FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacje, dodatki i wiele więcej;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak podłoga drewniana. Ciepła, przyjemna w odbiorze, zawsze modna, a co najważniejsze jeżeli ulegnie zniszczeniu można ją wycyklinować i jest jak nowa. W moim mieszkaniu właśnie podłoga drewniana króluje w większości pomieszczeń. Nie wydałam dużo na ten rodzaj podłogi gdyż kupowałam ją bezpośrednio u producenta w Drew-Lux gdzie dodatkowo dobrałam listwy wykończeniowe oraz opaski drzwiowe. Wybór mają duży, a produkty są wysokiej jakości. Zamówienie składałam przez internet i w ciągu kilku dni zamówienie zostało dostarczone pod wskazany adres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AniaMatylda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 12:13 pm    Temat postu: Garnki Odpowiedz z cytatem

Piszecie wiele o aranżacji, a co powiecie na garnki do kuchni w kolorze żółtym https://www.bellodecor.com.pl/kuchnia/garnki-ceramiczne-1/garnki-silit-1 ??
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto postawić także na ciekawe dodatki, które sprawią, że nasze ściany będą się znacznie ciekawiej prezentować. Na pewno można do nich zaliczyć fotoobrazy. Bardzo fajne produkty tego rodzaju możemy zamówić, decydując się na ofertę http://fotoobrazyinfo.pl/ . W tym przypadku bowiem obrazy powstają ze zdjęć na prawdziwym płótnie malarskim, przy wykorzystaniu techniki HP Latex. Jest ona jako jedyna w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia, jak również ekologiczna. Poza tym tak wykonany fotoobraz nie nosi przykrego zapachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 22

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 5:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lubicie wszelkiego rodzaju artykuły na temat aranżacji wnętrz, to polecam zajrzeć tutaj - porad wnętrzarskich udzielają tu prawdziwi eksperci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie podłogi... Jak Wam się podoba drewno egzotyczne? Czy może wolicie klasyczne podłogi, np. dębowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takze jak potrzebujemy fachowca od okien i szyb to szklarz warszawa bardzo sie nam sprawdzi i pomoze w tego typu uslugach. A nigdy nie wiadomo, jakie sie sprawdza w naszym domu. Mieliscie mozliwosc wymieniac sobie okna ostatnio? Co jakis czas tez trzeba robic jakies naprawy w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beciata
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam ostatnio kilka pięknych obrazów do salonu. Szukam ciekawych pomysłów na ich oprawę. Czy znacie ciekawe sklepy oferujące ramy kraków ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To właśnie dodatki są według mnie najważniejszą rzeczą w każdym domu. Wiadomo, że od większych mebli trzeba zacząć, ale to później uzupełniamy je dodatkami. Ja mam bardzo oryginalne wnętrze. Dobieram teraz industrialne krzesła od https://www.edinos.pl/krzesla-industrialne Mają tam wiele ciekawych modeli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Nie ma to jak podłoga drewniana. Ciepła, przyjemna w odbiorze, zawsze modna, a co najważniejsze jeżeli ulegnie zniszczeniu można ją wycyklinować i jest jak nowa. W moim mieszkaniu właśnie podłoga drewniana króluje w większości pomieszczeń. Nie wydałam dużo na ten rodzaj podłogi gdyż kupowałam ją bezpośrednio u producenta w Drew-Lux gdzie dodatkowo dobrałam listwy wykończeniowe oraz opaski drzwiowe. Wybór mają duży, a produkty są wysokiej jakości. Zamówienie składałam przez internet i w ciągu kilku dni zamówienie zostało dostarczone pod wskazany adres.


Moim zdaniem drewno bardzo fajnie i ciekawie komponuje się ze szklanymi przegrodami. Drewno zapewnia ciepły, przytulny klimat, natomiast przeszklenia gwarantują styl i elegancję.
Po więcej info możecie sobie zajrzeć tutaj:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 54

PostWysłany: Pią Cze 24, 2022 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam polecam balustrady szklane z elementami drewna https://cienkusz.com.pl/balustrady tutaj można je zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Sie 2022
Posty: 96

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 6:58 am    Temat postu: Nieruchomości - dyskusje ogólne Odpowiedz z cytatem

do trzeciej opcji będą idealnie pasować kwiaty sztuczne glamour
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się obrazy z kwiatów. Czy znacie sklepy online z szerokim wyborem nowoczesnych obrazów? Do tej pory wyszukałam w Internecie sklep Digitaldruk. Czy ktoś z was kupował w tym sklepie obrazy i może podzielić się opinią? https://digitaldruk.pl/308-obrazy-na-plotnie-kwiaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy