FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cara.terry
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na kosmetykach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ta oferta jest warta uwagi https://ziaja.com/c/mydla-do-rak-755 . Przede wszystkim plusem jest to, że można tam zrobić zakupy online i kompleksowo się zaopatrzyć. Poza tym uważam, że warto się zaopatrywać tam, gdzie macie pewność co do jakości. Właśnie dlatego rozejrzyjcie się tam na spokojnie, aby wybrać rozwiązania, które faktycznie się sprawdzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 301

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefan87678 napisał:
Z tego co wiem to każdy kupuje kosmetyki odpowiednie do swojej cery.


Niby tak, ale kremy z UV są idealne i niezbędne dla wszystkich: http://www.szkolypolskie.pl/przeciwsloneczne-kosmetyki-nawilzajace-z-filtrem-50/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam ogromną uwagę na jakość kosmetyków oraz produktów zdrowotnych, z których korzystam, dlatego regularnie korzystam z z oferty sklepu internetowego, gdzie znajdziecie m.in. Dr Ohhira . Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 291

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukałabyś odżywki do paznokci w rozsądnej cenie i o świetnym działaniu, myślę że Eveline odżywka diamentowa spełni Twoje oczekiwania. Polecam - sama jestem z niej bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi.wiegand
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 09, 2022 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dbacie o swoją skórę twarzy w przypadku cery tłustej/mieszanej? Jak zmniejszyć wydzielanie sebum? Może jakieś maseczki lub kosmetyki z kwasami? Jest na to jakiś sposób?
_________________
Krem z filtrem do twarz, dlaczego warto go stosować i jak wybrać najlepszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o widzę, ze nie tylko ja jestem fanką odżywek do paznokci marki Eveline Smile rzeczywiście są super Smile od siebie mogę Wam też śmiało polecić tą 8w1 total action. ma dobry skład, działa szybko i skutecznie, trzeba ją tylko stosować dokładnie tak jak zaleca to producent Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat na zniszczone paznokcie, to u mnie tylko i wyłącznie odżywka daje radę i to konkretnie odżywka od Eveline - 8w1 Total Action. Paznokcie po niej nie są już łamliwe, a wręcz widocznie wzmocnione, mają ładny, naturalny blask i naprawdę szybko rosną. Nic innego im więcej nie jest potrzebne poza odżywką. Zerknijcie sobie!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1625

PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super porady. Myślę, że jeśli lubisz kosmetyki i te drogeryjne ci nie pomagają, to warto zastanowić się nad profesjonalnymi kosmetykami. Wiem, że takie ma drogeria internetowa Vanilla . Zrobisz u nich zakupy również hurtowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3714

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście zainteresowała ostatnio marka https://soppocosmetics.com/, która tworzy kosmetyki bardzo proste pozwalające na pielęgnacje cery w łatwy sposób bez konieczności kupowania wielu różnych produktów. Ich skład to wyłącznie naturalne składniki a produkty nie są testowane na zwierzętach. Spodobał mi się również fakt że dokładnie opisują krok po kraku jak je stosować. Od kiedy zaczęłam ich używać moja cera widocznie się poprawiła i jest bardziej delikatna, promienna. Taki efekt od zawsze chciałam osiągnąć. Teraz dzięki właśnie Polskim produktom z tego sklepu udało mi się to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://ziaja.com/ jest na pewno ciekawe miejsce, gdzie można się szybko i kompleksowo zaopatrzyć. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Uważam, że przede wszystkim ważne jest to, aby stawiać na jakość i wybierać kosmetyki, które faktycznie pomagają w danej sytuacji i rozwiązują problemy. Właśnie dlatego zawsze należy dokładnie rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć idealne produkty w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 523

PostWysłany: Pon Lut 06, 2023 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie najlepiej kupić markowe perfumy, żeby mieć pewność, że są oryginalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto Lut 14, 2023 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmetyki z Eveline sa swietne Smile mają tez kapitalne tusze do rzęs, paletki czy podkłady. I tu od razu polecam Wam ten Wonder Match Lumi, rozświetlający. jest wydajny, lekki, dający taki subtelny efekt glow na skórze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 186

PostWysłany: Wto Lut 14, 2023 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o fajne produkty, to zdecydowanie polecam melanotan. Ja uwielbiam stosować ten produkt, dzięki niemu mogę się skutecznie opalić nawet zimą bez konieczności smarowania się samoopalaczem czy innymi rzeczami. Warto jest zajrzeć na stronę https://melanotan.biz/ gdzie jest wszystko dokładnie opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Sro Lut 22, 2023 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie, który sklep online oferuje greckie kosmetyki? Głównie interesuje mnie wybielająca pasta do zębów. W Internecie znalazłam sklep Santo Volcano. Czy ktoś zamawiał od nich produkty i może podzielić się opinią? https://santovolcano.pl/twarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy