FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania ale jakie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest skorzystać z programu ,,mieszkanie dla młodych" . Dzięki niemu będzie możliwe dostanie dość sporej dotacji na zakup mieszkania na rynku pierwotnym bądź budowę domu.
Jeśli interesują Was kredyty hipoteczne to to jest dobra strona, na której znajdziecie bardzo wiele korzystnych informacji na ten temat. Jest tam porównanie ofert poszczególnych banków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gosiaczek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy 3 pokoje i nam starcza, jest nas 4 w domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają mieszkania dwukondygnacyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji na przykład blisko morza. Ja polecam nowe mieszkania i apartamenty w Darłowie http://www.kroplabaltyku.pl/ Mieszkania i apartamenty posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Taki zakup to urzeczywistnienie swoich marzeń o mieszkaniu w pięknym klimatycznym miejscu, lub też doskonała inwestycja na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2014 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie intensywnie inwestuję w ofertę obligacji korporacyjnych by móc spokojnie zakupić kolejne mieszkania pod wynajem. Jest to moim zdaniem bardzo opłacalne, gdyż lokatorzy się zawsze znajdą a ja dzięki temu mam stały, dość spory dochód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mark
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania to faktycznie bardzo indywidualna sprawa. W dużej mierze zależy od ilości mieszkańców (również tej przewidywanej w przyszłości Wink) oraz posiadanych finansów. Również warto wziąć pod uwagę to, czy w przyszłości nie planuje się czasem budować swojego gniazdka. Wtedy raczej lepiej kupić mieszkanie mniejsze - łatwiej je potem np. wynająć, a też więcej się oszczędzi nam dom.
Przed podjęciem decyzji naprawdę warto się porządnie zastanowić i szczególnie pomyśleć bardziej długoterminowo.
_________________
http://www.domprofit.pl/nieruchomosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie to dobra i pewna inwestycja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morizon
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 55

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest obecnie zainwestować w zakup mieszkania na rynku pierwotnym. Po pierwsze są one budowane z jakościowo dobrych materiałów a po drugie czy słyszeliście o nowym programie dopłat rządowych? W ramach programu ,,Mieszkanie dla Młodych" można dostać bardzo duże dofinansowanie za zakup mieszkania na rynku pierwotnym.
Polecam w tym celu przejrzeć sobie te wirtualne targi nieruchomości:
http://targimieszkaniowe.net/
Dzięki nim będzie Wam o wiele łatwiej wybrać odpowiednie mieszkanie dla siebie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko przy MdM problemem są nieralne limity. W wielu miastach ciężko znaleźć mieszkanie, które spełnia te warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bo poprzez MDM lepiej jest postawić dom, ja czytałam że takie domu można postawić przy współpracy z http://www.dobredomy.pl mają tam bardzo duzy wybór projektów i przynajmniej bedzie można spełnić wymagane limity, które są przy MDM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja fajnych i przydatnych rzeczy dowiedziałam się z artykułów w sieci i poradników ihouse. Długo myślałam nad wyborem odpowiedniego lokum i znalazłam wymarzone M, od dewelopera. Niby wszystko ok, ale rady z http://www.ihouse.pl/news/detal/na-co-zwracac-uwage-przy-zakupie-mieszkania-od-dewelopera/340/1 uczuliły mnie o co pytać ina co zwracać uwagę. Zresztą na temat hipotek i kredytu też czerpałam informacje z tych porad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia4012 napisał:
ja fajnych i przydatnych rzeczy dowiedziałam się z artykułów w sieci i poradników ihouse. Długo myślałam nad wyborem odpowiedniego lokum i znalazłam wymarzone M, od dewelopera. Niby wszystko ok, ale rady z http://www.ihouse.pl/news/detal/na-co-zwracac-uwage-przy-zakupie-mieszkania-od-dewelopera/340/1 uczuliły mnie o co pytać ina co zwracać uwagę. Zresztą na temat hipotek i kredytu też czerpałam informacje z tych porad.


Bardzo ciekawa i pouczająca jak się zdaje strona. Z drugiej strony w internecie aż się roi od porad. Jak odróżnić te dobre, od tych pisanych przez ludzie nie mających za wiele pojęcia o temacie, a sporo parcia na napisanie kolejnego tekstu? Może przydałby się osobny wątek na dobre portale/blogi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy