FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podłogi: pomysły na wykończenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podoba marmur, chociaż jest drogi. Zastanawiam się nad tańszym od marmuru konglomeratem. Konglomerat z http://lapinski-stone.pl/konglomerat/ pozyskiwany w 95% z odłamków marmuru materiał o uroku naturalnego kamienia i niebanalnym wzornictwie. Łączy atrakcyjną cenę z przepięknym designem, który dobrze zaprezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam polecać jakieś konkretne dywany, to na pewno będą to kudłacze, które świetnie wyglądają, proszę - https://dywanwdomu.pl/kategoria/shaggy-i-kudlacze Nie ma co ukrywać, że wymagają czasu dla utrzymania ich w czystości, ale to chyba całkiem normalne, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaMarkiewicz1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 16

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 5:00 pm    Temat postu: podłoga Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podłoga drewniana wymaga odpowiedniej pielęgnacji, zeby cały czas była ozdobą mieszkania, wosk jets również ciekawym rozwiązaniem esli chodzi o wykończenie podłogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłoga drewniana wygląda najlepiej, ale trzeba ją dobrze położyć, a najlepiej wynająć do tego fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kkot31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 41

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że to właśnie deski podłogowe najlepiej się prezentują, np. z drewna egzotycznego Smile Coś pięknego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wopki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 45

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak na razie wszystkie remonty mam za sobą jednak moja mama robi u siebie teraz wielką rewolucję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałaś o panelach? Bo według mnie na pewno warto zwrócić uwagę na panele winylowe z Opola od firmy Sagar. Są bardzo wytrzymałe, dość łatwo utrzymać je w czystości Mają szeroką gamę wzorów więc na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmele90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 29

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe pomysły, nawet nie sądziłam, że podłogi można ułożyć na tyle sposobów. A co sądzicie o impregnacji takiego drewna? Zastanawiam się jak sprawdziłby się w tym celu olej do konserwacji drewna. U dziadków widziałam podłogę zabezpieczoną w ten sposób i nie powiem wygląda świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie wybieracie fugi? Czym się kierujecie podczas wyboru? Jedynie kolorem? Duży wybór fug różnych marek jest na homebook.pl/produkty/fugi . Jest w czym wybierać jak komuś zależy na konkretnej barwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego, ale jestem zwolennikiem wykładzin. Nie lubię paneli. Z uwagi na to, że w niedługim czasie chciałbym dokonać generalnego remontu, najprawdopodobniej skorzystam z oferty firmy http://www.sagar.com.pl/wykladziny-dywanowe.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłoga z bambusa to świetny pomysł, bo wygląda ona bardzo dobrze, ale nie ukrywam, że pielęgnacja bambusa nie jest łatwa i trzeba na to po prostu znaleźć jakiś sposób. Ale spokojnie, bo w sieci jest wiele ciekawych poradników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wysoki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podłogę z naturalnego dębu i jestem zadowolony. Jest wykonana solidnie i prezentuje się elegancko. Zdecydowałem się na ciemniejszy odcień. Drewno posłuży nam na wiele lat, więc warto zainwestować w dobrego producenta. Ja polecam Styl Drzewa - http://styldrzewa.pl./katalog-produktow/debowe-podlogi/drewniane-podlogi-z-naturalnego-debu-produkcja-i-montaz/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanceru
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega z tg budownictwo zawsze polecał mi panele bo są niedrogie i łatwo się je kładzie. Z płytkami zawsze są jakieś problemy, tak mi się przynajmniej wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chodzi o panele to najlepiej prezentują się listwy wykończeniowe do paneli. Tutaj ważna jest też kwestia narożników wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki którym wykończenie wygląda perfekcyjnie. Ja polecam firmę Pawotex - to specjaliści z zakresu produkcji takich elementów. Z ich ofertą zapoznacie się tutaj: https://pawotex.com/akcesoria/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź sobie na http://www.podlogiswiata.pl/oferta/podlogi-naturalne/deska-podlogowa-lita tutaj masz mnóstwo ciekawych wzorów i rodzajów podłóg, pasujące do każdego stylu jaki zaaranżujesz w mieszkaniu. Ja stawiam na parkiet połączony z loftem, coś takiego nietypowego ale też przytulnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy