FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Plac zabaw dla dzieci - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety mieszkam w bloku, więc miejsca na plac zabaw pod domem nie mam, ale za to na działce, wygospodarowaliśmy trochę miejsca na piaskownicę, którą wspólnie zbudowaliśmy, zmontowaliśmy też małą huśtawę, a i tak dla dzieciaków największą frajdą jest taplanie się w błocie które powstało z podlewania roślin a potem mycie się przebiegając przez zraszacze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Agaton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie warto. Dzieci takim placem zabaw bardzo szybko się nudzą, a to z tego względu, że muszą sie tam bawić same... no, chyba że zaprosicie do ogrodu wszystkie dzieciaki z ulicy czy z osiedla, wtedy taki pomysł zda egzamin:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiko88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 8:09 pm    Temat postu: plac zabaw Odpowiedz z cytatem

Pytasz czy warto? Pewnie, że warto. Jeśli masz jakiekolwiek pieniądze na inwestycję, działaj, dzieciaki oszaleją z radości. My mamy na podwórku piaskownicę, huśtawkę drewnianą, huśtawki plastikowe, trampolinę i zjeżdżalnię dla dzieci. Kosztowało około 20 tysięcy, ale jest atestowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marentek80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz miejsce, pieniądze i dzieci to odpowiedź brzmi - warto! Taki plac zabaw jeśli tylko będzie przemyślany, sprawi, że dzieci będą się miały gdzie bawić przez lata:)
_________________
biuro architektoniczne poznań


Ostatnio zmieniony przez marentek80 dnia Czw Lip 16, 2015 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erukko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To inwestycja, która może okazać się jedną z najlepszych dla twojej rodziny, szczęśliwe dzieci to dzieci, które mają przestrzeń, żeby się bawić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
burakcukrowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto jeśli ma się takie możliwości. Z doświadczenia wiem, że większej radości dzieciom sprawić nie można, a i często Ty masz więcej czasu dzięki temu dla siebie. U mnie w domu była trampolina, huśtawka, ślizgawka i piaskownica. Sprawdziło się w 100 %.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gajuszy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak warto bo dzieci się mogą bawić właśnie u siebie w domu Smile i będzie jeszcze można zapraszać inne to dzieci do siebie po to aby wszyscy się razem dobrze bawili. To według mnie będzie najlepsze i to według mnie może się okazać bardzo dobre. Smile trzeba zbudować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaroslaw55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam osobno kupiłem trampolinę, huśtawkę i zjeżdżalnię i to się w zupełności sprawdza i wystarcza uważam. Dzieci są zadowolone i sprawdza się to przy dzieciach w różnym wieku. Te elementy mają to do siebie, że nigdy się nie nudzą. Niektórzy kupują jeszcze piaskownicę. JA sam ją wykonałem z desek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matileo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: to zależy, jak małe masz dzieci i ile masz tych dzieci. Jeżeli są w takim wieku, że plac zabaw posłuży im jeszcze przez parę lat, a powierzchnia ogrodu na to pozwala, na pewno warto wygosspodarować takie miejsce. Jeżeli natomiast dzieci prędko podrosną, to daruj sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 4:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować w plac zabaw, Dobrze jest też dbać o niego poprzez serwisowanie co jakiś czas - tu chodzi o bezpieczeństwo dzieci. Serwisowaniem zajmuje się m.in firma http://sun-plus.pl/o-firmie/przeglady-serwis-placow-zabaw/ Mają też w swojej ofercie duży wybór profesjonalnych placów zabaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ondak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plac zabaw to świetny pomysł, sama robiłam go w tym roku dla dzieci i spędzili tam praktycznie całe lato. Jeżeli masz pieniążki, to można bardzo ładnie to zaadoptować. W moim ogrodzie zamontowaliśmy podwójną huśtawkę i jeden zestaw zabawek. Zestaw sami dobraliśmy, żeby pasował do naszych potrzeb, tzn. żeby pasował nam do reszty ogrodu i był funkcjonalny dla dzieci. Wzięliśmy 1 zjeżdżalnie. Jedynie zastanawiam się co z tym zrobię, jak dzieci
dorosną... Ale myślę że znajdzie się ktoś chętny, w przyszłym roku jeszcze chcemy postawić duży basen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki plac zabaw to musi być świetna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jugra66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie polecam, dzieci tak szybko rosną! A plac zabaw to jednak niemały wydatek. W każdym mieście jest takich placów zabaw co najmniej kilka, a zawsze to większa radość dla dziecka, bo nie ma tego na co dzień... Placem zabaw na podwórku prędko się znudzi.
_________________
Są takie momenty w naszym życiu, kiedy wydaje się, że nic się nie dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dzieci urosną to przecież taki zbudowany plac zabaw można zdemontować i odsprzedać. Ja również uważam, że warto bo przecież zabawa na świeżym powietrzu to najlepsza frajda. W zależności od zasobności portfela każdy znajdzie coś na co go stać. Oferta na rynku jest duża http://ogrodolandia.pl/dla-dzieci Piaskownica i huśtawka to moim zdaniem klucz do fantastycznej zabawy dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plastikowe zjeżdżalnie, domki drewniane dla dzieci, huśtawki ogrodowe czy małe piaskownice to tylko niektóre z rozwiązań, które w łatwy sposób możemy zainstalować pociechom w ogrodzie. Outelt budowlany www.hurtbud.com oferuje te i wiele innych ciekawych rozwiązań dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy