FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
lekarz
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kandydat na pośrednika
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 939

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio poszukiwałam jakiś dobrych lekarzy i mój znajomy polecił mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie propozycje na stronie tego miejsca https://www.nzozrevita.pl/ . Można tam znaleźć naprawdę wielu dobrych lekarzy w jednym miejscu, więc myślę że to naprawdę duże ułatwienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
klara91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 184

PostWysłany: Pią Mar 18, 2022 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu rozważyłabym leczenie prywatne. Tutaj https://polmed.pl znajdziesz pakiety medyczne w bardzo dobrych cenach. My mamy już wykupiony pakiet dla całej rodziny. Stwierdziliśmy, że to dla nas najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Bogumil53210
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o lekarza to uważam, że każdy jest dobry ale trzeba szukać najlepszego. Na stronie https://harmonia.luxmed.pl/ znajdziecie placówkę w której pracuje bardzo dużo doświadczonych lekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może ktoś z Was poszukuje aktualnie namiaru na lekarza medycyny pracy ? Jeśli tak to mogę Wam polecić tego, który przyjmuje w przychodni Medivita w Warszawie Smile Najlepsze jest to, ze konsultacje mogą się odbyć tradycyjnie w placówce lub online Smile szybkie terminy ( nawet z dnia na dzień), niewygórowane ceny, pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 napisał:
a może ktoś z Was poszukuje aktualnie namiaru na lekarza medycyny pracy ? Jeśli tak to mogę Wam polecić tego, który przyjmuje w przychodni Medivita w Warszawie Smile Najlepsze jest to, ze konsultacje mogą się odbyć tradycyjnie w placówce lub online Smile szybkie terminy ( nawet z dnia na dzień), niewygórowane ceny, pełen profesjonalizm.


Ty piszesz o tej przychodni z Mokotowa prawda? Jakiś czas temu też trafiłam na wzmiankę na ich temat https://badania.medycynapracywawa.pl/. Jeśli nie ma konieczności wykonania dodatkowych badań na miejscu ( np z krwi) to rzeczywiście nie ma przeszkód by taką wizytę odbyć online - super Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze też można zdecydować się na leasing medyczny . Szczerze mówiąc jak dla mnie jest to jednak najkorzystniejsze rozwiązanie, więc warto na nie postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 531

PostWysłany: Wto Paź 25, 2022 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie na prawdę ciężko trafić na dobrego lekarza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pon Lis 21, 2022 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukacie specjalistów od endometriozy to w szpitalu Medicover są najlepsi, można tam też poddać się zabiegowi usuwania endometriozy w asyście robota da vinci, to jest małoinwazyjny zabieg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kandydat na pośrednika Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy