FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
oszczędności na mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helonka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 12
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo dobra inwestycja pod warunkiem, że się posiada na nią gotówkę Smile
Jeśli na kredyt, to wiadomo, że nawet najlepszym może się noga pośliznąć na takiej inwestycji.
Jeśli szukacie dobrego konta to powinniście sobie rozważyć te w smart bank.
_________________
Czy te zdjęcia ciążowe racibórz- to coś co Was inspiruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często brakuje pieniędzy więc trzeba je jakoś pozyskać. Może warto czesć oszczędności wpłacić na jakiś fundusz inwestycyjny w celu ich pomnożenia ? Zobacz sobie ofertę na stronie https://www.leggmason.pl Jak dla mnie to wygląda na prawdę bardzo przyzwoicie. I każdy kto jest zainteresowany właśnie taką formą inwestowania powinien chociaż tam zajrzeć. Napiszcie co o tym sądzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o fundusze inwestycyjne, to mogę Wam polecić fundusze z tej strony https://www.nntfi.pl/ . Są to fundusze firmy NN Investment Partners , która jest bardzo znaną firmą finansową i działa na rynku od lat. Sama zakupiłam u nich kilka funduszy o małym ryzyku i mam z nich spore zyski. Na początku chciałam zainwestować w fundusze o średnim ryzyku, ale ostatecznie stwierdziłam, że moja wiedza z zakresu finansów i inwestycji jest zbyt mała, żebym mogła wybrać takie fundusze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emkrasek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 7

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 7:53 am    Temat postu: Kamienica Jagiellońska Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej lokalizacji w centrum Katowic to sprawdź Kamienicę Jagiellońską przy Placu Miarki. Podoba mi się, że ktoś ma możliwości i chęci odnowić to, o co nikt latami nie dbał. Dwa – można sobie kupić wykończone mieszkanie – więc jak nie masz czasu zajmować się remontem to można wprowadzić się na gotowe. Moim zdaniem to fajny projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że takie mieszkanie warto sobie ubezpieczyć i to nie tylko od ryzyk, jakich wymaga bank przy kredycie. Ja korzystne ubezpieczenie swojego mieszkania znalazłam tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania . Może komuś się przyda ten namiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy