FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobry biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tymi23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście, przy niewielkim budżecie testuję jedynie małe biznesy w sieci. Z racji, że samodzielnie tworzę strony internetowe, jest to dla mnie łatwe i przyjemne. W razie potrzeby w finansowaniu pomaga mi pożyczka na raty przez internet sprawiając, że zakładam biznes szybciej, a zadłużenie z niewielką prowizją spłacam przez najbliższe miesiące nie obniżając jakości życia. A pomysł 1 na 3 wypala mniej lub bardziej - czyt. dochody się zwiększają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniej branży jest chyba najtrudniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba śledzić bieżące informacje na temat gospodarki, ponieważ nawet najlepszy biznes może upaść z dnia na dzień, jeśli odpowiednio nie zareagujemy na zmiany. Tutaj http://magazynfakty.pl znajdziecie wiele ciekawych i przede wszystkim zawsze aktualnych informacji na temat polskiej gospodarki. Warto tam zaglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o tym, że prowadząc własne firmy nie możecie polegać tylko na swoich przeczuciach, ale musicie opierać się na specjalistycznych analizach i prognozach.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 7:26 am    Temat postu: Biznes Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę już kilka lat lokal gastronomiczny i mogę Wam dać poradę. Zanim zdecydujecie się pójść na "swoje", warto zadbać o doświadczenie i popracować kilka lat w danej branży. Wierzcie mi, że dzięki temu możecie poznać ludzi, środowisko, potem wiedzieć, z kim trzymać, z kim nie. Warto też aby wejść w pewną niszę. Na przykład u mnie w mieście nie było naleśnikarni, założyłyśmy ją z moją koleżanką i biznes od dwóch lat się kręci. Niedawno dodatkowo zainwestowałyśmy w system POS - https://joinposter.com/pl, który pozwala usprawnić proces sprzedaży. Mam nadzieję, że przyniesie to efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 74

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest usprawnienie procesów biznesowych, dzięki czemu firma będzie działać jeszcze sprawniej, co może przełożyć się na większy zysk. Jednym z rozwiązań może być inwestycja w system Connecto dms zawierający elektroniczny obieg dokumentów, crm czy narzędzie do tworzenia raportów i analiz. Pozostaje kwestia określenia potrzeb, to możesz zerknąć na ich stronę i umówić się na prezentację rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto także zainwestować w jakiś system kafeteryjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie słyszałem o tym, ale w sumie nie siedzę w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie dobrej jakości opcji reklamowych dla swojej działalności ? Skorzystajcie z metod https://zyx-target.pl/pl/ super sprawdzona oferta reklamowania swojej firmy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście że w Łodzi niedługo odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017? To jedno z najlepszych wydarzeń informacyjnych, wstęp wolny, warto się wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Cze 26, 2022 4:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja mam do Was pytanie odnośnie tematów w stylu https://enterport.pl/ czyli biznesów franczyzowych. Znam kilka osób, którym faktycznie taki biznes wypalił, ale jak to wygląda w praktyce? Przede wszystkim czym kierować się przy wyborze branży jaka jest na dzień dzisiejszy najbardziej opłacalna? Zachęcam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 233

PostWysłany: Nie Cze 26, 2022 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiele osób zakłada sklepy internetowe bo to się opłaca. Zobaczcie na stronę https://www.designcart.pl/tworzenie-stron-www.html oni mogą wam w tym pomóc. Na stronie oprócz ich świetnej oferty znajdziecie mnóstwo pomocnych i ciekawych informacji także sprawdźcie i poczytajcie. Zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy