FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
bol kregosłupa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ból kręgosłupa może mieć różne przyczyny. Dlatego tak istotne jest to by to zbadać. Możesz postawić na tomografie komputerową lub rezonans magnetyczny. Z NFZ na takie badanie bardzo długo się czeka dlatego lepiej je zrobić prywatnie. Wiem, ze oni http://www.helimed.pl/galeria/ mają bardzo dobre ceny takich badań Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie można i nie da się takiego bólu kręgosłupa bagatelizować, trzeba iść do specjalisty po diagnozę, skierowanie na badania i ewentualnie rehabilitację. Ja długo się z tym męczyłam a pomogła dopiero magnetoterapia i masaże w Natural Medical
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rora
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rehabilitacja zawsze działa cuda. chyba, że to delikatne bóle. Wtedy możesz po prostu poszukać cwiczeń na kręgosłup i je regularnie wykonywac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób, które szukają sprawdzonego ortopedy w Krakowie zostawiam link http://ortopedakrakow.com/kontakt/krakow/. Tego typu schorzenia lepiej nie lekceważyć i udać się jak najszybciej do lekarza. Ból kręgosłupa ogranicza naszą mobilność, dlatego musimy się jak najwięcej ruszać i wykonywać ćwiczenia gimnastyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakieś leki przeciwbólowe albo te takie plastry rozgrzewające - https://eapteka.pl/bol ? Może warto wypróbować. A przede wszystkim iść do lekarza bo może to jakieś poważniejsze podłoże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonanka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajdź sobie jakiś salon masażu i tam udaj sie po pomoc. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie to pomocne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimm82
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 44

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam że dobry masaż powinien wystarczyć Smile Nawet nie wiecie ile dobry masażysta potrafi dobrego zdziałać dla naszego kręgosłupa ale i nie tylko. Jest to także bardzo fajny zabieg dla naszego układu krwionośnego czy na obolałe mięśnie. Polecam wam udać się na zabieg do http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 2:33 pm    Temat postu: Kręgosłup i PMS Odpowiedz z cytatem

Czasem jednak koleżanki ból kręgosłupa może być jednym z szeregu objawów, tak jak u mnie. Nie wiem, jak u Was, ale u mnie kilka dni przed miesiączką zaczyna się okres, który najchętniej wyrzuciłabym precz. Cierpię mocno, bo odczuwam oprócz tego obrzmienie niektórych części ciała, do tego migrena. Nie skarżę się nikomu, bo to by niewiele dało, a tutaj mogę chociaż wyrzucić z siebie to co mnie trawi. Przy okazji chciałam się Was poradzić, bo koleżanka mnie namawia, abyśmy spróbowały sił w jodze hormonalnej - http://www.castagnus.pl/joga-hormonalna-w-walce-z-PMS. Jak myślicie, taka joga pomogłaby mi w walce z PMS?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolek98
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 27

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:31 pm    Temat postu: ból kręgosłupa Odpowiedz z cytatem

Na ból pleców to przede wszystkim musi być trafna diagnoza, by można było podjąć prawidłowe leczenie. Jednak nie ulega wątpliwości, że rehabilitacja może sprawić cuda, do tego masaż pleców. Słyszałem, że w Krakowie w RST Rehabilitacja http://rehabilitacja-rst.pl/ pracują dobrzy rehabilitanci i fizjoterapeuci. Na pewno warto skorzystać z pomocy fachowców. Z kręgosłupem nie ma żartów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie leki stosujecie przeciwbólowe? U mnie najlepiej się sprawdza ibuprofen - https://eapteka.pl/bol/ibuprofen tych tabletek teraz spory wybór więc nie ma problemu ale zdecydowanie najszybciej przynosi ulge
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba się dowiedzieć jaka jest przyczyna bólu kręgosłupa, najlepiej zgłosić się do ortopedy, ew. neurologa. Chyba, że bóle występują wskutek uprawianych sportów to najlepiej udać się do specjalisty medycyny sportowej. Mój brat właśnie miał taki problem i musiał korzystać z fizjoterapii w warszawskim Porta Medica. Po kilku tygodniach zabiegów ból ustąpił i już się nie pojawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jędrzej
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jest to najlepsza porada (sam takich nie lubięWink, ale przy sferze kręgosłupa najważniejsza jest prewencja. To, w jaki sposób funkcjonujemy na co dzień oraz ćwiczenia, które regularnie wykonujemy mają kosmiczne znaczenie dla długofalowej kondycji naszych pleców. Także nawet jeśli pójdziesz na jakąś serię zabiegów/masaży/czegokolwiek, co pomoże Ci w obecnym przypadku, przemyśl co mogło być przyczyną tego stanu rzeczy i weź się za siebie;) Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba określić od czego ten ból kręgosłupa. Jak od siedzenia np przy komputerze to wiele może zdziałać zwykły masaż. Jeśli ból jest następstwem jakiejś poważnej kontuzji to już niestety trzeba do lekarza. Ja w zeszłym roku miałem wypadek na nartach. Niby nic poważnego a plecy bolały mnie bardzo. Udało mi się dostać na rehabilitację jednak to nie rozwiązało całkowicie problemu. Aby jakoś sobie pomóc kupiłem aparat do magnetoterapii oferowany przez internetowy sklep rehabilitacyjny i samodzielnie w domu robiłem sobie zabiegi (tzn żona mi robiła bo cięzko samemu cokolwiek zrobic jeśli chodzi o plecy). W ten sposób pozbyłem się dokuczliwego bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karama
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 76

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem,że ktoś mnie tutaj może wyśmiać, ale rewelacyjna metoda na ból kręgosłupa ( a nawet stawów) może być floating. Wiem co mówię, sama byłam w jura floating w Częśtochowie kilka razy i wierzcie mi , ból kręgosłupa przeszedł jak ręka odjął, teraz nie narzekam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co to jest ale ja polecam masaże lecznicze na ból kręgosłupa, miałam je robione w centrum medycznym http://cmsf.pl/ w Warszawie i po kilku zabiegach czuję się jak nowonarodzona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy