FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sprzątanie domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hortensia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa miecz sprzątaczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mikka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 9
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu sprzątam jednak sama, głównie z tego powodu, że firmy sprzątające używają najgorszych detergentów, a ja wolę jednak ograniczyć do minimum ilość szkodliwej chemii w moim otoczeniu. Dlaczego? Naturalne środki czystości są dużo zdrowsze dla domowników, w tym zwierząt, a także nie szkodzą środowisku. Artykuł https://ekoahimsa.pl/blog/news/dlaczego-warto-uzywac-naturalnych-srodkow-czyszczacych dogłębnie wyczerpuje temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1634

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozważacie sprzątanie waszego domu rodzinnego, a nie macie zbyt wiele czasu, to może warto skorzystać z usług specjalistów? Na pewno warto to rozważyć. Pod tym linkiem: https://www.radiomalbork.fm/wiadomosci/s/17512,sprzatanie-przed-spotkaniem-rodzinnym-czy-zatrudnianie-ekipy-ma-sens znajdziecie sporo interesujących porad w tym zakresie. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3422

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym wyborem będzie też mop parowy z Ariete. Mam go od niedawna, ale sprawdził się u mnie super. Jest bardzo funkcjonalny i doskonale radzi sobie z zabrudzeniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Nie Cze 19, 2022 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie właśnie doskonale sprawdziła się roomba. W końcu trafiłam na tak dobry i dokładny odkurzacz, który naprawdę bardzo mnie odciążył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gangan78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 61

PostWysłany: Nie Cze 19, 2022 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza rada jest taka, iż musisz skorzystać z usług zewnętrznej firmy, która zajmie się sprzątaniem powierzchni Twojego domu. Na moje zlecenie podjęli się tego Clean Repeair https://www.cleanrepair.pl/sprzatanie-mieszkania/ a ogromny metraż budynku nie był dla nich wyzwaniem! Powierzchnie doprowadzili do właściwego porządku, przez co wnętrza znów prezentują się świeżo, zdrowo i nietuzinkowo. Zdecydowanie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1869

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to możecie w takim razie sprawdzić markę Biostar https://sklepinco.pl/marka/biostar-cleaning-products/ to co ich wyróżnia to zdecydowanie skuteczność w działaniu w zakresie skutecznego poradzenia sobie z ciężkimi zabrudzeniami także w kuchni i łazience. Na przykład zestaw "BIOstar Ekologiczny Zestaw Łazienkowy (płyn do szyb, płyn do kabin, koncentrat czyszczący, pianka do mycia, żel do wc)" który u mnie jest niezmiennie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3422

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na dobry bezprzewodowy odkurzacz? Właśnie ja nie tak dawno kupiłam roombe i szczerze mówiąc jestem nią zachwycona. Okazała się bardzo inteligentna i dokładna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy