FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sygnator
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie stosuję żadnej diety, chociaż przyznam, że przydałoby się zrzucić parę kilogramów, nadrabiam aktywnością ruchową, lubię rower i często z niego korzystam, szczególnie teraz przy ładnej pogodzie, od czasu do czasu pływam i biegam. Dobrze byłoby do tego zmienić jeszcze nawyki żywieniowe, ale z tym będzie raczej ciężko Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawyki żywieniowe można powoli i konsekwentnie zmieniać, do tego jest potrzebny tylko czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parisan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta na płaski brzuch. Pij jogurty z żywymi kulturami bakterii – utrzymują w równowadze florę jelitową, ograniczając produkcję gazów, zapobiegają też wzdęciom i zaparciom. Unikaj mocno solonych potraw (zatrzymują wodę w organizmie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zigizigi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy... przecież każdy sam powinien wiedzieć mniej więcej, jakie ma dzienne zapotrzebowanie na kalorie. To naprawdę nie jest trudne do skoordynowania. Są nawet specjalne stronki internetowe, na których można utworzyć własną dietę. Diety cud to pic na wodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko da się zmienić, tylko potrzebna jest konsekwencja i cierpliwość. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na coś na co zwykle sobie nie pozwalamy, tak zwany cheat meal. I jak już się coś zje powiedzmy mniej zdrowego to nie wyrzucajmy sobie tego. Takie wyrzuty sumienia są niepotrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chlust
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moja dieta na te wakacje:-)
Dieta jogurtowa to dwutygodniowa dieta odchudzająca, dzięki której możesz schudnąć do 6 kilogramów w 14 dni. Podstawą tej diety odchudzającej są jogurty zawierające żywe kultury bakterii: naturalne i owocowe, odtłuszczone i o normalnej zawartości tłuszczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yyhhym
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna ta dieta na wakacje. Podoba mi się ona. Chociaż i tak wolę bardziej moją dietę. Akurat dla mnie to jest lepsza rzecz i akurat dla mnie ta dieta jest jak cud. Nie jem ani mięsa ani nic z tych rzeczy. Jedynie to ja jem tylko warzywa i nic więcej nie jem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podoba mi się chudnięcie 6 kg w 14 dni. To za szybko, więc niezdrowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaja, szpinak, maliny, migdały, jogurt, łosoś, sardynki, krewetki, tuńczyk, piersi z kurczaka i indyka, brązowy ryż, płatki owsiane, makarony z całego ziarna, chleb pełnoziarnisty, nasiona strączkowe, awokado, orzechy włoskie, oliwki, ocet, sok i skórka cytrusów, ostra papryka - to skuteczna dieta:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nfreitag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja nie jestem zwolennikiem jakiś konkretnych diet. Trzeba się sztywno trzymać jadłospisu a potem po zakończonej diecie człowiek rzuca się na jedzenie i tyje podwójnie. Lepiej ograniczyć spożycie kalorii, uprawiać sport. Można zdrowo mieć szczupłą sylwetkę.
_________________
NafreTka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfehme
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to bardzo źle jak nie jesteś zwolennikiem jakiś to wielkich diet..Przede wszystkim trzeba jeść z głową i przede wszystkim trzeba to jeść jakąś to normalną żywność. Według mnie najlepiej zajadać warzywa i owoce. To jest na pewno bardzo danie dla wszystkich co są na diecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzynastka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przede wszystkim skorzystalam z http://kodyrabatowe.komputerswiat.pl/kody-rabatowe/myprotein i sobie kupilam lglutamine. Serdecznie wszystkim polecam, podobno tez działa na neurony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balkonik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klucz do sukcesu to dwie zasady – pierwsza: 5 posiłków dziennie co 3 godziny. W praktyce wygląda to tak, że muszę cały dzień patrzeć na zegarek, bo kolejny posiłek jem nie wtedy, gdy jestem głodna, ale gdy mijają 3 godziny. Dzięki temu też porcje nie są duże, ale wystarczające, by się najeść. Szczególnie obiad potrafi być naprawdę spory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przemo55 napisał:
Jaja, szpinak, maliny, migdały, jogurt, łosoś, sardynki, krewetki, tuńczyk, piersi z kurczaka i indyka, brązowy ryż, płatki owsiane, makarony z całego ziarna, chleb pełnoziarnisty, nasiona strączkowe, awokado, orzechy włoskie, oliwki, ocet, sok i skórka cytrusów, ostra papryka - to skuteczna dieta:-)


przemo55
bardzo zdrowy jadłospis Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję dietę od dwóch tygodni. Wszystko idzie ładnie, pięknie tylko mam problem z picie wody. Nie mogę sie zmusić poza tym szkoda mi kasy na kupowanie wody w butelkach. ostatnio trafiłam na dzbanki i filtry wody z http://www.konesso.pl/pol_m_Dzbanki-i-filtry-wody-524.html i chyba zaopatrzę się w taki dzbanek. być może zacznę pić więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
Strona 2 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy