FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla chcącego nic trudnego, jak powiadają. Jeśli szukasz mieszkania, to znajdziesz. Po prostu trzeba spędzić nad tym trochę czasu. Ale zanim zacznie się poszukiwania - trzeba się zastanowić, jakie mieszkanie, gdzie, ile pieniędzy mam (lub na jakiej wysokości kredyt mogę liczyć). Dlatego uważam, że warto np. pogadać z doradcami finansowymi, często pracują u boku deweloperów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że trzeba się zastanowić przede wszystkim jakie mieszkanie jest nam potrzebne i mierzyć siły na zamiary. Pod tym kontem powinniśmy przeglądać rożne oferty. Ostatnio ciekawe mieszkania oglądałam w inwestycji: http://www.ama-bud.pl/inwestycje-w-sprzedazy/wloscianska-23/o-inwestycji.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kogoś interesuje zakup mieszkania w Ursusie, to musi się wybrać w najbliższy weekend na specjalne dni otwarte do Stacji Nowy Ursus: http://robyg.pl/offer/majowka-w-robyg-stacja-nowy-ursus/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wera
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 07, 2016 9:42 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na stronie, gdzie są spisane albo w biurze nieruchomości czy na ich stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mnie może nie chodzi o mieszkanie w Warszawie ale liczę na to że ktoś mi poleci sprawdzonego dewelopera który działa na terenie Wrocławia. Lepiej zawsze z polecenie kogoś brać bo wtedy mamy pewność. Znajoma mi dzisiaj poleciła http://promenadywroclawskie.pl/ Widzę że ich oferta jest ogromna. Ale za nim podejmę jakakolwiek decyzję licze na to że pomożecie mi w tej sprawie. Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że najlepszy deweloper z polecenia Smile A tym bardziej, jeśli można na tym polecaniu coś zyskać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dni Otwarte i atrakcje w Ursusie i na Mokotowie Smile W zależności od tego gdzie szukasz mieszkania! Szczegóły i adresy biur sprzedaży: https://www.facebook.com/events/756056101164770/?active_tab=highlights
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dni Otwarte w 10 warszawskich projektach ROBYG

10 i 11 czerwca odwiedź biura sprzedaży Grupy i wybierz swoje wymarzone mieszkanie

ROBYG zaprasza wszystkich na Dni Otwarte w stołecznych inwestycjach Grupy. Już 10 i 11 czerwca będzie można przekonać się o zaletach projektów ROBYG, a dla każdego, kto odwiedzi dowolne biuro sprzedaży w Warszawie deweloper przygotował bony do sklepów Media Markt oraz 10 mieszkań w promocyjnej cenie 5 799 zł za m2 w najnowszym projekcie – Osiedlu Życzliwym. Dodatkowo, osoby, które należą do ROBYG Club i zakupią mieszkanie w inwestycji na bliskim Tarchominie otrzymają komórkę lokatorską gratis oraz garaż za pół ceny. Ponadto Grupa zainaugurowała nową inwestycję – Ogrody Wilanów – a w osiedlu Young City 2 wprowadziła do sprzedaży kolejne etapy. ROBYG jako jedyna firma na rynku instaluje w każdej inwestycji – bez dodatkowych kosztów – nowoczesny system Smart House. Technologia ta pozwala w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w mieszkaniu.

ROBYG - The Art of Building„O atrakcyjności projektów ROBYG decyduje zarówno cena mieszkań, jak również otaczająca je infrastruktura, jakość wykończenia czy nowoczesny design. Kolejną mocną stroną naszych inwestycji jest komfort, jaki oferują – projekty powstają z myślą o jak największej wygodzie mieszkańców. Zapraszamy na Dni Otwarte, gdzie osobiście będzie można przekonać się o licznych zaletach osiedli ROBYG. W najbliższy weekend, 10 i 11 czerwca każdy, kto odwiedzi dowolne biuro sprzedaży ROBYG będzie miał okazję zapoznać się z naszą ofertą, a także skorzystać z wyjątkowych promocji. Ponadto na odwiedzających będzie czekał słodki poczęstunek” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź ofertę http://www.19dzielnica.pl/element/lokalizacja 19. Dzielnica to największe nowe osiedle na Woli, które oferuje bogatą ofertę apartamentów i mieszkań o różnych metrażach. Doskonała lokalizacja w centrum, obok nowej stacji metra Rondo Daszyńskiego pozwala korzystać ze wszystkich uroków życia w stolicy. Dzięki swojemu położeniu, w kwartale głównych arterii miejskich - ul. Prostej, Towarowej oraz Alej Jerozolimskich - 19. Dzielnica znajduje się w samym sercu nowego centrum biznesowego Warszawy. Dynamiczny rozwój całej dzielnicy, w tym realizacja licznych przedsięwzięć infrastrukturalnych oraz nowych inwestycji biurowych na Woli w okolicy Ronda Daszyńskiego bezpośrednio przekłada się na duży potencjał wzrostu wartości i atrakcyjności inwestycyjnej mieszkań w tej okolicy. Możliwość korzystania z luksusu życia w centrum miasta, blisko metra, stanowi silny bodziec dla potencjalnych najemców, co zwiększa popyt na oferowane w 19. Dzielnicy mieszkania i tym samym gwarantuje inwestorom zysk z ich wynajmu lub ewentualnej sprzedaży w dalszej perspektywie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Wola to Forum Wola Smile Nie za wysokie bloki, 6-7 pięter, mieszkania od 37 do 121m2!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się na Woli podoba inne osiedle, też w sumie kameralne - Nowe Odolany, ładnie położone koło 2 parków ale będzie też docelowo dużo zieleni na osiedlu i miejsca do rekreacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej324
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile ona kosztuje

______________________
multiselect
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luśka napisał:
Dla chcącego nic trudnego, jak powiadają. Jeśli szukasz mieszkania, to znajdziesz. Po prostu trzeba spędzić nad tym trochę czasu. Ale zanim zacznie się poszukiwania - trzeba się zastanowić, jakie mieszkanie, gdzie, ile pieniędzy mam (lub na jakiej wysokości kredyt mogę liczyć). Dlatego uważam, że warto np. pogadać z doradcami finansowymi, często pracują u boku deweloperów.


No właśnie z tym czasem jest spory problem. Straciłam pół roku na poszukiwaniach i nadal byłam w punkcie wyjścia. Niestety jeśli nie ma się doświadczenia lub znajomości na rynku nieruchomości to szkoda fatygi. Ostatecznie zgłosiłam się do agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego, on w moim imieniu się wszystkim zajął i moja rola ograniczyła się do wyboru mieszkania z przedstawionych ofert. Świetna sprawa, duża oszczędność czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o inwestycje w mieszkania to polecam sprawdzić tego bloga: http://pewnynajemca.pl/blog/2017/09/13/najemca-mieszkania/ znajdziecie tutaj naprawdę wiele ciekawych informacji na ten temat i poradnik jak zacząć to robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, którzy nadal szukają - 7 i 8 października dni otwarte w warszawskich inwestycjach ROBYG. Szczegóły: https://robyg.pl/offer/dni-otwarte-7-8-pazdziernika-nowa-kolekcja/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy