FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
łazienki i kuchnie nowoczesne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz żadnych pomysłów na aranżację łazienki zawsze możesz skorzystać z usług http://dekor-bud.eu/ Stworzą dla ciebie indywidualny projekt zgodny z Twoimi upodobaniami. My sami remontowaliśmy łazienkę. Zdecydowaliśmy się na czarno białe płytki i teraz trochę żałuję bo podłoga jest biała i widać na niej każdy ślad. Do tego moja córka uwielbia zostawiać na niej ślady rąk więc pewnie domyślasz się jak wygląda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
p00mperiks
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się te wszystkie nowe aranżacje ale ciężko się na cokolwiek zdecydować podoba mi się kilka zupełnie różnych, więc chyba sama nie będę wybierała mebli płytek i całej reszty ponieważ boje się że zrobię sobie w kuchni i w całym domu jakiś folklor

Mój autorski blog - http://ajaworska90.blog.pl/2015/01/15/aranzacja-z-profesjonalista/. Czekam na opinie.


Ostatnio zmieniony przez p00mperiks dnia Pon Cze 01, 2015 5:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martinya
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię te takie nowe łazienki : ) bo dla mnie one są zdecydowanie takie inne i po prostu akurat czasem dobrze jest mieć trochę chociaż odrobinę nowego luksusu heheh Jeśli o mnie chodzi to bym chciał sobie założyć taką łazienkę właśnie czarną.. Co o tym sądzicie czy to nie będzie złym pomysłem bo czasem słyszałem opinie, że to jest okej ale do klubów...

W zdrowym ciele, blogerski duch - poznaj mnie na http://remontyleslawa.mylog.pl/2015-01-15/remonty.


Ostatnio zmieniony przez Martinya dnia Pon Cze 01, 2015 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ipekla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tego, czy coś jest modne, czy nie bardziej liczy się gust włascicieli, a tym samym urządzających. To ma służyć przez długie lata. Moda sie zmienia, a jeśli zrobimy coś po swojemu to pewniak, że nie będziemy chcieli tego ruszać przez dłuższy czas.

Polecam blog http://kalendarzpromocji.yolasite.com/ - czekam na opinie i komentarze.


Ostatnio zmieniony przez ipekla dnia Pon Cze 01, 2015 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
homiczekk
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hohome napisał:
Ja myślę, że nie są aż tak ważne meble do łazienki jak bo wszystko można zmienić wybierając odpowiednie dodatki i dekoracje. Od razu praktycznie każde wnętrze wygląda inaczej:)

dla mnie w łazience njważniejsze są plytki, w kuchni zdecydowanie meble

Oceń mojego bloga - http://dredowo.blog.se/ciekawe-ujecia-akwarium/. Dziękuję za uwagi.


Ostatnio zmieniony przez homiczekk dnia Pon Cze 01, 2015 4:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pillkarzyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płytki w łazience tak coś w tym musi być i to jest prawda; )) jednak dla mnie by łazienka była taka okej to po prostu ma tam być bardzo czysto i zawsze bez takiego syfu..Niestety źle by mi się to kojarzyło z takim właśnie mieszkaniem gdzieś akurat w takim mieszkaniu ze stancją mi by się to kojarzyło : (

Zapraszam na ciekawe treści mojego bloga - http://dobroslaw80.blogx.pl/. Znajdziesz tam coś dla siebie.


Ostatnio zmieniony przez pillkarzyk dnia Pon Cze 22, 2015 11:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie nowoczesnej łazienki nie jest trudne. Wystarcza oryginalne akcesoria łazienkowe i trochę wyobraźni a łazienka na pewno będzie fajnie wyglądać. Nie trzeba na to wydawać dużo kasy bo teraz jest ytaki wybór akcesoriów, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan.us
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,
jak dla mnie takie nowoczesne łazienki są najbardziej praktyczne i funkcjonalne, wszystko ma w nich swoje miejsce i nic się nie gubi, lubię takie minimalistyczne klimaty, nowoczesny styl pasuje do małej, ciasnej łazienki, powiększą ja jasne, stonowane barwy, lustra, ważne tu są też proste dodatki itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wpadły w oko meble łazienkowe z http://www.rokos.pl/7-meble-lazienkowe
W przyszłym miesiącu planuję remont i myślę, że właśnie takie meble znajdą się w mojej łazience. Ma być nowocześnie i minimalnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hryzantema
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo spodobały się meble Aquaform, kolekcja Amsterdam, takie proste a jednocześnie nowoczesne. No i ten bordowy kolor, podobają mi się łazienki w takich odcieniach ale również przy innych kolorach np. błękicie te mebelki wyglądały by dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herkuli
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie mam kupić łazienkę nowoczesną w okolicach Krakowa? Mieszkam 5 km pod Krakowem. Co mi radzicie znacie jakieś takie właśnie miejsce na to ? Bo ja się nie orientuję w tych rzeczach a chciałbym już jakąś nowoczesną bo mam dość wspólnej łazienki na korytarzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qulka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 16

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dokładnie o co pytasz o meble do łazienek czy meble, armaturę? To co dla jednych będzie nowoczesnością dla innych może być standardem. Jeśli zaś chodzi o trendy to jak pokazują ostatnie targi, w łazienkach mamy trend powrotu do wzorów natury. Dużo kamieni ale i wzornictwo industrialne, jak beton - i w tym stylu odsyłam np. do kolekcji Bergen, Loft czy Attic. Pojawia się więcej elementów dekoracyjnych florystycznych. Ale i tak nadal zawsze elegancka i na czasie będzie klasyka biel / czerń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanja
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odchodzę od czerni i bieli i trzymam się już tylko szarawych, relaksujących kolorów, w sumie to swoją łazienkę trochę odgapiłam z wizualizacji w sklepie, w którym kupowałam płytki, bo kupowałam przez siec i wybrałam kolekcję Terra z Ceramika Color: http://ilazienki.pl/plytki-terra/ceramika-color-terra,c_1324. Szarości z rozbłyśniętymi listwami a do tego szafki w mocnej oberżynie - bosko:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesariusz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wystrój nowoczesnych salonów i łazienek jest zbyt surowy. Ja jednak wole przytulniejsze wnętrza, fakt robią one wrażenie, ale nie ma w nich żadnego domowego ciepła (szczególnie chodzi mi o salony. Podobają mi się za to aranżacje nowoczesnych kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hrycajew
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam, że nowoczesność oznacza brak przytulności. Wiele rozwiązań jest właśnie bardzo ciepłych, dlatego nie zgadzam się z poprzednikiem. Mi bardzo podobają się takie aranżacje i zdecydowanie wybieram to co nowoczesne. Trzeba podążać za trendami i zmieniać się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy