FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie znaleźć tanie części części do maszyn budowlanych?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdych części i elementów trzeba szukać gdzie indziej. W jednym miejscu wszystkiego nie znajdziemy. Ja ostatnio musiałem zakupić opony do kilku moich maszyn budowlanych. Trafiłem na świetną firmę www.torus.com.pl, która posiada opony chyba do wszystkich typów pojazdów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w temacie opon do maszyn budowlanych mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://www.mtptyres.com.pl/ Oni mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny. Sam obecnie korzystam z opon od nich zakupionych i jestem z nich zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tessie.williamson
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awaria maszyny budowlanej to często poważna sytuacja, która prowadzi do opóźnień w realizacji kolejnych prac. O ile jest to popularne urządzenie takie jak koparka lub dźwig, można jest zastąpić inną maszyną podobnego typu.
_________________
części maszyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smitham.deondre
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 2
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob Lis 14, 2020 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to firma Pol-Parts ma wielką bazę części do maszyn budowlanych. Mają siedzibę w Kielcach, ale można też złożyć zamówienie przez internet.
_________________
części do maszyn budowlanych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 515

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawał czasu temu zacząłem korzystać z tej oferty - https://serwis-kop.pl/pl/13-czesci-pasujace-do-cat jest to sklep cat, w którym znajdziecie części pasujące do maszyn caterpillar. Jeżeli szukacie kogoś kto ma doświadczenie w branży i gwarantuje wysokiej jakości osprzęt to koniecznie zajrzyjcie na ich stronę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miko1973
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2021
Posty: 81

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałem precyzyjnej i funkcjonalnej wagi do ładowarki. Kilku znajomych poleciło mi model helperX z oferty firmy https://www.attr.pl/oferta/wagi-do-ladowarek , dlatego zdecydowałem się na jej zakup. Urządzenie charakteryzuje się dokładnością pomiarową do 1%, szerokim katalogiem materiałów i ładownością powyżej 2 ton. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony z jej działania i szczerze mogę ją polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
durgan.johann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim pamiętajcie by kupować takie części, które posiadają gwarancje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanie części do maszyn i naprawa na własną rękę? To bardzo kiepski pomysł. Lepiej zdecydować się na usługi serwisowe https://www.bthfast.pl/producent/falch gdzie macie pewność, ze wszystko zostanie wykonane tak jak należy, z dbałością o każdy szczegól.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cassandra58
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać takich części na stronie internetowej z ogłoszeniami. Często są tam sprzedawane maszyny w bardzo dobrych cenach, więc myślę, że podobnie jest też właśnie z częściami do maszyn. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
maszyny na sprzedaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich usług korzystacie w przypadku dużych i ciężkich przesyłek? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem nadawania dużych i ciężkich paczek, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie http://www.informacjekulturalne.pl/wysylanie-duzych-i-ciezkich-paczek-co-warto-wiedziec/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kategoria3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 70

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast szukać części, zalecam rozejrzeć się za sprzętem używanym - czasami tak się bardziej opłaca! Ostatnio tym sposobem zakupiliśmy szereg maszn z oferty https://nodigmarket24.com/sprzet-uzywany/ , umożlowiających nam wykonywanie przewiertów. Oferują również opcję sprzedaży sprzetu używanego, moze w ten sposob pozbedziesz sie niepotrzebnych maszyn?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy