FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sucha skóra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klara28 napisał:
Jak najbardziej produkty Z białego jelenia są godne polecenia./


Kosmetyki z białego jelenia są z pewnością bezpieczne i nas nie uczulą, tylko moim zdaniem za mało nawilżają skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla suchej cery najlepsze są naturalne kosmetyki sklep Widziałam tam dużo kremów dla cery suchej i wydaje mi się, że są skuteczne. Ja mam cerę mieszaną i strasznie się z nią męczę. Już nie wiem jakich kosmetyków używać, żeby było dobrze. Powoli przerzucam się na naturalne bo mają lepszy skład i podobno lepiej działają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadmiernie sucha skóra może wiązać się z zachorowaniem na łuszczycę, więc myślę, że warto bliżej się temu przyjrzeć i ewentualnie skonsultować się z dermatologiem. Moja mama miała podobny problem i rzeczywiście właśnie ta choroba okazała się jej diagnozą. Teraz radzi sobie bardzo dobrze z pomocą leków na łuszczycę Dr Michaels, ale początki były ciężkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lfdd
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś krem wystarczy i pamiętać o regularnym stosowaniu go.
_________________
http://www.lifedesigned.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytałaś o atopowym zapaleniu skóry i jego zwalczaniu. Co prawda nie jest to jakaś groźna choroba, ale przez nią odczuwa się straszny dyskomfort. Na stronie http://sulphur.com.pl/problem/atopowe-zapalenie-skory pojawił się artykuł mówiący o tym jak sobie radzić. Piszą, że głównymi czynnikami, jakie wywołują zmiany są alergeny pokarmowe oraz kurz i roztocza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejka1814
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety jest tak, że faktycznie dobre kosmetyki, do skóry z problemami są piekielnie drogie. Najczęściej można je dostać w aptekach albo dobrych sklepach z kosmetykami. Ale o zakupie portfel dużo lżejszy.

Ostatnio zmieniony przez maciejka1814 dnia Wto Paź 04, 2016 12:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gabriela101
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim problemem jest okropnie sucha skóra. Stosuję balsamy GARNIER [takie w czerwonym opakowaniu] rano, wieczorem i po kazdej kąpieli. Uzywam też oliwki dla dzieci. Jednak to nie pomaga. Nie wiem co zrobić !! Skóra jest sucha doslownie wszedzie! twarz,brzuch,uda, lydki,posladki.. ehh
Macie może jakieś sprawdzone pomysły?


Ostatnio zmieniony przez gabriela101 dnia Pon Paź 03, 2016 2:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bernna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bielnda ma bardzo dobre kosmetyki nawilżające, używałam ju z ich maseł do ciała, mam olejek golden oil i teraz przymierzem się do kupna mleczka Spa Afryka jakoś tak się nazywa. Słyszalam że daje ładne efekty, polecam też olejek arganowy, jest bardzo dobry, i ma wiele właściwości.

____________________
Nie znasz jeszcze naszej oferty? sklep z grami pc wejdź a niepożałujesz!


Ostatnio zmieniony przez bernna dnia Wto Kwi 28, 2015 12:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wadek33
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta sucha skóra jest też częstym moim problemem. Faktycznie ja coś takiego lubię iż bardzo często stosuję raz w tygodniu jakiś specjalny peeling do mojej twarzy i czasem mi faktycznie pomaga. Czy wy macie jakiś sprawdzony właśnie peeling dla takiej suchej skóry ? Bo ja właśnie uważam, że tutaj peeling ma duże znaczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maniutek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na suchą skórę polecam bardzo Mediderm. Używam go codziennie po kąpieli, ponieważ ciepła kąpiel uszkadza skórę.Ta maść bardzo dobrze pielęgnuje sucha skore i nawilża. Drugim kremem, którego używam to dexeryl bardziej osłonowo na rożne czynniki zewnętrzne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
homiczekk
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę z tego skorzystać : ) tutaj mam takie pytanie czy na suchą skórę może szkodzić to iż po prostu aż 2 razy w tygodniu sobie chodzę na basen ale to tak bardziej hobbistycznie po prostu dla takiego rozruszania się ; ) jaki to po basenie stosować krem

____________________
Nie wierz w cuda-bądź realistą http://zakupkiki.bloog.pl/ sprawdz nas!


Ostatnio zmieniony przez homiczekk dnia Wto Kwi 28, 2015 3:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj najzwyklejszego kremu nivea lu oliwki , jest dość tłusty więc powinien pomóc Ci odpwiednio nawilżyć i utrzymać skórę w dobrej kondycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wydaje mi się Nivea dobrym pomysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sedujta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odżywcze składniki pomocne przy pielęgnacji skóry suchej

to przede wszystkim kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Organizm nie może ich sam wytwarzać, dlatego należy dostarczać je z zewnątrz. Kwasy z oferty n-6 znajdziemy w olejach roślinnych (słonecznikowym, sojowym, krokoszowym, z pestek winogron, z kiełków pszenicy, sezamowym, kukurydzianym i arachidowym). Kwasów omega 3 powinno być w diecie dwa razy więcej niż omega 6. Dlatego spożywajmy ryby (dorsza, solę, makrelę, łososia, śledzie) oraz olej lniany i oliwę z oliwek. Kwasy nienasycone są barierą ochronną i budulcem naskórka. Chronią także przed promieniowaniem UV czy tworzeniem wolnych rodników. Ich niedobór powoduje uciekanie wody ze skóry. Przez co zmarszczki stają się bardziej widoczne, a skóra matowa i szara. A tego przecież nie chcemy.

Wszystko co najlepsze znajdziesz na moim blogu http://napulpicie.bloog.pl/. Zapraszam!


Ostatnio zmieniony przez sedujta dnia Pon Maj 25, 2015 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bobbob
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak homiczekk. Skóra nasza jest bardzo wrażliwa wbrew pozorą. Chlor jaki jest używany na basenach bardzo szkodzi na nasza skore nawet, gdy tego nie widać. Po basenie najlepiej używać Mediderm tak jak wyżej kolega polecił. Nie jest to w cale tak drogie a dobrze pielęgnuje skore. Drugim wyjściem, żeby się nie nabawić czegoś poważniejszego to przed basenem wysmarować się jakimś kremem, który chroni nasza skórę.

Nie znasz jeszcze naszej oferty? http://iwonanazakupach.blog4u.pl/komentarze-731669-co-daje-karta-stalego-klienta.html wejdź a niepożałujesz!


Ostatnio zmieniony przez bobbob dnia Pon Maj 04, 2015 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Strona 2 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy