FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak wybrać dobry szpital ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy też z jakim problemem zdrowotnym sie zmagacie. Jesli chodzi o mnie to jakiś czas temu mialam problemy z kregoslupem ale chodzilam do pracy co nie skonczylo sie dla mnie dobrze bo bol sie wzmagal z kazdym ruchem. Jednak postanowilam pojsc wkoncu na rehabilitacje http://www.rehabilitacje.org Bylam juz na kilku sesjach i czuje sie znacznie lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stamm.dameon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że ciężko zdecydować, który szpital jest najlepszy. Każdy ma jakiś dobry oddział, ale zazwyczaj największym problemem w działaniu szpitala są aspekty prawne w jego funkcjonowaniu, więc myślę, że na to też można zwrócić uwagę przy wyborze Wink
_________
kiedy nie można wypisać chorego ze szpitala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Centrum medyczne http://zozmedical.pl oferuje opiekę medyczną lekarzy wielu specjalizacji. Oprócz usług medycznych mają w swojej ofercie opiekę rehabilitacyjną a także medycynę estetyczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić szpital w lublinie: https://zagielmed.pl/. Pracuje tam wielu świetnych specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Z pewnością otrzymasz tam niezbędną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz jak to jest ze szpitalami, normalnie funkcjonują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie przynajmniej niektóre działają w miarę normalnie, a ja mogę polecić szpital Medicover, miałam tam bardzo poważny zabieg usuwania endometriozy, są tam najlepsi specjaliści od tego schorzenia więc trafiłam w bardzo dobre ręce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto wybrać szpital, który posiada dobrych specjalistów i w razie konieczności możecie liczyć na zabieg operacyjny. Jeśli pracujecie w dziale zaopatrzenia placówek medycznych na pewno wiecie, że w każdym szpitalu bardzo ważne jest wapno sodowane, które używane jest do znieczulenia. Warto wybierać produkty wysokiej jakości, dzięki którym zapewnione zostanie najwyższe bezpieczeństwo dla pacjentów. Kupicie je w bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2023 5:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noemi napisał:
Moja babcia jest już w tak podeszłym wieku i ma tyle chorób, że szpital już raczej nie pomoże. Do tego ma zdiagnozowanego jeszcze Parkinsona, co jeszcze bardziej pogorszyło sprawę. Ostatnio szukałam, które leki dla osób starszych ze zdiagnozowaną właśnie tą chorobą są refundowane.


Teraz wiele się zmieniło jeśli chodzi o chorych na parkinsona bo przecież medycyna nie stoi w miejscu. W szpitalu Medicover Profesor Ząbek wykonuje zabiegi mrgfus. Poprawiają one komfort życia u pacjentów u których farmakologia już nie skutkuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy