawsze jakoś właśnie takie oświetlenie kojarzyło mi sie z biurem. Osoby siedzące wieczorami w pracy korzystają właśnie z takiego oświetlenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bumcytyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też raczej nie robiłem pomiarów, do czego one by mi były potrzebne. Raczej do niczego by one by mi nie były potrzebne i raczej do niczego by mi one nie służyły. Chociaż teraz jakby się zastanowić to takie pomiary mogły by się okazać w miarę takie słuszne i w miarę takie oki.
_________________
Leje?;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o ledach do biura?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ledy są obecnie raczej standardem. U nas w gabinecie mamy zwykłą, sufitową lampę, a do tego lampkę led przenośną ze sklepu http://www.poled.eu/
Taka biurkowa lampka jest bardzo przydatna, szczególnie, gdy pracuje się wieczorami. Nie wyobrażam sobie, jak byłoby bez niej. My kupiliśmy taką porządną, którą można regulować według potrzeb i jest dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałam zrobić w biurze halogeny ale będę musiała zgłosić się do http://www.elektro-kom.pl by zrobili instalację elektryczną. Sama na prądzie się nie znam i niestety nie mam nikogo kto mógłby to ogarnąć. O tej firmie słyszałam sporo dobrego i zachęciły mnie ich ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie, ważnym elementem w każdym wnętrzu sa lampy scienne. Warto zadbać o to by były stylowo dobrze dobrane. Szukałam teraz lamp do salony i trafiłam na taki artykuł http://www.polskatimes.pl/artykul/3655980,lampy-zegary-i-naklejki-jako-dekoracje-scienne-kreatywny-wystroj-wnetrz,id,t.html?cookie=1 . Nie byłam świadoma że oświetlenie może tak wpływać na wygląd naszego pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaroslawiak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne rozwiązania dekoracyjne są dostępne on-line lampy biurkowe Warszawa duży wybór pozwala odpowiednio dobrać oświetlenie do wystroju wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Makartino
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej do biura się przydać może oświetlenie nowoczesne. Chociaż i tak może się do biura przydać przede wszystkim takie to oświetlenie, które akurat no jest bardzo ekonomiczne. Bo teraz jak się wszędzie słyszy trzeba stawiać głównie na ekonomiczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy