FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tanie podróżowanie we wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety lotnicze Smile Można znaleźć na prawdę super okazje i tym samym zobaczyć piękne miejsca po niskich kosztach Smile W dodatku szybko, bo w tym momencie można podjechać już na samo lotnisko samochodem i tam na parkingu zostawić auto na kilka dni Smile wiem, że to lotnisko ma bardzo fajną ofertę: https://parkujilec.pl/ Smile w dodatku oferują transfer na lotnisko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyda się też dobry kantor. Ja wybieram zawsze Alex z placu Grzybowskiego z Warszawy http://kantoralex.pl/ bo można u nich negocjować kurs indywidualny a zatem pozwala to na oszczędność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 4:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aż tak bardzo nie sprawdzałam kantorów. Jakoś nie miało dla mnie znaczenia te parę groszy w jedną lub w drugą stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.willaczajka.pl jest namiar na fajne miejsce noclegowe. Jeśli chcecie spędzić wakacje w Zakopanym, to właśnie w tym miejscu polecam wykupić sobie nocleg. Wszędzie jest tam blisko i widoki są naprawdę piękne. Poza tym ceny są atrakcyjne, a pokoje bardzo ładne. Sprawdźcie sobie tę propozycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amanda_kos napisał:
Ja aż tak bardzo nie sprawdzałam kantorów. Jakoś nie miało dla mnie znaczenia te parę groszy w jedną lub w drugą stronę.

Jak nie sprawdzałaś to pewnie sobie nie zdajesz sprawy, że parę gorszy na jednostce to już się robi całkiem konkretna kwota przy wymianie powiedzmy 1000 złotych. Ja kiedyś też wymieniałam w kantorze w galerii handlowej, ale jak porównałam sobie kiedyś ich kursy z kursami jaki ma kantor online, to aż nie mogłam uwierzyć, że są aż takie różnice. Teraz mam konto w e-kantorze (sprawdzonym) i wymieniam w najlepszej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, kupując 1000 EUR w e-kantorze zaoszczędzisz około 230 zł i to właśnie dlatego, że kantor online ma lepszy kurs sprzedaży o te 25 gr dajmy na to (często różnica na naszą korzyść jest większa). Zresztą na stronie kantoru mam coś takiego jak kalkulator walut, mogę wyliczyć wynik transakcji zanim jej dokonam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 345

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam sposób na tanie podróżowanie nie tylko w wakacje. Do tego potrzebna jest tylko zainstalowana aplikacja w telefonie i możesz zamawiać transport. Na stronie https://autohop.pl/ znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat. Usługa ta działa na zasadzie współdzielenia pojazdu z osobami zmierzającymi w tym samym lub zbliżonym kierunku. Zaletą tego jest tanie podróżowanie.Dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie, nie trzeba gnieździć się komunikacją miejską i stać na przystankach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sycylia to największa wyspa na Morzu Śródziemnym i jest częstym miejscem wybieranym na wakacje . Na stronie https://www.24gliwice.pl/wiadomosci/wakacje-na-sycylii-na-co-uwazac/ dowiecie się co zabrać, gdzie jechac i co wykupic przed wyjazdem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 530

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla studentów pociągi są całkiem tanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bomborka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanie podróżowanie w wakacje to nic jak autostop... Moi znajomi często korzystają z tej opcji, ja korzystałam tylko 2 razy. Za darmo albo bezcen można przejechać całą Polskę albo nawet i Europę. Zanim wybierzecie ten środek lokomocji to warto poczytać jak się do tej podróży przygotować, ja korzystałam z tego artykułu: https://szkolakorab.pl/podroz-autostopem-jak-sie-do-niej-przygotowac/ Wszystko ciekawie i rzetelnie opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozi44
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zeszłym miesiącu , dojeżdzając na lotnisko korzystaliśmy ze znajomymi z
przewóz osób na lotnisko . To był nasz pierwszy lot samolotem, a dzięki panu kierowcy nie było z problemu z dojazdem . Świetna podróż, minęła bardzo szybko i sprawnie. Atrakcyjna cena, szczególnie w sezonie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam niedrogie biuro podróży - Beskidzkie Centrum Turystyki Beskid Travel. Na bank sobie coś z nimi znajdziecie za co nie zapłacicie drogo. Ja byłem z żonką w Bułgarii i wakacje tam były cudne a przy tym cenowo własnie bardzo spoko. Tu macie link do wycieczki https://beskidytravel.com.pl/kilkudniowe/bulgaria-kraina-roz/ Bułgaria jest świetna, warto pojechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vand1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile wydajecie na podróże samolotem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny za bilety lotnicze mają bardzo duży zakres. Możecie trafić na okazje za grosze, a np. bilety do Stanów, Australii będą kosztować zapewne kilka tysięcy jak i nie więcej nawet. Jednak podróżowanie samolotem jest najbardziej wygodną opcją, a także najszybciej tak dostaniecie się do waszego punktu docelowego. Ja teraz planuje polecieć samolotem do Londynu. Mam znajomego na miejscu i już obiecał mi znaleźć tanie bilety:) Co do takich zadań to także może poszukać pomocy na portalu Esky. Słyszeliście o nim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomite oferty wyjazdów w ciekawe miejsca ma w swej ofercie Wytwórnia Wypraw. Biuro to jest znane i cenione za świetną organizację swych wyjazdów, które prowadzą doświadczeni piloci doskonale znający topografię i historię odwiedzanych zakątków świata. W tym roku wybieram się z nimi w podróż do Iranu. Jestem ciekawa tego kraju i wrażenia jakie pozostawi w mej pamięci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy