FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ciasny przedpokój - jakie meble?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek82
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 59

PostWysłany: Pią Paź 17, 2014 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marianjot napisał:
Do takiego pomieszczenia moża próbować wstawić garderobę o niewielkich rozmiarach, niektóre modele doskonale nadają się do niewielkich pomieszczeń i można je rozdzielać, propozycja poniżej

Garderoba Vasina
Taka szafka to dobry pomysł, sam mam bardzo podobną w przedpokoju, nie zawiera dużo miejsca a jest praktyczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam dosyć mały przedpokój, jak na razie nie mam tam żadnej garderoby, bo nie mam pomysłu na to, jak ją zaaranżować, by wyglądała dobrze, a jednocześnie nie zabierała zbyt dużo miejsca. W końcu przestrzeń w przedpokoju jest potrzebna Wink Myślałam raczej o kupnie takiej garderoby "w częściach" tzn. nie jednej szafy, a garderoby składającej się z osobnych części tzn. lustro osobno, wieszaki na ubrania osobno i szafka na buty osobno, coś w stylu "Garderoba 01" ze sklepu http://meblowiec.pl/przedpokoj,c12.html Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Paź 23, 2014 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze jest zamontowanie szafy typu kommandor. Wszystko można schować za lustrzanymi drzwiami. Głębokość dostosują do możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy kupić po prostu jakąś małą szafę. Szafy ubraniowe to bardzo szeroka oferta, można sobie zajrzeć chociażby http://www.toptrendymeble.pl/26-szafy-ubraniowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz tez postawić taką małą sofę http://sofy24.pl/sofy/215-sofa-2-osobowa-arut.html , nie zajmuje dużo miejsca wiec idealnie pasuje do ciasnego pomieszczenia. A bedzie bardzo fajnie prezentować sie w tych wszystkich małych pomieszczeniach,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam w przedpokoju postawiałam tylko taką szafkę na buty jak ta druga od dołu zobacz tu i nad nią zamontowaliśmy jeszcze wieszaki na kurtki i gotowe:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian Ozga
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam szafę typu komandor, może i duża, ale przynajmniej upchniesz tak duużo rzeczy, zamkniesz i jest jakoś tak estetycznie i czysto;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reni33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doppler napisał:
poli napisał:
jesli jest ciasny to najlepiej żadnych


Zależy też jak ciasny. Jeśli jest na coś miejsce to jednak lepiej je wykorzystać, tym bardziej, że buty i okrycie trzeba gdzieś trzymać. O ile z płaszczami nie jest tak ciężko, to z butami gorzej. Wydaje mi się, że skoro metraż jest mały to powinno wykorzystywać się przestrzeń powyżej. Szafka na buty jak najwyższa, coś tego typu: http://www.urokdrewna.pl/sosnowa-szafka-na-buty-584-nr-kat-80-p-84.html .
To aż 1,5m, także dużo miejsca jest w środku, ale z podłogi niewiele jej bierze. U góry można też zamontować wiszące szafeczki

Nawet w najmniejszy wieszak i link zawsze wejdą Smile
_________________
Pozdrawiam reni33
Sklep Sarmata.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 10:26 am    Temat postu: przedpokój Odpowiedz z cytatem

Ja bym zostawiła wieszak i ewentualnie mała szafka na buty. Ale ja bardzo lubię minimalizm. Przedpokój starałabym się też powiększyć optyczne. jasne kolory. Przykładowo za pomocą tej fototapety http://www.dpsdruk.pl/s/6/wydruki-na-tapetach-fototapety Lateksowe szybko się nie niszczą i są wytrzymałe. A jednak przez przedpokój często się przechodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rubikons
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ciasnego (wąskiego) przedpokoju, który ma jednak podłużny kształt znakomicie nadają się szafy z drzwiami przesuwanymi (na szynach). Nie muszą być zbyt głębokie, więc świetnie nadają się do tego typu pomieszczeń, a dodatkowo można je konfigurować w środku na różne sposoby.

Mój blog http://81karolinak.blogx.pl/2015/01/13/dodatki-zalezne-od-stylu-wnetrza/. Uwagi na PW.


Ostatnio zmieniony przez rubikons dnia Wto Cze 02, 2015 8:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zrobić szafki nad drzwiami, to zawsze oszczędzi trochę przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiekszosc mieszkan i domow ma male przedpokoje, widzialam projekty domow 160 m2 powierzchni uzytkowej, gdzie przedpokoj mial 4 m2 Smile
najwazniejsza rzecz to oczywiscie funkcjonalnosc, to zeby bylo gdzie powiesic kurtkę, schowac buty, w ktorych sie chodzi na co dzien ale tez wazne jest zeby miec gdzie usiasc Smile
ja inspiracje na swoj przedpokoj znalazlam tutaj:

http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-przedpokoj/meble-do-przedpokoju,pr195.html

wiekszosc prezentowanych ma wspolna ceche - jasne kolory mebli i scian - optycznie powiekszaja, ja u siebie tez zastosowalam taki myk Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, niektóre meble do przedpokoju można znaleźć tutaj - http://www.versanis.pl . Mają śliczne ławeczki z oryginalnymi obiciami, fajne lustra z wieszakami czy półki na buty - do małego przedpokoju w sam raz. Ceny bardzo przyzwoite dlatego myślę, że warto przejrzeć ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 5:41 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Jesli w takim ciasnym przedpokoju znajduje się jakaś wnęka, albo powierzchnia jest nie do końca ustawna, to warto przemyśleć w nim szafe wnękową - jak np te z Komandora: http://komandordd.pl/oferta/szafy-wnekowe-komandor/, klasyka gatunku, nie dość że porządne, to jeszcze poprzez stronę internetową można sobie u nich zamówić całkiem bezpłątny pomiar, co też ułatwia potem sprawę jesli chodzi o dobór półek, wieszaków do środka, czy ogólnego układu szafy tego rodzaju.

Praktyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mad8man
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ciasnych pomieszczeniach istotną rolę odgrywa również zastosowanie kolorów, wiem, że tutaj toczy się dyskusja o meblach, ale może warto zadbać o ich odpowiednią barwę. Jasne ściany i meble powiększą optycznie przestrzeń i nadadzą jej też klimatycznego caharakteru. Może coś w stylu skandynawskim? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy