FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Krety przekopują mi działkę
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fausten
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja walczyłem długo i w końcu znalazłem skuteczny sposób-podobne trochę do tych pułapek pirotechnicznych i bardzo skuteczne. Kretów (kilku) pozbyłem się w ciągu 3 dni, teraz jak pojawi sie jakiś nowy to jest góra 2 dni-do tej pory złapałem ich 5 a sposób stosuję od ok 2 miesięcy-koszt podstawowego zestawy wyniósł mnie ok 50zł a teraz znalazłem tańsze elementy więc wychodzi jeszcze mniej

Polecam blog http://mobilnezakupy.blox.pl/2015/03/Kupuj-buty-dobre-dla-zdrowia.html - czekam na opinie i komentarze.


Ostatnio zmieniony przez fausten dnia Sro Cze 24, 2015 12:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
daduszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fausten muszę się jakoś zastosować do tego co napisałeś bo akurat to może być bardzo dobry taki sposób i właśnie niezawodny by się tego pozbyć raz i na zawsze haaah Jeśli chodzi o mnie to ja też mam u siebie krety i tak raz w roku niestety one mnie odwiedzają i niestety to mi się nie podoba bo mnie denerwuję to ; //

Na naszej częstotliwości http://kamilkarpinski.blox.pl/2015/04/Powrot-dawnych-tapet.html nadajemy tylko okazję!


Ostatnio zmieniony przez daduszek dnia Wto Cze 30, 2015 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izabela33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daduszek napisał:
Fausten muszę się jakoś zastosować do tego co napisałeś bo akurat to może być bardzo dobry taki sposób i właśnie niezawodny by się tego pozbyć raz i na zawsze


Pozbycie się kretów raz i na zawsze? To raczej mało prawdopodobne. Pozbędziesz się tych to za rok przyjdą jakieś inne. Jeżeli w danym sezonie uda się nam wytępić krety z naszej posesji to dobrym pomysłem jest zainstalowanie całorocznych odstraszaczy elektronicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
button
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taka jest prawda, że kretów się nie pozbędziemy tak szybko z nimi się trzeba bardzo długo niestety męczyć i one zawsze wracają niestety..Tak jak w moim przypadku to jest wręcz niemożliwe pozbycie się ich bo chyba mam u siebie jakąś dobrą ziemię, że one cały czas są : (
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy