FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy mam szanse na kredyt bez stałych zarbków
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michenik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bank zawsze chce mieć bezpieczną systuację dla siebie, ale też dla klienta, ponieważ chce mieć gwarancje, że dasz radę bez problemu spłacać raty...
_________________
Wielkie plany? Sprawdź http://monerismachine.com/ dobre pożyczki pod zastaw nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lukrecjusz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz mylne pojęcie o kredytach hipotecznych... po to bank sprawdza Twoją zdolność kredytową, żeby wiedzieć czy będziesz w stanie go spłacać, ale nawet jeśli dostaniesz kredyt hipoteczny, a nie będziesz go spłacał to bank przejmie Twoje mieszkanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gemvara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maćko napisał:
Raczej nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś ale cóż.. życie jest brutalne.. Z kredytem hipotecznym nie jest tak łatwo.. Mój chłopak pracuje w banku i właśnie takowych udziela. W Twoim przypadku niestety jestem niemal pewna iż jest to nierealne do osiągnięcia.. Nie masz zdolności kredytowej. Wzięcie kredytu nie jest takie proste.. Ludzie, którzy mają stałe dochody są poddawani ocenie analityka finansowego.. i nie zawsze dostają pozytywną odpowiedź, co do możliwości wypłaty pieniędzy..


Z całym oczywiście i rzecz jasna szacunkiem do osoby zakładającej watek, ale pomysł, żeby bank dał kredyt osobie, która nie ma umowy na czas nieokreślony, umowy o pracę oczywiście, to jest kosmiczna mżonka i chłopak pracujący w banku na pewno to potwierdzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gemvara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś funkcjonowało, ale chyba tylko przez chwileczkę, takie coś jak kredyt na dowód, ale już dawno tego nie mam, a nawet gdyby było, to nie ma takiej opcji, żeby był to kredyt mieszkaniowy, to jest baaaardzo dużo pieniędzy przecież , dla banku też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gemvara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukrecjusz napisał:
Masz mylne pojęcie o kredytach hipotecznych... po to bank sprawdza Twoją zdolność kredytową, żeby wiedzieć czy będziesz w stanie go spłacać, ale nawet jeśli dostaniesz kredyt hipoteczny, a nie będziesz go spłacał to bank przejmie Twoje mieszkanie...


Nawet była taka piosenka Kazika czy Kultu, tego akurat nie pamiętam- bank zajął mój dom, nie ma w nim już nic mojego...I taka prawda, tylko by wszyscy mieli sto razy więcej kłopotow z takim kredytem. Musisz sobie to inaczej poustawiać- kredyt nie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polendos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie masz dochody? Jeżeli nie masz stałych, możliwych do zweryfikowania dochodów bardzo trudno będzie Ci uzyskać kredyt hipoteczny, co najwyżej możesz liczyć na debet w koncie lub mniejszą pożyczkę. Bank chce mieć pewność, że masz z czego spłacać kredyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annika27
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 36

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli się ma udokumentowane stałe wpływy, to jakaś szansa jest - np. stałe zlecenia. Jednak najlepiej udać się do jakiegoś doradcy finansowego, który dokładnie może obadać sytuację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oscar
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega też nie ma stałych dochodów, ale dostał kredyt. Byłem przekonany, że nie dostanie. Faktem jest, że kwartalnie on ma dość wysokie dochody.
_________________
Oscar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 6:33 am    Temat postu: kredyt Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego na jakie cele bierzemy kredyt. Bank pewnie będzie chciał jakiegoś zabezpieczenia. Ale może warto zapoznać się z propozycjami http://raiffeisenpolbank.com/ Mają dużo ofert, a słyszałem że jest bardzo elastyczny i można negocjować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NorbertPiasek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 4:14 am    Temat postu: Kredyty hipoteczne Odpowiedz z cytatem

Polecam skorzystać z usług https://non-profit.com.pl/ . To biuro rachunkowe ale znają się chyba na wszystkim. Mi właśnie udzielali rad na temat kredytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od sytuacji, niekiedy kredyt to jedyne rozwiązanie. Dobrze jest, przed podjęciem tej decyzji, poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie. Tak by kredyt był dopasowany do naszych oczekiwań i możliwości. Tutaj https://www.creditspace.pl/kredyt-hipoteczny-na-budowe-domu/ możesz znaleźć wiele bardzo przydatnych informacji w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy