FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pomysły na elegancki i subtelny makijaż do pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 8:30 am    Temat postu: Makijaż Odpowiedz z cytatem

Dzięki koleżanki za te wszystkie porady, naprawdę wiele konstruktywnych rzeczy można się z nich dowiedzieć. Ja jestem tego zdania, że warto korzystać z różnych porad, sama staram się intensywnie odwiedzać różne fora i portale tematyczne, aby jak najlepiej dbać o swoją skórę i wykonywać jak najkorzystniejszy makijaż. Dużo na przykład dała mi lektura tego tekstu, z którego wynika, że http://www.ezebra.pl/Jak-utrwalic-makijaz-Trwaly-make-up-na-caly-wieczor-blog-pol-1501588189.html nałożenie płynnego podkładu gąbeczką lub pędzlem sprawi, że będzie się on lepiej trzymał i dokładniej pokryje całą twarz, nawet w trudniej dostępnych miejscach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pracy sprawdzi się delikatny, subtelny makijaż. Możesz przedłużyć sobie rzęsy. Ostatnio odkryłam rzęsy magnetyczne na http://lauravito.pl/przedluzanie-rzes/rzesy-na-pasku/rzesy-magnetyczne Świetna sprawa Smile Szybko się je zakłada bez użycia kleju, nie spadają i dają naturalny efekt Smile Ja już nie wyobrażam sobie malowania rzęs tuszem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie do pracy podoba się delikatniejszy makijaż, ale żeby podkreślić oczy lubię sobie doklejać rzęsy. Ostatnio tylko moje oczy popsuły cienie. Nakładanie sporej ilości podkładu nie zdawało jakoś efektu, dlatego postanowiłam zakupić sobie porządny krem. Tak wyszło że był to Remescar https://remescar.pl/ i od razu to był udany zakup. Krem zdecydowanie działa tak jak jest to zapisane w ulotce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makijaż permanentny też może być delikatny i subtelny Smile Ja jestem tego żywym przykładem. Wybrałam się do rewelacyjnej linergistki w Warszawie, do Pani Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie, która po konsultacji zaproponowała mi wykonanie brwi metodą włosową. Efekt jest dokładni taki jak oczekiwałam- wyrazisty ale jednocześnie bardzo naturalny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmamir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie porady to ja rozumiem. Temat w pełni wyczerpany, tak mi się wydaje.
_________________
Nieprawdą jest, że ludzi zdrowi, silni, z natury nieułomni umierają z cierpień moralnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że każda z nas chce rano przed pracą wykonac makijaz jak najszybciej, aby można było dłuzej pospać Smile Pierwszym krokiem u mnie okazały się sztuczne rzęsy https://noblelashes.pl/rzesy-camelia-007-dlugosc-9-15-mm Po ich zalożeniu wyglądam juz prawie jak w makijażu, wiec rano nakładama jeszcze tylko troche podkładu, szminka i gotowe Smile Dzieki doczepianym rzesom makijaż jest duzo szybszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo dużą wagę przywiązuję do stylizacji brwi. Moim pomocnikiem jest na pewno pisak Liquid Brow z Christiana Laurenta. Dla wszystkich zainteresowanych -można go kupić tylko w Rossmanie. Łatwo się aplikuje, jest trwały i rzeczywiście tworzy taki efekt microbladingu na brwiach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze na makijaż Świdnik - https://gabinetbiolift.pl/ Pani pieknie wykonuje makijaże na rózne okazje, również biznesowe. Nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona. Warto się tam umówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lubicie błyszczyki do ust czy raczej stawiacie na matowe wykończenie ust? Ja już od zeszłego lata jestem zakochana w błyszczyka i moja kolekcja stale się powiększa. Teraz używam najczęściej błyszczy od Eveline, który zwiększa objętość ust i jest z efektem chłodzącym. Można znaleźć go w różnych odcieniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osika30
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to dobra baza Smile Wtedy makijaż przetrwa o wiele, wiele dłużej. Eveline ma bardzo fajną bazę Better Than Perfect. Ona świetnie wygładza i przedłuża trwałość makijażu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Sro Sty 03, 2024 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna jest ta baza better than perfect Smile Eveline ma też świetne podkłady, moim ulubionym jest ten klasyczny Wonder Match chociaż tą wersję LUMI ( rozświetlającą) też bardzo lubię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy