FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Internet w domu - jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam światłowód i bardzo sobie chwale tego typu rozwiązanie, internet jest szybki i stabilny, idealny do wykonywanej przeze mnie pracy zdalnej. Jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie sprawdzonej firmy to bez dwóch zdań polecam Elpos, najlepsi w tej okolicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szymek22
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 35

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 5:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór dostawcy Internetu ma spore znaczenie, bo jednak oferty się różnią i można trafić na lepszą lub gorszą, ale według mnie najważniejsza jest infrastruktura telekomunikacyjna, która jest dostępna w naszej okolicy. Bo jeśli jest to sieć kabli miedzianych albo co gorsza - tylko internet radiowy, to co deklaruje dostawca, raczej nie będzie dostępne. Dlatego warto zajrzeć na stronę https://www.nexera.pl/pl/ i sprawdzić na ich mapie czy sieć światłowodów jest dostępna w naszym regionie lub czy jest planowana budowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy