FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Studia w Warszawie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kandydat na pośrednika
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak, wybierz kierunek, który najbardziej Cię interesuje. Ja skończyłam zarządzanie a w tym roku wybieram się na studia podyplomowe do Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( dawna wyższa szkoła mazowiecka ). Wybrałam kierunek związany z zarządzaniem prawem medycznym bo ten temat mnie interesuje i wiem, że rynek pracy potrzebuje obecnie takich specjalistów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdziekolwiek zaczniesz studia może Ci się przydać www.wiedza-naukowa.eu
Ja sama bardzo lubię czytać na takich stronach artykuły i zawsze czegoś nowego się dowiem. Swoją drogą takie strony są zawsze na wagę złota, bo artykuły są świetnie dobrane i bardzo przyjaźnie napisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Warszawę to serdecznie polecam UTH i ich studia. Sam wybrałem kierunek Architektura wnętrz i specjalność Wnętrza publiczne, dokładnie to co tutaj https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/architektura-wnetrz/wnetrza-publiczne i jestem bardzo zadowolony. Studia interesujące, wiele praktycznych zajęć, wykładowcy bardzo pomocni, starają się wspierać każdego studenta i w razie potrzeby udzielić pomocy lub jakiejś fajnej rady. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru i mogę śmiało polecić wszystkim, z zacięciem do projektowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2020 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra podwarszawska uczelnia to Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie https://wsge.edu.pl/pl Studia oceniam bardzo dobrze, bardzo były udane, studiowałem bezpieczeństwo wewnętrzne, jestem specjalistą ds. bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, także teraz to przyszłościowy kierunek, warto o nim pomyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się spodobała ostatnio oferta, jaką miała Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie. Tam chciałabym zapisać się na studia bankowość i finanse. Teraz na tego typu specjalności jest zapotrzebowanie, dlatego sądzę że warto..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jaki kierunek studiów wybrać. Czy ktoś z was wybrał studia zarządzanie w logistyce Warszawa? Nie wiem czy teraz jest zapotrzebowanie na studentów z logistyki? Znalazłam ciekawą ofertę Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logistyka/zarzadzanie-w-logistyce/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kandydat na pośrednika Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy