FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki telefon dotykowy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz większość telefonów jest dotykowa. Wybierz telefon który ci odpowiada. Ceny są bardzo zróżnicowane, za niewielkie pieniądze możesz kupić porządny smartfon. Na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-cyfrowy-polsat możesz bez problemu doładować konto jeśloi będziesz miał telefon na karte tak jak ja. Z tego co widziałam są tam doładownia do wszystkich sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem taniej wychodzi kupić telefon używany niż nowy. Dlatego można rozejrzeć się po różnych komisach. W Mielcu i Rzeszowie działa firma Emitel http://www.emitel.info/ i myślę, że u nich znajdziesz ciekawe propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Woreljszak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 31

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dosłownie od kilku dni mam iphone 8 plus, przesiadłam się z dużo starszego modelu i na razie jestem zadowolona chociaż jeszcze nie mogę z czystym sumieniem polecić. Jak jesteście zainteresowani to tutaj pojawia się sporo opinii: https://www.ceneo.pl/55384928 . Mi sę podoba, martwię sie tylko o szklaną obudowę, jak mi pęknie to pewnie będzie po telefonie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz podobno jednymi z najlepszych telefonów jeżeli chodzi o jakość do ceny są Xiaomi. Ja też podążając za znajomymi kupiłam sobie tak, dokładnie to w sklepie internetowym https://www.sferis.pl i bardzo jestem zadowolona. Porządny telefon za świetną cene
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateo_77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 2:12 pm    Temat postu: Samsung S6 Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę polecić Samsunga Galaxy S6, bardzo dobrze się sprawdza w użytkowaniu codziennym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exile
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 47

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Huawei P10 Lite - bardzo dobrze się sprawuje. Telefon jest bardzo tani, bo można go złapać nawet poniżej 1000 zł, do tego w podstawowych zastosowaniach, jak facebook czy youtube, spisuje się bez zarzutu. Po roku nie zacina się, aparat dalej robi łądne zdjęcia - dla mnie cały czas super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem do czynienia z kilkoma smartfonami tej firmy i wszystkie spełniały moje wymagania. Myślę, że ten również by je spełnił. Jeśli już o smartfonach mowa, to w jakiej sieci masz swój telefon? Czy saldo doładowujesz online? Natknąłem się ostatnio na kliknij tutaj - stronę, która to umożliwia. Czy warto z niej skorzystać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha ja sie zawsze śmieje że najważniejsze żeby dzwonił Smile chociaż teraz jak przeniosłam numer do folx i mam dużo internetu w pakiecie to też sporo sobie przeglądam go
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, taki samsung to fajna sprawa, aczkolwiek całym sercem wolę Iphona Smile Co do ułatwień komórkowych, korzystał ktoś z doładowań przez internet? Zdecydowanie polecam w przypadku doładowań tmobile , to świetne rozwiązanie dla zabieganych, nie mających czasu wyjść do kiosku po bilecik z doładowaniem konta. Ja już dawno odeszłam od abonamentu, to za dużo mnie kosztowało... a i byłam związana z umową, a to mi akurat przeszkadzało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że całkiem dobrym zakupem może być Samsung Galaxy S9. Należy jednak pamiętać o tym, aby odpowiednio zabezpieczyć taki telefon. Ochronne szkło na ekran to podstawa, zakupicie je tutaj: https://www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Ochrona-ekranu_Samsung-S_Galaxy-S9-525.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ten moment używam Smartphona produkcji Xiaomi Mi5S Plus, który kupiłem w sklepie internetowym www.aze.com.pl i śmiało mogę powiedzieć, że maja bardzo dobrej jakości sprzęt o odpowiednich parametrach i wykończeniu wizualnym. Do tego można liczyć na pomoc obsługi podczas wyboru. Mogę ich spokojnie polecić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miał teraz kupić telefon bez abonamentu to wybrał bym ofertę leasingową https://leasinglaptopa.pl/Huawei_P20_Pro_Dual_SIM_128GB_Czarny-002a82df-f33c-4537-956f-5255d51d3f32 Taki leasing się bardzo opłaca, zarowno osobom prywatnym jak i firmom Smile Jeżeli masz firmę to cały leasing idzie w koszty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telefon dotykowy teraz to raczej nie problem, kup coś ciekawego od xiaomi - zdecydowanie bardzo dobry sprzęt jeżeli chodzi stosunek jakości do ceny, jest to jeden z najlepszych producentów w obecnej chwili. Można czasami kupić ich telefony za śmieszną kasę na wyprzedażach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renulkaxx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Iphone 7 Wink
_________________
Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze telefonu z Androidem? Zerknij na naszą stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli uwielbiasz słuchać muzyki na swoim telefonie a masz androida to zerknij sobie tutaj https://ekantor.pl/muzyka-w-telefonie-top-10-aplikacji-na-androida-ktore-pozwola-sie-nia-cieszyc/ . Te aplikacje z pewnością pozwolą Ci się nią cieszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy