FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łazienka dla kilku osób.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baryy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, co polecacie dla wieloosobowej łazienki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie łazienki i codziennej pielęgnacji to może powiecie mi kilka słów na temat sklepu beardman.pl który właśnie przed chwilą znalazłem w wyszukiwarce? Z tego co widzę fajne akcesoria do golenia tu mają pędzle, kremy i tak dalej. Dobre ceny równiez mnie kusza tylko jak wygląda sprawa jakości? Warto czy lepiej szukać gdzie indziej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ma może ktoś w łazience panele laminowane? Zastanawiam się, czy takie z https://my-floor.pl/ sprawdzą się w takim pomieszczeniu, wiem że w kuchni znajoma ma i jest ok. Wyglądają obłędnie, bardzo bym chciała takie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czyscioszka13
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Sie 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 10:29 am    Temat postu: Łazienka Odpowiedz z cytatem

Łazienka, która ma służyć kilku osobą powinna posiadać w swoim wyposażeniu porządny odświeżacz powietrza. Nieprzyjemny zapach pojawić się może w każdym momencie dlatego ja zawsze mam u siebie środki zapachowe do toalet które kupuję tutaj: https://e-srodkiczystosci.pl/akcesoria/clinex-scent-odswiezacz-powietrza-500ml-z-rozpylaczem-851

Polecam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienka wymaga dużo uwagi i warto przy remoncie już zrobić to bardzo porządnie, szczególnie aby nie pojawiała się wilgoć m.in przy wannie, czy kabinie prysznicowej. My dlatego wcześniej zamówiliśmy materiały od Waterblock, a dokładnie WB Duo Flex który działa skutecznie i nasze problemy które wcześniej wychodziły zawsze m.in na suficie w końcu znikły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tez przyda się do takiej łazienki funkcjonalne, praktyczne wyposażenie. Dlatego możecie odwiedzić sobie w tym kierunku ofertę firmy https://grupamo.pl/ino-lazienka/ tam znajdziecie największy wybór mebli, wszelkich artykułów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 256

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno muszą być w takim razie minimum dwie umywalki. Jeśli będziecie potrzebowali dobrych i trwałych baterii łazienkowych do zapraszamy do nas https://sklep.sotbe.com/ znajdziecie tutaj propozycje naścienne, stojące i do tego w konkurencyjnych cenach oraz gwarancji, która obowiązuje aż przez 5 lat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy