FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pralka dla alergików
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna opcja jest tez samsung qdrive ktory ma funkcje ecoczyszczenia i zapewnia wieksza higiene prania Smile Mozna sobie o tym poczytac na http://www.samsung.com/pl/washing-machines/washer-ww90m741noa/
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Paprota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 67

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystko jesteśmy w stanie wyprać, na przykład materace, czy meble tapicerowane. Nie ma możliwości, by całkowicie pozbyć się z nich kurzu jedynie je odkurzając. Zastanawiam się nad zastosowaniem polecanego w aptekach Allergoff Spray https://allergoff.pl/, który stosuje się właśnie na tego typu powierzchnie. Z tego co zdążyłam o nim przeczytać to ma działanie do 6. miesięcy, wystarcza na powierzchnię do 40 metrów kwadratowych i ma neutralny zapach. Dzięki niemu można zyskać komfort i uwolnić się od przykrych objawów alergii. Stosowaliście już go u siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo pranie ok ale wiecie że potem jak to pranie schnie to i tak łapie kurz z powietrza? sama byłam w szoku jak zaczęłam wyschnięte trzepać, a sprzątam regularnie. Dlatego oprócz dobrej pralki to do domu radzę jeszcze kupić oczyszczacz powietrza dla alergika, dobry i tani jest Klarta https://klarta.pl/smog/oczyszczacz-powietrza-dla-alergika-i-astmatyka-tani-ideal--klarta-13?fbclid=IwAR09cw75lZRKT-y9bLOjoOS3ZNrHlyCuwivbiRrfeToytWpaVt4XodPxcEY widzę dużą różnicę w ilości kurzu w domu i pranie też czystsze po wyschnięciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra pralką jest model Electrolux 700 perfect care. Mam ją w swojej łazience i jestem bardzo zadowolona. Nienawidzę prasowania więc dla mnie ogromnym plusem jest dodatek pary, dzięki któremu ubrania po praniu nie są wygniecione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralka to jedno, ale szczególną uwagę musicie zwrócić na wybór środków czyszczących. Z własnego doświadczenia polecam wam eko produkty, które sprawdzają się idealnie przy alergikach oraz dzieciach. Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na ECO saszetki do prania z BioExpert i widzę znaczą różnicę. Co ważne, dzięki tym saszetką bez problemu można usunąć bakterie z odzieży i pralki nawet piorąc w niskich temperaturach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam pralkę electroluxa z funkcją pary. Również jestem z niej zadowolona. Oprócz tego, że faktycznie pranie nie jest wygniecione, to też świetnie pachnie świeżością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w takie cuda nie wierzę - wychodzę z założenia, iż alergię należy pokonać z pomocą przychodni alergologicznej! Przychodnia z Lublina http://www.alergolog.lublin.pl/ okazała mi należyte wsparcie i pomoc, dzięki którym pokonanie tego problemu nie było trudne. Pomocne okazało się wykorzystanie immunoterapii swoistej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michalsobczak napisał:
Ja też mam pralkę electroluxa z funkcją pary. Również jestem z niej zadowolona. Oprócz tego, że faktycznie pranie nie jest wygniecione, to też świetnie pachnie świeżością.

możesz napisać jaki to konkretnie model? Szukam nowej pralki dla rodziców, na pewno jakby było mniej prasowania mama by sie ucieszyła, electrolux markę lubię ale tyle tych modeli że ciężko coś wybrać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ufam takim urządzeniom. A co, jeśli w przypadku danej alergii okaże się ono nieskuteczne? Dlatego bardziej wierze lekarzom. Mi pomogli http://www.alergolog.lublin.pl/ , dzięki którym , wspólnymi siłami, zaczęliśmy zwalczać alergię!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 476

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam pralkę electrolux perfect care którą sama mam u siebie. Pranie jest bez zagnieceń dzięki parze więc nie marnuję czasu na prasowanie. Na dodatek jest energooszczędna bo sama dopasowuje czas prania do wielkości ładunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym rozwiązaniem w takim przypadku jest zakup suszarki do prania. U nas chyba będzie stała Suszarka PerfectCare 800 . Wtedy dużo szybciej człowiekowi schodzi pranie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz electroluxa. Ja mam u siebie model z serii perfect care i jestem bardzo zadowolona z funkcji pary. Dzięki temu pranie jest bez zagnieceń i nie muszę go prasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o pralki to mogę podzielic sie linkiem jaki znalazłam https://www.santmat.pl/sprzet-agd-do-lazienki-jak-wybrac-najlepsze-akcesoria/
jest troche info o agd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaKOS
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno pralki z praniem parowym są dla alergików, ale jeśli pralka jest utrzymana w dobrej czystości i nie używa się zbędnych środków chemicznych to każda pralka będzie dobra. Tu jest fajny artykuł jak dbać o ten sprzęt https://sferion.pl/jak-i-czym-wyczyscic-pralke/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kategoria3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 70

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio taka pralka mi się zepsuła i czułam się wprost sparaliżowana. Dlatego postanowiłam o skorzystaniu z serwisu a pomocni okazali się https://naprawapralekursynow.pl/serwis-pralek/ . Odpowiadali za wykonanie niezmiernie sprawnej i szybkiej naprawy, co okazało się całkowicie mi odpowiadać. Serwis wykonany w mgnieniu oka i należycie, przez co urządzenie ponownie pracuje tak, jak powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy