FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dachy i stropy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pójść w kierunku dachówki która na pewno wytrzyma trudy tego typu opadów. Dlatego zwróć uwagę na propozycje od Braas bo ilość modeli oraz palety kolorów jest ogromna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
nitzsche.alia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont dachu można robić tylko wiosną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii natomiast jeżeli chodzi o wykonanie, dobrej parametry i do tego rozsądne warunki gwarancyjne to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który przygotował kilka wersji pod dachówkę jak i blachodachówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... najlepiej zapytać o to firmę, która zajmuje się dachami. Mogę ci polecić tą https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstrukcji-drewnianych/ Na pewno ci doradzą. Poza tym mają bardzo rozbudowaną ofertę i duże doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji dachowych. Myślę, że warto skorzystać z usług tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w mojej ocenie jeżeli chodzi o wykonanie prac budowlanych typu szalunki ścienne to warto odwiedzić http://sklep.abcszalunki.pl/14-szalunki-scienne jednak wcześniej wszystko sobie przygotować i też sprawdzić najlepsze opcje w racjonalnej cenie. My szukając wsparcie w doborze akcesoriów i materiałów do wykonywania prac szalunkowych postawiliśmy na sklep ABC Szalunki, gdzie można liczyć zarówno na duży wybór akcesoriów jak napinacze, zamki, belki itd. Cena nie jest wysoka, obsługa profesjonalna i dostawa na czas. Działamy i się nie poddajemy, również Wam sukcesów w realizacjach życzę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 587

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że ktoś poruszył temat stropów, bo dla mnie to czaena magia. Może ktoś podpowie mi czym różni się strop fert od stropu ackermana? I która opcja będzie lepsza dla budynku jednorodzinnego, z użytkowym poddaszem, o powierzchni 130 m2. Dopiero planuję budową domu i zastanawiam się, które rozwiązania będą optymalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogdanowicz78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 126
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio musiałem zamówić ekipę od dachu bo coś mi zaczęło przeciekać i okazało się, że coś się odkleiło podczas ostatnich wichur. Dach i tak jest do generalnego remontu ale jeszcze nie mam tyle $, żeby to ogarnąć i musze teraz dokonać tylko drobnego szlifu. Dobrze, że firma https://www.okna-dachy-lancut.pl/oferta/pokrycia-dachowe zgodziła się na naprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Talker
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba mieć dobre materiały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ethyl49
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim miesiącu najlepiej będzie przeprowadzić remont generalny dachu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koepp.beaulah
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 1
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmuje się, że przez typowy dach budynku jednorodzinnego nie powinno uciekać więcej niż 20-25% energii zużywanej na ogrzewanie, a przez dachy budynków wielorodzinnych 10-15%. Natomiast w jednorodzinnych budynkach energooszczędnych straty te nie powinny przekraczać 10-15%.
_________________
https://roofchallenge.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogdanowicz78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 126
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu musiałem dokupić trochę materiału na altanę ale taką z prawdziwego zdarzenia. Dobrze, że mogłem zamówić niedużo materiału właśnie z tej firmy Careco https://careco.com.pl/oferta/pokrycia-dachowe/blachodachowka/ . Lada dzień ruszam z dachem i bardzo się cieszę, że mam potrzebny materiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jolenka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 444

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dachy i stropy to postaw na ofertę tej firmy https://dachistrych.pl/ bo nie tylko zapewni ci najlepszy materiał ale także może podjąć się wykonania. Mają odpowiednią wiedzę jak i doświadczenie. Dzięki nim możesz być pewny że dostaniesz najlepsze rozwiązania w najniższej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonały wybór materiałów do budowy dachu a także fachowe doradztwo, wycenę i budowę dachów oferuje firma Dachlux, to bardzo solidni fachowcy, z dużym doświadczeniem w temacie i rozsądnymi cenami, także warto o nich pamiętać. Na stronie internetowej firmy znajdziecie konkrety: https://panoramadachow.pl/wycena-dachu/ Dodam, że można u nich liczyć na sprawną i terminową realizację usług, my w każdym razie jesteśmy z nich w pełni zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy