FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wózki widłowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jakościowo wózki widłowe ( ale nie tylko bo jeszcze podesty ruchome itd) znajdziecie też w ofercie firmy AG FORKLIFT. Działają w kilku większych miastach w kraju tu macie namiar na ich siedzibę w Gliwicach https://www.agforklift.pl/gliwice/. Zajmują się sprzedażą, wynajmem i serwisowaniem wózków. Kompleksowa oferta, niewygórowane ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hills.gunner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile mogą kosztować takie wózki widłowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wózkami widłowymi. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa małopolskiego to polecam wam skontaktować się z https://www.ansal.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą oraz wynajmowaniem wózków widłowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy wózek Royal kupiony w dobrej cenie w IPZ spod Szczecina http://www.ipz.com.pl/wozki-widlowe-royal/ Wózek jest solidny, działa jak trzeba, dobrze się sprawdza. Dodam, że firma IPZ działa kompleksowo, wózki sprzedaje i wynajmuje, zajmuje się też ich serwisem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też rozglądałam się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą oraz wynajmowaniem wózków widłowych. Ostatecznie moja firma zdecydowała się na ofertę http://dmtech.info.pl/ Zakupiliśmy od nich 2 wózki widłowe a jeden wynajmujemy w okresie zwiększonego ruchu. Sprzęt od nich zakupiony świetnie się spisuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie wózki to super sprawa według mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lempi73
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wczoraj zepsuł mi się wózek widłowy. Łatwo zlokalizowałem usterkę, ale nie wiem gdzie kupić części. Ceny potrafią być bardzo wygórowane, a nie mogę pozwolić sobie na duży wydatek. Pomożecie?
_________________
części do wózków widłowych poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wózki widłowe to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę także na firmę z którą my współpracujemy. Jest to firma Lemarpol w przypadku której można liczyć zarówno na profesjonalne podejście do potrzeb klientów, na stanie mają ponad 350 sztuk sprzętów. Jednocześnie zapewniają przystępne warunki wynajmu i serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć dokładnie to czego potrzebujecie do efektywnej pracy. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leopoldo01
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 11
Skąd: Starachowice

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w sieci mogłabym wynająć takie wózki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reina29
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest trochę takich miejsc. Ja mogę polecić te wózki widłowe z Łodzi - https://get-a-truck.pl/wynajem-wozkow-widlowych/ Wynajem wózków widłowych jest u nich tani i co ciekawe mają też opcję wynajmu długoterminowego. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że sprzęt, który wynajmują jest w dobrym stanie dzięki czemu nie będziesz musiał się bać, że coś zaraz się rozpadnie w maszynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie zdobyć uprawnienia na wózki widłowe lub inne urządzenia magazynowe to polecam wam skontaktować się z http://crevi-consulting.pl/ Jest to sprawdzona firma szkoleniowa, dzięki której sam zdobyłem uprawnienia na wózki widłowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jest o tyle prościej, że nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem sprzętów odpowiednich dla Waszej firmy.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlie24
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie może gdzie mogę wynająć wózek widłowy pod Warszawą? Mam do przewiezienia kilka ton plonów rolnych, a wiem, że taka praca wyłącznie przy użyciu własnych rąk zajmie mi bardzo dużo czasu. Czekam na Wasze rady.
_________________
wypożyczalnia wózków widłowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio rozglądałem się za częściami do moich wózków widłowych. Kilka elementów wymagało natychmiastowej wymiany. W końcu trafiłem na stronę https://elar-tech.pl/ gdzie znalazłem brakujące części do moich wózków widłowych. Wam też polecam tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 137

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My posiadamy wózki widłowe, które kupiliśmy bardzo dobrej marki Heli u autoryzowanego dystrybutora TRUCK MOTOR BIS WÓZKI WIDŁOWE z Olsztyna https://www.truckmotor.pl/oferta/nowe-wozki-widlowe-heli . Są one bardzo dobrej jakości, świetnie się sprawują, działają niezawodnie, nie dzieje się z nimi nic złego. Wózki kupiliśmy w dobrej cenie, ta firma jest rzetelna, maja nie tylko wózki nowe, ale też i używane, które podobnie, są świetnej jakości, do tego prowadza serwis wózków. Maja kompleksową ofertę, z której warto skorzystać, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy