FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wykonanie logo, strony www i ulotek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest znaleźć z polecania, ale czasami ciężko to bywa. Warto spojrzeć na forach biznesowych czy są tam jakieś ciekawe oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 796

PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ulotek, bannerów i ogólnie reklamy zewnętrznej to nie pomogę, ale mogę zostawić namiary na hosting niezbędny do strony www. Zobacz sobie ofertę http://futurehost.pl, z której korzysta zarówno wielu pozycjonerów jak i osoby prywatne, prowadzące strony hobbystycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulotki można drukować we własnym zakresie. Wystarczy dobra drukarka, które ładnie drukuje i nie zużywa ogromnej ilości tusze, no i ma tanie uzupełniacze. Poczytaj o drukarkach Epson z systemem ink tank system http://www.epson.pl/inktanksystem. Może zakup drukarki będzie tańszy niż wydruk ulotek w drukarni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetny pomysł, ale czy nie będą wtedy większe koszty? Przecież tyle się mówi, ze lepiej zlecić jakieś firmie? Co ewelina546 powiesz nam coś więcej o tym druku na drukarce takiej Epson? Nie rozmazuje się? Na ile to wszystko wystarcza albo jakie koszty wychodzą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tusz wystarcza na pewno na długi czas, bo koszty druku czarnobiałej strony A4 - poniżej 1 grosza, koszt druku w kolorze - poniżej 2 gr, koszt wydruku zdjęcia (pocztówka) - poniżej 16 gr – bez kosztu papieru. Druk jest bardzo ładny, dzięki głowicom MicroPiezo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszznak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powracając do tematu to mogę powiedzieć z mojego doświadczenia, że fajne stronki www wykonuje www.eyedesign.com.pl. Wiadomo, każdy ma inny gust i na co innego zwraca uwagę, ale mi się podoba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
septosanek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się nie podoba. Widziałem lepsze firmy co do wykonywania takich profesjonalnych log albo innych tego typu rzeczy. Mogę tylko dodać - pełno ofert jest na oferia. Wszyscy się tam oferują i można znaleźć bardzo ciekawe oferty, bardzo takie konkretne i dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiula
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w internecie na takich stronach jak Oferia.pl czy zlecenia przez net ,tam jest mnóstwo grafików którym będziesz mógł zlecić to zadanie o którym piszesz. Wystaw też to zadanie na Allegro. Na pewno ktoś z freelancerów się odezwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli ulotki to tylko u Fanatyków Druku: http://www.fanatycydruku.pl. Ja drukuję różne - A5, A4 i takie harmonijkowate Smile Polecam, drukuję od dawna i zawsze wszystko było OK - na czas, dobra jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Sob Maj 07, 2016 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z hostingiem i domeną do strony? Macie kogoś zaufanego czy będziecie dopiero szukać? Czytałem opinie o dhosting na stronie http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/1-dhosting-pl/ bo ktoś pisał o nich wyżej. Nie jest źle, mają dobre ceny, support w miarę szybki. Myślę, że warto ich wziąć pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luka6as
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 4

PostWysłany: Nie Maj 08, 2016 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, dzieki za opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 5:34 am    Temat postu: drukarnia Odpowiedz z cytatem

Jezeli szukacie dobrej drukarni, to polecam https://web-to-print.pl/plakaty Jest to drukarnia z której korzystamy od dawna. Ich oferta jest szeroka. My zamawiamy, ulotki, kalendarze, wizytówki itp. Nie dość, ze są terminowi i dokładni, to ich usługi nie są drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie również porównać sobie ofertę dostępną w https://dhosting.pl/ . Firma oferuje rejestrację domen w naprawdę atrakcyjnych cenach. Roczne utrzymanie domeny w tym miejscu to koszt 59 zł, gdzie u innych firm kwota ta nie raz przekracza 100 zł. Sprawdźcie, może oferta okaże się lepsza niż ta, z której korzystacie dotychczas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie polecam Ci ulotek, bo jest to trochę przereklamowane i mało osób lubi je dostawać, a jeszcze mniejsza ilość osób zachowuje ulotki na dłużej. Poza tym wydruk ulotek wcale nie jest taki tani. Ja już jakiś czas temu zaczęłam drukować tu http://www.viperprint.pl/produkt/katalogi-szyte/KSZ0001 katalogi produktów, które rozdawane są klientom i potencjalnym klientom. Jest to trochę droższe od ulotek, ale bardziej trafia do klientów, bo ludzie chętniej przeglądają katalogi niż ulotki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne programy i samemu można się pobawić w takie rzeczy a później samemu również wydrukować. Potrzebna jest do tego tylko dobra drukarka. Oczywiście trzeba poświęcić trochę czasu na takie rzeczy ale za to satysfakcja gwarantowana, poza tym sporo złotówek zostaje w kieszeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy