FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki telewizor wybrać do salonu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie telewizorów to warto też zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego znajdziecie wiele propozycji w fajnych cenach i jednocześnie dobrych parametrach. Pozdrawiam i mam nadzieję, że zakupy będą udane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kilback.kacey
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 6
Skąd: Imielin

PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zastanowić się nad odpowiednią wielkością telewizora, aby była dopasowana do całości wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie rozglądali się za ciekawymi propozycjami w zakresie telewizorów do swojego salonu to uważam, że warto przede wszystkim zwrócić uwagę na parametry, wykonanie i jednocześnie odpowiednie rozmiary. U mnie 42 cale w zupełności wystarczą, dlatego warto zajrzeć na https://www.taniomania.pl/t/telewizory-42-cale i sprawdzić najlepsze propozycje jednocześnie porównując sobie naprawdę przystępne ceny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś dużego oczczywiście, to jest najważniejsze kryterium według mnie Very Happy Mam duży salon i dużą ścianę telewizyjną, więc mały po prostu śmiesznie by wyglądał. Znalazłam tak na stronie https://www.ceneo.pl/Telewizory/Przekatna_ekranu:65_cali/Rodzaj_matrycy:OLED.htm idealne dla mnie telewizory. 65 cali to tak w sam raz, więcej raczej nie trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Sie 28, 2023 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie warto też sprawdzić nowe modele telewizorów od producenta Manta i przykładem może tutaj być model "Telewizor 55 cali SMART 4K-UHD DVB-T2/S2 HEVC/H.265 - 55LUA123E" posiadający takie rozwiązania, jak najnowszy Tuner DVB-T2 HEVC/265, wykonanie w technologi FRAMELESS oraz czterordzeniowy procesor i super szybki chipset graficzny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
baumbach.dandre
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby zastanawiające się, jaki telewizor wybrać, aby gwarantował on najlepszą jakość obrazu, powinny zwrócić uwagę także na rozdzielczość ekranu. Obecnie wśród urządzeń dostępnych na rynku standardem jest rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli – występuje nie tylko w telewizorach, ale także laptopach i monitorach komputerów. Określa się ją jako Full High Definition – czyli wysoką rozdzielczość. Więcej informacji znajdziecie w tym wpisie w sieci - https://www.tooba.pl/porady/jak-wybrac-telewizor-dopasowany-do-swoich-potrzeb-sprawdz-na-jakie-parametry-zwrocic-uwage.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy