FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oook
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
magazynenergii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 21, 2021 11:13 am    Temat postu: Magazyn energii z fotowoltaiką Odpowiedz z cytatem

Przemyśl lepiej ten zakup Foxess ja nigdy nie kupuję nowości bo nie wiadomo do końca czy nie będą się psuły za jakiś czas. Stawiam tylko na Froniusa i Growatt, do tego polski magazyn energii.
_________________
https://nrgstorage.pl/produkt/magazyn-energii/
Twój magazyn energii od polskiego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że inwestycje w odnawialne źródła energii są przyszłościowym rozwiązaniem. Sam posiadam instalację fotowoltaiczną na dachu swojego domu. Montażem paneli zajęli się pracownicy firmy www.it-home.pl . Dodatkowo udało mi się otrzymać dofinansowanie z programu MÓJ PRĄD w wysokości 5 000 zł. Jestem bardzo zadowolony z tej technologii i szczerze mogę ją polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musicie rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://solar-volt.pl/fotowoltaika.html Jest to sprawdzona firma z województwa wielkopolskiego, na której można w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 612

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 3:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika to przyszłość i to nie podlega dyskusji, przybywa też firm które zajmują się takimi instalacjami, jak wybrać tą godną uwagi. Jedną z nich jest firma https://calma.pl/ , to bardzo rzetelna i fachowa ekipa, mają nie tylko sporą wiedzę i doświadczenie w doborze urządzeń oraz instalacji. Firma pomoże nam też w formalnościach, związanymi z zakładem energetycznym czy dofinansowaniem z programów rządowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rojo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 83

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 5:23 am    Temat postu: Re: Magazyn energii z fotowoltaiką Odpowiedz z cytatem

magazynenergii napisał:
Przemyśl lepiej ten zakup Foxess ja nigdy nie kupuję nowości bo nie wiadomo do końca czy nie będą się psuły za jakiś czas. Stawiam tylko na Froniusa i Growatt, do tego polski magazyn energii.


To jest nowość na polskim rynku, ale przecież to jest dobrze znana marka na świecie, która w końcu jest dostępna w Polsce. Ich sprzęt spokojnie można porównywać do sprzętu marki Huawei czy Goodwe. Solidny sprzęt korzystny cenowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Nie Maj 30, 2021 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w temacie fotowoltaiki jeśli ktoś nie jest pewien czy to dobra inwestycja to warto zapoznać się chodziłaby z tym artykułem https://www.epiotrkow.pl/news/Fotowoltaika--czy-warto-w-nia-inwestowac,43366 . Zawiera on wiele cennych informacji w tym właśnie temacie. Od jakiegoś czasu można zauważyć coraz większe zainteresowanie takim rozwiązaniem. Ci by nie mówić to ekonomia i ekologia w jednym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 941

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele się słyszy teraz o fotowoltaice, ponieważ to naprawdę realnie wpływa na poprawe środowiska w którym żyjemy. Sama planuję podjąć współpracę w tym temacie z firmą Respect Energy, ponieważ słyszałam o nich same dobre opinie. Warto pomyslec o korzystaniu z odnawialnych źródeł energii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że możecie wejść sobie na portal https://ekofachowcy.pl/ i sprawdzicie oferty w swojej okolicy to znajdziecie w swojej lokalizacji firmy które są w pełni profesjonalne i dobrze wykonają montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas.gaj
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 30

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdź PV Projekt. Montują m.in. w Krakowie z powodzeniem już od kilku lat. Proponują tylko sprawdzone komponenty. Nie są najtańsi, ale cena do jakości (również montowanego sprzętu) jest bardzo OK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilem
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 217

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie fotowoltaika ma same zalety! Czytałam o nich na https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca i muszę przyznać, że perspektywa posiadania darmowego prądu bardzo kusi. A nie będę ukrywać, że u mnie w domu korzysta się głównie z urządzeń elektrycznych, nie używamy gazu czy opału. Zatem zamontowanie takiej instalacji znacząco wpłynęłoby na obniżenie rachunków i te zaoszczędzone pieniądze można byłoby spożytkować w inny sposób. Plus dochodzą oczywiście czynniki środowiskowe - jest to ekologiczny sposób produkcji energii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, fotowoltaika to doskonała sprawa, u nas także są panele fotowoltaiczne i bardzo sobie to rozwiązanie chwalimy, ekologia jest dla nas ważna a tu jeszcze w parze z nią idą oszczędności. Co do montażu paneli fotowoltaicznych to w Tarnowie doradzę wam Grupę Targen https://www.targen.pl/fotowoltaika firma zajmuje się dopasowaniem i przyłączenia do energetyki, monitorowaniem wydajności, serwisem i naprawą urządzeń, także wszystko całościowo ogarniają. Plusa daję im też za rozsądne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zerknijcie sobie na stronę https://stiloenergy.pl jeśli zastanawiacie się nad fotowoltaiką, ale np. boicie się kosztów to warto zaufać firmie Stilo Energy - można u nich zrobić taką instalację w kredycie 0% a dodatkowo, pomagają w uzyskaniu dofinansowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 196

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji zakupowej w zakresie wyboru odpowiedniej firmy zajmującej się fotowoltaiką to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://fastenergy.pl z którymi współpracowało nam się bardzo dobrze. Zapewniają jasne warunki, pełne wsparcie obsługi i jednocześnie racjonalne koszty więc jest to inwestycja dla każdego w pełni opłacalna i pozwoli dość szybko się zwrócić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoAśka72
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 40

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ważne są dobre opinie o wykonawcy, a także na jakiej podstawie dobiera moc instalacji pv. U nas firma PGM Fotowoltaika zaczęła od audytu fotowoltaicznego. To zrobiło na nas dobre wrażenie i upewniło w przekonaniu, że to był dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy