FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Doradca kredytowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogdanowicz78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 126
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra co w przypadku jak ktoś musi wziąć kredyt ? Ja jestem właśnie w takiej sytuacji i nie ukrywam, że musze się do tego bardzo dobrze przygotować. Postanowiłem, że umówię się z doradcą kredytowym, który mi wszystko wyjaśni i odpowie na wiele pytań. Wiem, że z pomocą doradcy wybiorę kredyt na swoje możliwości. Znajom poleciła mi tego doradcę https://www.twojekspertfinansowy.com.pl/oferta/kredyty-gotowkowe z Białegostoku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tromp.tyree
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Paszowice

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kogoś takiego szukam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1026

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd jesteś? Bo jeśli z Krakowa, to mogę polecić Ci z czystym sumieniem mojego doradcę finansowego/kredytowego https://solemofinanse.pl/oferta/kredyty-gotowkowe-krakow/ konsultowałam się z nim ostatnio, kiedy szukałam najlepszego w tym momencie kredytu gotówkowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3431

PostWysłany: Sob Cze 18, 2022 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie co daje nadpłata kredytu ? Właśnie nie tak dawno natrafiłam na assay.pl i powiem wam, że tutaj znalazłam naprawdę sporo przydatnych informacji na ten temat, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danitony
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2022
Posty: 8

PostWysłany: Sob Cze 18, 2022 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thank you for the topic. It's really useful to know such details.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście pożyczanie pieniędzy to coś co ludzie często robią, jednak trzeba mieć na uwadze, że te pożyczone pieniądze trzeba kiedyś oddać. Gdyby pojawił się z tym jakiś problem to zawsze dostępna jest konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Łódź . Bardzo pomocne rozwiązanie, wiele osób z niego korzysta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aftazinm
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach wiele osób zrozumiało, niestety o wiele za późno jak ważne jest wybranie dobrego doradcy kredytowego. Ja kupując mieszkanie dla córki skorzystałem z porady firmy https://pkfo.pl/, miałem z nimi już wcześniej odczyniania w kwestii pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości. Polecam serdecznie, taki doradca nic nie kosztuje dla nas, a oszczędza wiele cennego czasu i stresu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aftazinm
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach wiele osób zrozumiało, niestety o wiele za późno jak ważne jest wybranie dobrego doradcy kredytowego. Ja kupując mieszkanie dla córki skorzystałem z porady firmy https://pkfo.pl/, miałem z nimi już wcześniej odczyniania w kwestii pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości. Polecam serdecznie, taki doradca nic nie kosztuje dla nas, a oszczędza wiele cennego czasu i stresu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3431

PostWysłany: Nie Paź 30, 2022 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ostatnio bardzo mocno objawił się wzrost kosztów kredytu . Niestety stopy procentowe dosyć wysoko poszły w górę, więc sama myślę jak poradzić sobie z taką sytuację, a wy co o tym w ogóle sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze możliwe rezultaty.

opadająca powieka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
felicia05
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie brałam kredytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna3415
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sty 2023
Posty: 3

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że więzicie kredyty wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Często jest to decyzja na całe życie, ponieważ spłata takiego kredytu może zająć okres około 30 lat. Warto więc poznać najpierw wszystkie za i przeciw tej decyzji. Zostały one omówione w artykule Wady i zalety mieszkania na kredyt. Warto zapoznać się też z opiniami osób, które brały kredyt oraz tych, które z niego zrezygnowały. Taka decyzja musi być podjęta po dokładnej analizie wszystkich aspektów z nią związanych. Życzę Wam powodzenia w kupnie mieszkania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3854

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to odpowiedzialność i dlatego właśnie właściwym podejściem jest zwrócenie się o pomoc do specjalistów którzy znają to środowisko doskonale. Jednym z profesjonalnych miejsc gdzie otrzymacie doradztwo jest https://your-choice.com.pl/. Kompleksowo zajmują się wszystkimi formalnościami, analizami i pomogą Wam w podjęciu decyzji która będzie korzystna dla Was. Sama byłam na tym etapie i wiem że przejście całej procedury jest bardzo trudne na własna rękę i wiąże się z ryzykiem ale jeśli skorzystacie z ich usług to formalności załatwią za Was i wyjaśnią Wam wszystko krok po kroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3854

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem odnośnie kredytów jest poradnictwo kredytowe takie jak oferuje https://kancelariafinansowa.net.pl/ -Kancelaria Finansowa. Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 2001

PostWysłany: Sro Maj 17, 2023 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że warto korzystać z takiej pomocy doświadczonych doradców, natomiast polecam też stronę http://www.dkblog.pl/ gdzie opublikowany został szereg artykułów na tematy związane z kredytami. Dużo wskazówek, porad i tak dalej a wszystko po to, aby nie wziąć przez przypadek kredytu z dużym oprocentowaniem lub ukrytymi kosztami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy